Danes je 28 Mar 2024, 13:45


Predstavitev uporabnikov

Pogovori o vsem ostalem, kar ne spada med zgornje oddelke. Če ne veš, kam - piši tukaj!
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

matevz89

  • Prispevkov: 403
  • Pridružen: 09 Feb 2012, 21:10

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor14 Mar 2012, 20:23

Sem Matevž Arčon, letnik 89 iz okolice Nove Gorice. Pred nekaj leti sem imel hujšo nesrečo z motorjem, kjer sem si zlomil desno stegnenico, tibijo in fibulo. Postal sem še bolj weak and fat 120kg pri 190cm, nič moči.
Začel sem z dieto(zadovoljna.si style :D ) in prišel na 72kg še bolj weak&skinny. Pred 2 leti sem začel s fitnesom bolj "fuckarounditis", lani poleti pa sem spoznal Martina Berkhana, Aragona, Layna(taprave uglavnem :D ) in zadeve so se precej izboljšale iz vseh vidikov. Sedaj imam okoli 85kg in sem Intermittent fasting priest&compound movements lover.
“A life spent chasing dreams that never come true is better than a life spent running away from dreams that could have.” - Alan Aragon
Uporabniški avatar

ronnie

  • Prispevkov: 497
  • Pridružen: 12 Mar 2012, 01:28

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor02 Apr 2012, 23:47

Sem Luka Filipič iz Nove Gorice....tako kot mad max sem nick ronnie imel še iz 1. foruma na katerega sem se registriral cc 12 let nazaj (takrat je tud Coleman kraljeval in me navdušil po revijah ala FLEX in M & F:)). Uteži sem začel prelagat cc 13 let nazaj,ko sem pa sam začel delat v takratni utežarni v novogoriškem stadionu (kjer je bilo predvsem veliko atletov) me je začel zanimati tudi powerlifting...... leta 2004 in 2005 sem tudi tekmoval v triatlonu moči v kategoriji do 82,5 kg in zasedel enkrat 5. v drugo pa 2. mesto.
V teh letih pa je tudi moj dobri prijatelj začel tekmovati na fitnes tekmah,ampak poguma za na tekmo ni in ni bilo:)) ....,opogumil pa sem se v letih 2010 in 2011. V prvi sezoni sem na prvi tekmi na WFF v Gradcu osvojil zame odlično 3. mesto, v kopru slabe tri tedne po tem pa 3. mesto na državnem prvenstvu v fitness kategoriji in 6. na svetovnem. Lani sem prav tako nastopil na WFF tekmi v Gradcu in postal vice prvak (2. mesto)....v Kopru pa spet 3. na državnem in 8 na svetovnem. Kot večino (oz moral bi reči vsi:)) na tem forumu sem tudi sam pristaš natural BB 4 life.!!:). Zadnja leta me veseli skoraj bolj pripravljat druge kot sebe za razna tekmovanja,ampak verjamem da se bom še vrnil na stage....vsaj tak je plan za drugo leto:))
http://lukafilipic.blogspot.com
Uporabniški avatar

Jure Rus

  • Prispevkov: 2715
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 21:39

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor03 Apr 2012, 06:48

Go Ronnie! Se spomnim, kako me je navdušil tvoj avatar zgornjega dela na maxxu v mojih začetkih... ;)
Uporabniški avatar

ronnie

  • Prispevkov: 497
  • Pridružen: 12 Mar 2012, 01:28

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor03 Apr 2012, 11:27

Heh tnx Jure,po pravici povedano pa se sploh ne spomnem več keri avatar je to bil:))
http://lukafilipic.blogspot.com

Burzum

  • Prispevkov: 495
  • Pridružen: 30 Mar 2012, 17:21

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor07 Apr 2012, 17:32

No, pa da se še jaz predstavim..

Matej Ogorevc, iz Brežic, 18 let.
Smiselno (s pomočjo Masolija- program itd.) sem začel trenirat konec lanskega novembra, cca 4 in pol mesecev nazaj, pred tem sem pa čaral nekaj po svoje. Nič iz vsega seveda.

To je pa večinoma tudi to.. :)
Uporabniški avatar

bakiflex

  • Prispevkov: 3
  • Pridružen: 03 Maj 2012, 22:17

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor04 Maj 2012, 14:22

Lep pozdrav vsem skupaj!

Sem Branko iz Velenja. Star sem 29.let. Že približno polovico življenja se gibam po fitnes vodah. Sem licencirani fitnes trener po FZS, vodja fitnesa na bazenu v Velenju, lastnk trgovine s športno prehrano, presednik kluba KTB Velenje(borilne veščine-MMA) in ponosni oče dveh hčerkic. Zadnjih 6,7 let sem strogo vadbo v fitnesu nadomestil z različnimi aktivnostmi kot so plavanje, tek, borilne veščine, kolesarjenje in snowbordanje. V svoji preteklosti sem sodeloval z veliko večino velikanov na fitnes področju v Sloveniji. Po fitnes forumih sem sodeloval z uporabniškim imenom bakiflex. Začelo se je še na starem forumu mojtrener.com, nato nadaljeval na maxximumu, pro fitnes-u, the nutrtionu...in nazadnje obupal. S časoma sem sprevidel, da so vsi forumu nareti za en in sam namen-prodajo športne prehrane. Forumi so okrepljeni z ekipami strokovnjakov, ki obvladajo svoje področje in so naravnani na agresivni marketing ter vsiljevanje kvantitetne prodaje njiihovih izdelkov. Njihovo delovanje se od mojih prvih začetkov do danes ni spremenilo, vedno pridejo nove ovce za strižt...

Upam, da je vaš portal nekaj novega, kar Slovenija potrebuje...

LP!
Uporabniški avatar

Jure Rus

  • Prispevkov: 2715
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 21:39

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor04 Maj 2012, 21:52

Super, da si se nam pridružil! Se te spomnim še iz mojih začetkov (na mojTrener.com, pa tudi maxximumu).

Namen foruma je jasen: izmenjevanje koristnih in nesponzoriranih informacij ter izkušenj med tistimi, ki že vrsto let trenirajo, in pa prenos le-teh na začetnike, da bodo lahko uspešno začeli svojo pot. S tem namenom je bil ustanovljen celoten portal in tako bo tudi ostalo. ;)
Uporabniški avatar

bakiflex

  • Prispevkov: 3
  • Pridružen: 03 Maj 2012, 22:17

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor05 Maj 2012, 21:05

Super!

Zelo mi je všeč vaša ideja. Če sem iskren sem izgubil upanje, da bi se kaj takega pri nas odvilo. Če res ostanete zvesti sami sebi, lahko vaša ideja zraste v nekaj velikega, večje kot ste pričakovali. Če pridobite status neodvisnih in koristnih bo stran vedno bolj (če ne najbolj) obiskana...

Dark Lord

  • Prispevkov: 68
  • Pridružen: 22 Dec 2011, 15:11

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor05 Jun 2012, 13:44

Ker zadnje čase celo nekaj postam, sem se odločil, da se predstavim, da me ne bi kdo vzel preveč resno :D

Star sem 33 let in malo bolj sistematično premetavam uteži zadnji dve leti in pol (prej je bilo ene par let »mirror muscles&zero results«). Ratalo mi je priti iz skinny-fat 70 kg do »not so skinny but still weak« 85 kg, ki jih v zadnjem letu z manjšimi odstopanji (+-2 kg) relativno konstantno držim (samo izboljšujem kvaliteto ;)).
Na žalost imam kar precej nesreče s poškodbami, ampak niso vse povezane s treningom, sem pač bolj krhke narave (npr. ramo sem si zj****, ko sem zlagal prtljago na vlaku). Zadnja »pridobitev« je hernia L4/L5, zaradi česar imam trenutno prilagojen trening (no squats or deadlifts), pa tako sem že v letih, ko začenjam ceniti zdravje.

p.s. Če bi vedel, da bom dejansko kaj postal, bi bolj premislil pri izbiri nicka :lol:
Uporabniški avatar

madFish

  • Prispevkov: 37
  • Pridružen: 07 Jul 2012, 16:57
  • Kraj: 127.0.0.1

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor07 Jul 2012, 17:52

postaran/moski/127.0.0.1, včasih sarkastičen nikoli zlonameren aktiven lenuh ki rad uživa
Zadnjič spremenil madFish, dne 28 Jul 2012, 21:18, skupaj popravljeno 1 krat.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Razno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron