Danes je 16 Apr 2024, 21:02


rekreativno

Dnevniki članov skupnosti Natural Muscle Zone. Svoje treninge, prehrano, fotografije in zanimivosti iz svojega življenja lahko delite z drugimi ali pa jih zapišete za lastno evidenco.
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

ziggy

  • Prispevkov: 44
  • Pridružen: 26 Nov 2012, 14:39

rekreativno

Odgovor26 Nov 2012, 17:19

Hey,

tu pa tam preberem forum, pa sem se odločil da bom poizkusil z dnevnikom. Bolj al manj zato ker mi je všeč da komercializacija ne gre v smeri prodaje produktov oz da je nekako dovoljena prosta diskusija. Nekatere člane že poznam, druge poznam na videz tretje bom še spoznal :) Da ne bom preveč kompliciral s predstavljanjem bom poklinkal par slikc pa threade z drugih forumov (bojo modi pobrisal če je proti pravilom).

najprej eno slikco:
Slika

before - after
Slika

ker vem da tle vsi radi jeste mam še par fotk obrokov (no, dve):
- rumkokos
- tiramisu

Od avgusta 2010 furam IIFYM (al pa včas tut če ne fita). Neki tega se da vidt na sosednjem forumu (url).



Trenutna teža je 78.7 (url) ampak to je zgolj zato ker sem bil v nedeljo izpostavljen višjim temperaturam in sem rahlo dehidriran, sicer pa se teža giba okrog 80kg.

Naslednja slika kaže mojo težo in motivacijo (en graf za dve stvari hkrati!)
Slika
Teža je očitna (zaznamki so označeni) motivacija oz pomanjkanje le te pa je vidno tam kjer so ravne črte ko nisem bil dovolj motiviran da bi vpisoval. Una rumena črta je realizacija planov in mhm, no eventuelno so bili vseeno izpolnjeni hehe.



Kar se tiče treninga, od decembra 2010 (dvatisočdeset) treniram po neki verziji 5/3/1 (recimo).
Neki tega se da vidt na sosednjem forumu (url) Split je torej OHP / dead / BP / squat. Asistenco bom eventuelno menju na triceps in ad/ab duktorje (res!) pa en dan bom začel nost pas (ko dost shujšam).



Cilj je, da ne zakrnim v službi pred računalnikom (in priprava na zombie apocalypse). Trenutno stanje je mal boljše kot na zgornji slikci ampak mam samo neko zamazane slikce k jih ne bom lepu.

Namest tega bom dal zravn eno drugo neumnost - spalni ritem. Geekstuff za vas ker vem da ste :)
Slika
Slika
Zadnjič spremenil ziggy, dne 09 Jan 2013, 09:08, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar

alexjug

  • Prispevkov: 2163
  • Pridružen: 20 Nov 2011, 12:39
  • Kraj: Ljubljana, Slovenia

Re: rekreativno

Odgovor26 Nov 2012, 19:14

Hey Ziggy.. welcome and enjoy your stay ;).
http://missionsuperbody-sl.blogspot.com/ | A GOAL without a PLAN is only a WISH | MFP -> http://goo.gl/KUO0QW | Never look down on anybody unless your helping them up, as there may be a day when you are the one looking UP!

Sydney

  • Prispevkov: 608
  • Pridružen: 30 Jul 2012, 23:35

Re: rekreativno

Odgovor26 Nov 2012, 19:37

Zanimiva tale stvarca za spalni ritem, jo lahko malo opišeš, kako deluje? Je to zastonj drugače?

Nino

  • Prispevkov: 1734
  • Pridružen: 16 Jan 2012, 11:31

Re: rekreativno

Odgovor26 Nov 2012, 19:38

Sydney napisal/-a:Zanimiva tale stvarca za spalni ritem, jo lahko malo opišeš, kako deluje? Je to zastonj drugače?

zanimivo res, pravzaprav 1. vidim kaj takega. Kaj a to se na kako napravo priklopiš preden greš spat? :D :oops:
Uporabniški avatar

David Brunšek

  • Prispevkov: 3379
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 15:45

Re: rekreativno

Odgovor26 Nov 2012, 19:39

Pozdravljen! Še en zanimiv dnevnik, fajn! ;)
Uporabniški avatar

Jure Rus

  • Prispevkov: 2715
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 21:39

Re: rekreativno

Odgovor26 Nov 2012, 19:47

Dobrodošel; bomo spremljali! ;)

Sydney

  • Prispevkov: 608
  • Pridružen: 30 Jul 2012, 23:35

Re: rekreativno

Odgovor26 Nov 2012, 19:55

Nino napisal/-a:
Sydney napisal/-a:Zanimiva tale stvarca za spalni ritem, jo lahko malo opišeš, kako deluje? Je to zastonj drugače?

zanimivo res, pravzaprav 1. vidim kaj takega. Kaj a to se na kako napravo priklopiš preden greš spat? :D :oops:

Mislim, da je neka aplikacija za "ta pametne" telefone. Bo @ziggy več povedal :)
Uporabniški avatar

alexjug

  • Prispevkov: 2163
  • Pridružen: 20 Nov 2011, 12:39
  • Kraj: Ljubljana, Slovenia

Re: rekreativno

Odgovor26 Nov 2012, 20:24

http://missionsuperbody-sl.blogspot.com/ | A GOAL without a PLAN is only a WISH | MFP -> http://goo.gl/KUO0QW | Never look down on anybody unless your helping them up, as there may be a day when you are the one looking UP!
Uporabniški avatar

ziggy

  • Prispevkov: 44
  • Pridružen: 26 Nov 2012, 14:39

Re: rekreativno

Odgovor27 Nov 2012, 09:47

mhm to je ta app ki ga je referenciral alex ja, tema z appom je odprta viewtopic.php?f=13&t=243&start=20 tako da bom tam napisal lastno izkušnjo s tem appom

na kratko: zadeva je ok, deluje na tresljaje ne na to kako tepeš telefon v spanju in vplačljiva verzija ima več "zvokov" in nek online sync al neki, pa občasno je zastonj :)
Uporabniški avatar

ziggy

  • Prispevkov: 44
  • Pridružen: 26 Nov 2012, 14:39

Re: rekreativno

Odgovor27 Nov 2012, 10:38

se ena bolj ažurna slikca, "before" v kontekstu teh zapiskov

Slika

pozabu sem napisat teže k jih trenutno premikam; te so:
- squat 2x95kgx3
- dead 1x145kgx3
- bench 8x80kgx2
- OHP 3x50kgx5

- lastna teža: 80kg

Pr deadliftu mi je teh 145kg že blizu "bovolj" oz ni bil lih najboljši občutek... razmišljam da bi počasi začel delat s pasom.
Naslednja

Vrni se na Dnevniki članov

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron