Danes je 28 Mar 2024, 21:03


Kam na dopust?

Pogovori o vsem ostalem, kar ne spada med zgornje oddelke. Če ne veš, kam - piši tukaj!
  • Avtor
  • Sporočilo

Nino

  • Prispevkov: 1734
  • Pridružen: 16 Jan 2012, 11:31

Re: Kam na dopust?

Odgovor02 Apr 2013, 16:03

vsak kraj kamor greš na počitnice, je prilagojen turistom, torej ne vidiš tiste prave države, v mojem primeru Egipta, jasno da ne. Če ga res hočeš do potankosti (malo bolje) spoznati, greš na križarjenje/potovanje, tudi sicer pa če greš na počitnice, nudijo zraven fakultativne izlete, kjer lahko vidiš znamenitosti - grobnice, piramide, itn...gledam malo ponudbe za grčijo pa me sploh ne vleče tja :|

tethys

  • Prispevkov: 12
  • Pridružen: 11 Sep 2012, 19:19

Re: Kam na dopust?

Odgovor02 Apr 2013, 18:45

problem pri hurghadi je da ne boš vidu skor ziher nobenih grobnic, piramid itd. če se prav spomnem so ponujal izlete v puščavo z jeepi, neko potaplanje itd. piramide so tisoč kilometrov stran :D tut če mislš sam ležat na plaži priporočam grčijo ima veliko lepše plaže kot hurgada. kakšen rodos, kreta sta večja otoka tako da je tut žur. za podnev najameš avto al pa skuter in se okol vozš po otoku :)

Nino

  • Prispevkov: 1734
  • Pridružen: 16 Jan 2012, 11:31

Re: Kam na dopust?

Odgovor01 Maj 2013, 09:55

je bil kdo na dopustu v teh islamskih državah v času ramadama, ali pa da zna vsaj kaj povedat, kako je takrat? Baje da LAHKO (ni pa nujno oz. naj ne bi) pride do malo manjše ponudbe hrane, da moraš jest/pit bolj v restavracijah, torej nič zunaj ipd...anyone?
Prejšnja

Vrni se na Razno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron