Danes je 29 Mar 2024, 09:53


Študentski boni

Pogovori o vsem ostalem, kar ne spada med zgornje oddelke. Če ne veš, kam - piši tukaj!
  • Avtor
  • Sporočilo

sixpack

  • Prispevkov: 24
  • Pridružen: 10 Mar 2012, 16:50

Re: Študentski boni

Odgovor06 Dec 2012, 22:52

wade napisal/-a:tole je top sam js nism še nikol zraven solate dubu.. to morš posebi rečt al kako? In dobiš v posodici za sabo?


prot večeru začne ponavad mal škrtart k mu zmankuje solate pa se zgdi da kdaj "pozabi" :D ... res d folk ponavad ne uzame sam če slučajn pozab mu rečš in ti bo zihr dau še solato z balzamičninm prelivom al pa kjerga hočeš...

men je res kul k dobiš lean meat - piščančja prsa in tud use se da zment; rečš brez omak pa ti da še extra chicken&veggies :D ... btw uzameš lohka tud burger al pa solato oz. use kar je na ceniku za 3,5eur drgać in une solate (use z vlik piščanca!) so tud carske
Uporabniški avatar

Šuša

  • Prispevkov: 1972
  • Pridružen: 20 Avg 2012, 21:14

Re: Študentski boni

Odgovor06 Dec 2012, 22:55

Aja, jaz sem šla parkrat tule zraven fitnesa na vegbab v Loving hut . Seitan, zelena solata, paradižnik, kumare in pomoje še kaj od zelenjave in s humusnim namazom. Top!
We're born and then we die. What will you do in the meantime?

Burzum

  • Prispevkov: 495
  • Pridružen: 30 Mar 2012, 17:21

Re: Študentski boni

Odgovor07 Dec 2012, 12:36

kitajska na poljanski.. all you can eat. kak sem se najedu.. :lol:
je pa res da je bolš it 2x pa si res velik vzet ko velikrat po mal, ker te čudno gledajo pa neki po kitajsko govorijo.. :mrgreen:

sixpack

  • Prispevkov: 24
  • Pridružen: 10 Mar 2012, 16:50

Re: Študentski boni

Odgovor07 Dec 2012, 17:38

Burzum napisal/-a:kitajska na poljanski.. all you can eat. kak sem se najedu.. :lol:
je pa res da je bolš it 2x pa si res velik vzet ko velikrat po mal, ker te čudno gledajo pa neki po kitajsko govorijo.. :mrgreen:


Hh jst sm tud dons biu :D, ja pa bol je uzet nou krožnik d te ne pogruntajo :P ... jao sigurn sm jim pol kile piščanca dons pojedu :twisted:

Burzum

  • Prispevkov: 495
  • Pridružen: 30 Mar 2012, 17:21

Re: Študentski boni

Odgovor07 Dec 2012, 19:06

sixpack napisal/-a:
Burzum napisal/-a:kitajska na poljanski.. all you can eat. kak sem se najedu.. :lol:
je pa res da je bolš it 2x pa si res velik vzet ko velikrat po mal, ker te čudno gledajo pa neki po kitajsko govorijo.. :mrgreen:


Hh jst sm tud dons biu :D, ja pa bol je uzet nou krožnik d te ne pogruntajo :P ... jao sigurn sm jim pol kile piščanca dons pojedu :twisted:


hehe.. verjetno dobra taktiko ko je veliko folka, včeraj sma bila samo js in moja kolegica tak da menjavanje ne bi pomagalo, ker si zapomnejo.. :lol:
piščanec je pa itak odličen, nasploh pa nimam pojma kako lahko iz konzerv pripravijo tak dobro hrano. :)

Sydney

  • Prispevkov: 608
  • Pridružen: 30 Jul 2012, 23:35

Re: Študentski boni

Odgovor25 Apr 2013, 12:34

Pozna kdo dostavo Dve in pol limone na študentske bone? Izkušnje? Hvala.
Prejšnja

Vrni se na Razno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

cron