Danes je 28 Mar 2024, 13:34


Koliko kalorij ima pizza iz picerije?

Pogovori o vsem ostalem, kar ne spada med zgornje oddelke. Če ne veš, kam - piši tukaj!
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

Jure Rus

  • Prispevkov: 2715
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 21:39

Re: Koliko kalorij ima pizza iz picerije?

Odgovor28 Mar 2013, 20:34

asvi napisal/-a:eno vprašanje, če se že pregrešim s pico si naročim pico z tuno, sirom, pelati, nacho, testo. in me zanima če tiste 2000kcal pojem kaj je boljše da potem manj jem tisti dan (samo še 1000kcal) ali več normalno pač ostalo kvalitetno hrano (kura riž itd.).

enostavno povedano ali boljše da se pol malo stradam ker sem že toliko zaužil ali normalno jem zdravo hrano naprej kot ponavadi


Iz tega tvojega posta se da razbrati kar nekaj zmotnih prepričanj, ki jim slediš. Na primer:
-določeno vrsto hrane dojemaš kot ''pregreho'';
-določena vrsta hrane naj bi bila bolj kvalitetna = verjetno v smislu, da ''manj zaliva'', gre manj v maščobo, gre v mišice, ...
-potrebno je ''nenehno'' hranjenje oziroma tempiranje obrokov.

Vseh zgoraj omenjenih točk smo se že večkrat dotaknili tu na forumu, pa tudi v člankih in zapisih v blogih, zato ne bom na široko razpravljal, bi pa poudaril, da je vse našteto nesmisel z vidika športnega napredka, vizualnega napredka in zdravja, večini pa onemogoča dolgoročni napredek. ;)

Če se navežem na tvoje vprašanje: seveda ješ manj. Če boš poleg normalnega vnosa pojedel še pico, boš v zelo velikem energijskem presežku, kar je nepotrebno ne glede na cilj. Tisti dan torej ješ manj, glede na to, da boš s pico vnesel ~2000kcal, pa ni variante, da bi stradal. Takole na oko boš s tem dobil cca. 100g B, 150g OH ter 100g M -> to je praktično vse, kar je pomembno v telesu in nima veze, ali to pride iz piščanca+riža+olivnega olja ali pa iz pice. Na koncu je enako in nič manj/bolj kvalitetno.

Gorazd

  • Prispevkov: 15
  • Pridružen: 26 Mar 2012, 12:41

Re: Koliko kalorij ima pizza iz picerije?

Odgovor29 Mar 2013, 11:53

Jure kaj pa recimo, če zvečer greš s punco na večerjo in kljub temu, da si imel vse obroke čez dan in vnesel vse potrebne makrote in kcal.. Naslednji dan nadaljuješ normalno z svojimi obroki ali kaj zmanjšaš?

climber

  • Prispevkov: 425
  • Pridružen: 12 Mar 2012, 08:31

Re: Koliko kalorij ima pizza iz picerije?

Odgovor29 Mar 2013, 12:13

Če veš že prej, da boš šel na večerjo pojej čez dan ustrezno manj. Če ne, pa v naslednjih dneh zmanjšaj, da izenačiš. Sicer boš pa v vsakem primeru težko določil makrote večerje v restavraciji.

urban

  • Prispevkov: 848
  • Pridružen: 26 Nov 2011, 12:31

Re: Koliko kalorij ima pizza iz picerije?

Odgovor29 Mar 2013, 20:53

climber napisal/-a:Če veš že prej, da boš šel na večerjo pojej čez dan ustrezno manj. Če ne, pa v naslednjih dneh zmanjšaj, da izenačiš. Sicer boš pa v vsakem primeru težko določil makrote večerje v restavraciji.

Saj se da nekako ugotovit. Mesa je ponavadi 180g se mi zdi če kak zrezek ješ (tako mi je rekel kuhar ki ga poznam), prilogo pa pač oceniš od oka. Saj če doma tehtaš se malo navadiš kako izgleda 100g riža al pa krompirja.
Uporabniški avatar

Jure Rus

  • Prispevkov: 2715
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 21:39

Re: Koliko kalorij ima pizza iz picerije?

Odgovor30 Mar 2013, 06:48

Gorazd napisal/-a:Jure kaj pa recimo, če zvečer greš s punco na večerjo in kljub temu, da si imel vse obroke čez dan in vnesel vse potrebne makrote in kcal.. Naslednji dan nadaljuješ normalno z svojimi obroki ali kaj zmanjšaš?


climber napisal/-a:Če veš že prej, da boš šel na večerjo pojej čez dan ustrezno manj. Če ne, pa v naslednjih dneh zmanjšaj, da izenačiš.


Tole. Takšna fleksibilnost je ključ do uspeha. ;)
Uporabniški avatar

David Brunšek

  • Prispevkov: 3379
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 15:45

Re: Koliko kalorij ima pizza iz picerije?

Odgovor10 Okt 2013, 19:51

Sixpack je v preteklih objavah dal nekaj odličnih nasvetov za peko pice doma. Če nimate krušne peči, ta žal ne more biti enaka kot v piceriji, lahko pa se približate, če sledite njegovim nasvetom.

Glede na to da pogosto pečem pico, sem tudi sam prišel do nekaterih zaključkov. Mogoče komu koristijo. ;)

Testo:
  • Ko mesiš testo, je bolje če je le-to na začetku bolj mokro kot suho, kasneje pa dodaš moko do primerne konsistence.
  • V testo dam samo v topli vodi raztopljen kvas, moko in sol. Poskušal sem že vse mogoče in večina stvari ni vredna truda (mleko namesto vode, dodaten sladkor, olje, maslo, margarina, sir, origano ...).
  • Treba ga je res dobro pregnesti in pred vzhajanjem mora biti kompaktno ter povsem nelepljivo (tudi na nepomokane roke). Če je veliko pretrdo (npr. da stran odpadajo kosi), je to verjetno posledica tega, da ste vodo dodajali naknadno ali pa je te enostavno premalo.
  • Vzhajati mora dovolj časa. Če ima pica okus po kvasu, je testo vzhajalo premalo (ali pa je kvasa preveč). Če se testo začne podirati samo vase, je vzhajalo predolgo. Če daste vzhajati na sobno temperaturo (21-26 stopinj), bo trajalo dlje časa. Če postavite v pečico na 35 stopinj, bo hitreje.
  • Testa ne valjajte. To se mi zdi, da naredi veliko razliko, čeprav je treba nekaj vaje, da se ga navadite lepo raztegniti. Meni še vedno ne uspe brez lukenj tu in tam. :)
  • Pečem vedno na pomokanem peki papirju, ki ga postavim direktno na rešetke. Najslabša varianta je, da testo zvaljate v pekač. Če dajete v pekač, je bolje tega obrniti na glavo in ga pomokati, namesto namazati z oljem.

Nadev:
Vrstni red nadeva lahko naredi veliko razliko, čeprav se to sliši prav smešno. :) Pri nas smo vedno dajali na testo najprej pelate, nato origano, salamo in sir. Moj vrstni red je malenkost drugačen, in sicer pride sir takoj za pelati in origanom, namesto navrhu vsega.

Na tak način ostanejo testo in pelati bolj sočni, med jedjo pa se salama tudi redko loči od podlage, kot se to dogaja sicer. Za še lažje rezanje, predlagam, da salamo raztrgate na koščke.

Tudi izbor sira je pomemben - določene sorte se na višjih temperaturah zelo hitro zažgejo. Jaz imam najraje gaudo, ki ob dovolj veliki količini da res super okus. Izmed bolj low cal sirov je ok šmarski rok, a se ga za približno enak okus potrebuje več in razlika v kcal na koncu ni tako velika. Mozzarelle še žal nisem poskusil.

Peka:
Kot je velikokrat poudaril že sixpack, je bistveno, da se pica speče čim hitreje. Za to so potrebne visoke temperature. Sam sem opazil enako, vendar odsvetujem uporabo ventilatorja v pečici. Ta se mi zdi, da pico precej izsuši, čeprav lahko dvigne temperaturo na pici še za okoli 20 stopinj.
Prejšnja

Vrni se na Razno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

cron