Danes je 28 Mar 2024, 22:01


Fitnes centri v Sloveniji

Pogovori o vsem ostalem, kar ne spada med zgornje oddelke. Če ne veš, kam - piši tukaj!
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

Unknown

  • Prispevkov: 115
  • Pridružen: 26 Mar 2014, 21:26

Re: Fitnes centri v Sloveniji

Odgovor11 Sep 2014, 09:03

Sydney napisal/-a:Ali ve kdo za kakšen kul fitnes v Murski Soboti? Potrebujem proste uteži


Mislim, da v pomurju ni kul fitnesa nobenega :D Sem probal že večkrat... folk je prizadet. Sem raje našparal nekaj keša pa si naredil vse doma
Do you even make an effort to stimulate myofibrillar hypertrophy by inducing skeletal muscle microtrauma?

Sydney

  • Prispevkov: 608
  • Pridružen: 30 Jul 2012, 23:35

Re: Fitnes centri v Sloveniji

Odgovor11 Sep 2014, 14:37

Unknown napisal/-a:Mislim, da v pomurju ni kul fitnesa nobenega :D Sem probal že večkrat... folk je prizadet. Sem raje našparal nekaj keša pa si naredil vse doma

Te moti samo neumen folk ali tudi ni primerne opreme? Meni bi bilo v redu karkoli, samo da imajo proste uteži :)

Nino

  • Prispevkov: 1734
  • Pridružen: 16 Jan 2012, 11:31

Re: Fitnes centri v Sloveniji

Odgovor11 Sep 2014, 15:35

Unknown napisal/-a:
Sydney napisal/-a:Ali ve kdo za kakšen kul fitnes v Murski Soboti? Potrebujem proste uteži


Mislim, da v pomurju ni kul fitnesa nobenega :D Sem probal že večkrat... folk je prizadet. Sem raje našparal nekaj keša pa si naredil vse doma

@unknown, pa ne da si tudi ti s pomurja?

@sydney, fitnes v MS spartacus ali fit&pump (edo), slednji je bolj slabo opremljen proti spartacusu, ne vem pa če so tudi tam prizadeti, najbrž je unknown bolj seznanjen. :)
Uporabniški avatar

Unknown

  • Prispevkov: 115
  • Pridružen: 26 Mar 2014, 21:26

Re: Fitnes centri v Sloveniji

Odgovor11 Sep 2014, 15:39

Sem ja :D Hehe

V spartacusu še nisem bil majo pa baje dobro opremljeno. Vsaj tako sem slišal :D Glede komentarja na prizadet folk pa sem mislil bolj tiste, ki pridejo k tebi pa ti govorijo "zakaj delaš počepe pol pa bench pressaš? Noge moraš delat na drug dan" in podobne fore. Ne vem no... Mi je res boljše doma trenirat :D Zdaj si še samo moram konkretno kletko naredit ali najt kje poceni in je to to. Mam pa veliko prednost, da mam pač prostor (soba nad garažo)
Do you even make an effort to stimulate myofibrillar hypertrophy by inducing skeletal muscle microtrauma?

Nino

  • Prispevkov: 1734
  • Pridružen: 16 Jan 2012, 11:31

Re: Fitnes centri v Sloveniji

Odgovor11 Sep 2014, 18:44

ja spartacus je bolj opremljen in tudi več folka hodi tja, fit&pump je bolj slabo opremljen in je manj folka, nemalokrat sem treniral kar sam...oba fitnesa pa imata kletko in olimpijske palice in proste uteži kolikor jaz vem oz. drugače povedano v obema lahko narediš dober trening

sicer pa tudi sam raje treniram doma :)

Big L

  • Prispevkov: 13
  • Pridružen: 30 Jun 2013, 20:29

Re: Fitnes centri v Sloveniji

Odgovor15 Sep 2014, 15:19

Je kdo tu ko trenira v celju? Baje, da bi se naj na tisti lokaciji ko je biu prej revolution ofno že nov fitnes. Ve kdo kej več?
Uporabniški avatar

Anel

  • Prispevkov: 493
  • Pridružen: 12 Mar 2014, 12:48

Re: Fitnes centri v Sloveniji

Odgovor15 Sep 2014, 15:50

1 mesec na leto sem doma v Celju in tam kupim mesečno, do zdaj sem vedno kupil v profitu ki je bil ob savinji, letos se je pa prestavil pri mercator centru, revolution je bil moja prva naslednja izbira in sem žal takrat slišal da je zaprt - če boš zvedel kaj veče, oprema, cena itd.. kar napiši sem =)

Sem pa letos en mesec hodil v olimpus v žalcu in odšel zelo impresioniran, oprema vrhunska, vzdušje in klima fenomenalna. Je pa cena tudi zato malo višja ampak definitivno ne predraga.


P.S. Kaj je s fitnesi v MB? Se mi zdi da nikjer ni simple in poceni fitnesa ki ma pa pač par kletk, benchov pa deadlift platformo, se mi zdi da se vse deli na 2 skupini in sicer;

a) poceni fitnes polno mašin in ročk ala BB stil
b) dobro opremljen in drag fitnes ki je namenjen da se prideš pokazat

Če pozna kdo v MB kar iščem bi bil zelo vesel.
Uporabniški avatar

mixo44

  • Prispevkov: 204
  • Pridružen: 13 Apr 2012, 19:57

Re: Fitnes centri v Sloveniji

Odgovor16 Sep 2014, 11:42

Pomoje še najboljša izbira Redpower al pa Sokol. če ti ugaja ura 12-16 lahko prideš kar poceni skoz.
The question is not who is going to let me? The question is who is going to stop me?” ~Ayn Rand
Uporabniški avatar

Anel

  • Prispevkov: 493
  • Pridružen: 12 Mar 2014, 12:48

Re: Fitnes centri v Sloveniji

Odgovor16 Sep 2014, 12:06

Saj v Sokola hodim ja =) Redpower je pa malo dražji in predaleč za študenta :D Mogoče pa bo v prihodnosti redpower, hvala mixo

alpha

  • Prispevkov: 1016
  • Pridružen: 03 Maj 2012, 21:33

Re: Fitnes centri v Sloveniji

Odgovor16 Sep 2014, 17:44

V MB treniram kar v fitnesu, ki se nahaja v študentskem domu. Je sicer res siromašen, ampak bolje kot nič.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Razno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron