Danes je 28 Mar 2024, 19:34


Predstavitev uporabnikov

Pogovori o vsem ostalem, kar ne spada med zgornje oddelke. Če ne veš, kam - piši tukaj!
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

Končina

  • Prispevkov: 505
  • Pridružen: 10 Mar 2012, 15:56
  • Kraj: Dobrova

Predstavitev uporabnikov

Odgovor11 Mar 2012, 20:28

Lep pozdrav :)

Glede na to, da je forum bolj nov,bi bilo dobro če bi se vsak uporabnik predstavil sebe,šport s katerim se ukravrja,rezultate,cilje in ostale hobije.


Bom kr začel in upam,da se bo še kdo pridružil :)

Sem Jan Končina,rojen 7.9.1990, prihajam z Dobrove,včasih sem treniral atletiko(suvanje krogle in met diska),ki pa sem zaradi poškodbe zapestja nehal. Sedaj se ukvarjam s strongmanom in ker je dobra podlaga za strongman tudi powerlifting in weightlifting se ukravrjam tudi stem. Do sedaj sem bil na eni strogman tekmi,kjer sem končal na 7mestu in na eni powerlifting tekmi,kjer sem bil v svoji kategoriji 1.v bp in 1.v triatlonu ter 3. skupno med juniorji.
Moji cilji v strongmanu so osvojiti WSM,tekmovati na vsh večjih strongman tekmah (Arnold classic,fibo,..) ter tudi kakšno zmagati :D
V prostem času sem najraje s punco,se družim s prijatelji,berem razne članke ter igram COD2 :D :D :D
Pripujsal, zmagal, odpujsal.
Uporabniški avatar

BostjanBavcon

  • Prispevkov: 3221
  • Pridružen: 09 Mar 2012, 23:03

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor11 Mar 2012, 22:13

In prazniš zaloge hrane pri Kramarju ...

Boštjan Bavcon 29.9.1987. Bil na powerlifting tekmi (davno nazaj) dolgo treniral kot PL lani hotel v Koper na fitnes tekmo pa se na koncu ni izšlo mogoče letos? V prostem času s Končino praznim zaloge hrane pri Kramarju in sadim sadike Tribulusa.
Uporabniški avatar

Jure Rus

  • Prispevkov: 2715
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 21:39

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor12 Mar 2012, 08:43

Jure Rus, letnik 1991, iz Šentvida pri Stični. Večino osnovnošolskih let sem preživel na šolskem igrišču, kjer smo po več ur dnevno nabijali nogomet, katerega sem tudi treniral slabih 5 let. V 9. razredu sem začel doma intenzivneje izvajati vaje za moč, ob vstopu v srednjo šolo pa sem opustil nogomet in se vpisal v lokalni fitnes studio...prevrtimo nekaj let naprej in me najdete na tem portalu/forumu, s katerim želimo uveljaviti naravni BB tudi v Sloveniji in prepričati ljudi, da ob omembi tega športa ne pomislijo takoj na doping.

Leta 2009 sem prvič stopli na tekmovalni oder in zmagal na svetovnem WFF prvenstvu v Nemčiji v junior kategoriji. S tem sem dobil potrditev, da se lahko tudi natural nekaj doseže in takrat sem se začel intenzivneje zanimati za to vejo bodibildinga. Ko sem ugotovil, da je v tujini (pa tudi pri nas) kar nekaj takih tekmovalcev, sem postal odločen, da je to pot, ki jo želim ubrati, kar se BB tiče. Čez nekaj mesecev sem šel spet na tekmo in spet zmagal, 2010 pa sem se preizkusil na prvenstvu v Kopru, kjer sem osvojil drugo mesto med člani v fitnes kategoriji in postal državni prvak, ter spet na WFF tekmi, kjer sem spet stal na vrhu zmagovalnega odra.

Kar nekaj časa dnevno mi pobere urejanje tega portala, svetovanje ter odgovarjanje na maile in privatna sporočila, kar pa z veseljem počnem. V prostem času študiram medicino in razvajam svojo punco :-D
Uporabniški avatar

David Brunšek

  • Prispevkov: 3379
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 15:45

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor12 Mar 2012, 09:38

David Brunšek, rojen leta gospodovega '91. Baje je bla takrat dobra letina. :D
Prihajam iz Šmartnega ob Paki, sicer pa sem trenutno nekaj časa doma in nekaj časa v Ljubljani, kjer delam BSc iz živilstva in prehrane na biotehniški fakulteti. V prostem času najraje spim. :) Če ne to, pa urejam NMZ, treniram 'svoje' ali počnem stvari, ki me zanimajo (so vsak dan druge in jih je ogromno). :)

Od nekdaj sem bil "suhec z zanič postavo" in ko sem odkril, da se da na tem nekaj naredit, sem se tudi lotil. Najprej doma z vijoličnimi enoročnimi utežmi, nato pa sem se malo pred 15. rojstnim dnem vpisal v en manjši fitnes. Tam sem se dokončno navdušil nad možnostjo vplivanja na izgled svojega telesa in nad napredkom pri treningu.

Tako sem že isto leto prvič tekmoval na odprtem državnem prvenstvu FZS - rečeno je bilo, da grem "za hec probat", da vidim kako je. Malo pred tem sem tudi ugotovil, da obstajajo substance, ki niso dovoljene in se jih da izkoristit za boljši rezultat, a sem se takoj odločil, da to ni zame, ker ne sprejmem zdravstvenega tveganja pa tudi sicer v življenju vedno hote (ali nehote :lol: ) izberem težjo pot.

Naslednje leto sem šel na tekmo tudi "zares" - IBFA svetovno prvenstvo v Kopru in premagal samega sebe izpred enega leta.
Od takrat naprej še resneje treniram. Ko sem mislil, da vem že vse, sem ugotovil, da v bistvu ne vem ničesar. Zdaj je moja misija ljudem pomagati priti do enakega spoznanja - čeprav je grenko priznati svoj narobe, ti lahko zelo koristi na vseh področjih, če se navadiš biti odprt do novih spoznanj in idej.

Od zadnjega tekmovanja sem se resno pripravljal še dvakrat, a me je obakrat ustavila poškodba. V drugo je bila precej resna in okrevanje je trajalo celo leto. To je bil dokončen signal, da je pri treningu treba nekaj spremenit in zdaj treniram tako kot berete na NMZ portalu - tudi moji skriti želji zadnji dve leti, ki pa je čakala, da da pobudo še kak somišljenik - to je bil Jure. ;)

P.S.: Naj dodam še cilj: biti najboljši kolikor sem lahko. Če bodo še ostali dejavniki, na katere nimam vpliva pravi, pa bi bil vesel, če bi enkrat nekoč postal natural pro. :)
Uporabniški avatar

Jure Rus

  • Prispevkov: 2715
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 21:39

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor12 Mar 2012, 13:45

Zgleda, da je nekaj na teh prvih utežeh... Moje so bile roza :-D
Uporabniški avatar

alexjug

  • Prispevkov: 2163
  • Pridružen: 20 Nov 2011, 12:39
  • Kraj: Ljubljana, Slovenia

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor13 Mar 2012, 19:49

Pozdravljena mladina ;).

Moja malenkost:
Aleksander Jug, born & raised in Ljubljana. Zemljo tlačim že od l. 1977 ;).

Šport.. hmm.. od 8. - 31. leta treniral ragbi. Bil mladinski in članski drž. reprezentant. Z mladinci nastopil celo na mladinskem svetovnem prvenstvu. Največji dosežek štejem pa tekmo kluba (ja kluba!) proti JAR državni reprezentanci ;).

Vmes sem se malo ukvarjal tudi z borilnimi veščinami (ne dolgo) in z navijaštvom ;). Predvsem zaradi prijetne ženske družbe ;).

Ragbi kariero sem zaključil, ker se je nabralo že preveč poškodb (res preveč :( ) in sem na stara leta le prišel k pameti in obesil kopačke na klin. Seveda me še vedno vleče na igrišče, a se ne predam tem željam.

Kljub temu, da sem prenehal z ragbijem, sem nekaj časa poskušal zadrževati še dokaj OK telesno formo. Vsaj tako sem mislil ;).
Nekaj časa nazaj sem nabavil psa, ki sem ga vozil na razstave, kjer sem na eni dobil reality-check. Slika z rastave, kako mi visi trebuh čez pas me je šokirala in odločil sem se, da se bo potrebno spremeniti. Dejansko sem se preveč zapustil. No. Naslednji dan sem bil spet v gymu, kjer se je začelo novo življensko obdobje.

Na "stara" leta sem se predal svetu kvihtanja. Konec leta imam v planu nastop na IBFF svet. prv. v Kopru. Formo počasi stopnjujem, tako da upam, da bom v dovolj dobri formi, da se dokončno odločim za nastop.

Aja.. FULL rad kuham in ustvarjam svoje recepte ;).

To je to. Če koga še kaj zanima pa kar na plan z vprašanji ;).
http://missionsuperbody-sl.blogspot.com/ | A GOAL without a PLAN is only a WISH | MFP -> http://goo.gl/KUO0QW | Never look down on anybody unless your helping them up, as there may be a day when you are the one looking UP!
Uporabniški avatar

Jure Rus

  • Prispevkov: 2715
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 21:39

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor13 Mar 2012, 19:59

Hehe, zanimiv zapis! Res lep napredek, če praviš, da si se vmes že zelo zapustil. Sem prepričan, da bo jeseni v Kopru HUDO izgledalo. 8-)
Uporabniški avatar

alexjug

  • Prispevkov: 2163
  • Pridružen: 20 Nov 2011, 12:39
  • Kraj: Ljubljana, Slovenia

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor13 Mar 2012, 20:11

Jure Rus napisal/-a:Hehe, zanimiv zapis! Res lep napredek, če praviš, da si se vmes že zelo zapustil. Sem prepričan, da bo jeseni v Kopru HUDO izgledalo. 8-)

Bom dal na FB sliko, ki me je prebudila ;).
http://missionsuperbody-sl.blogspot.com/ | A GOAL without a PLAN is only a WISH | MFP -> http://goo.gl/KUO0QW | Never look down on anybody unless your helping them up, as there may be a day when you are the one looking UP!
Uporabniški avatar

David Brunšek

  • Prispevkov: 3379
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 15:45

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor13 Mar 2012, 21:59

Sem videl sliko. Kapo dol za transformacijo. Ampak tapravi before-after bo pa v kopru letos jeseni, ne? :twisted:
P.S.: Respect za ragbi. Ta šport ma res moje spoštovanje.

MAD MAX

  • Prispevkov: 544
  • Pridružen: 10 Mar 2012, 15:48

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor14 Mar 2012, 19:27

Moje ime je Uroš, Mad Max nickname imam odkar sem se vpisal na 1.forum, nevem od kje mi zamisel za tak nickname, mogoče ker sem malo ,,odvezan,, na treningih in imam rad premagujem samega sebe.

Treniram od svojega 16 leta ( skoraj 10 let ), sem letnik 1986, v samem začetku imel 65kg ( bolj kitast izgled, ne ravno čisto shiran ) in bil že takrat za svojo postavo in težo kar pri močnejših. Moj cilj je narediti max iz telesa brez doping substanc, saj ,,lažje,, poti ne odobravam. Pred leti sem se 2x poizkusil tudi v powerliftingu in pobral nekaj takratnih državnih rekordov in par medalj v junior kategorijah in kat. do 100kg.

Leta 2008 sem pel tudi na 1. ,,ODER,, tekmo v Koper, na kateri sem dosegel 3.mesto NATURAL FREE, kar menim da sem nekateri dokazal kako se lahko izgleda doping free.

Cilj mi je uživati na treningih in trenirati dalje s polno paro ter BREZ DOPINGA!

Poleg fitnesa obožujem še bencinske športe v katerih sem lahko rečem kar talentiran in jih imam tudi nekako v genih po očetu, skratka motorji ipd. stvari so moja druga strast.

Na kratko je to to..
Naslednja

Vrni se na Razno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron