Danes je 20 Apr 2024, 06:38


Aplikacija za organiziranje zbirke znanstvenih publikacij

Pogovori o vsem ostalem, kar ne spada med zgornje oddelke. Če ne veš, kam - piši tukaj!
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

gujdek

  • Prispevkov: 664
  • Pridružen: 09 Mar 2012, 21:52

Re: Aplikacija za organiziranje zbirke znanstvenih publikaci

Odgovor22 Feb 2013, 21:56

Kami napisal/-a:
Jaz k sreci ne pisem publikcij in mi sama moznost citiranja in integracija z raznimi office programi ni pomembna. Vazno mi je samo, da program omogoce organizacijo zbirke in da lahko razne publikacije naslednjic tudi lahko najdem (na podlagi kljucnih besed, itd.).

Za iskanje po abstractu, imenu, avtorjih, sortiranju ipd. je že EndNote dober, predvidevam da je Mendeley še boljši in ima tudi boljšo integracijo v brskalnikih (prenos citata članka v lastno bazo z enim klikom).
Tudi sam nisem uporabljal integracije EndNote-a v office (Cite-while-U-write), ker se mi je na prvi pogled zdelo, da jo je treba za širšo uporabo popolnoma naštudirat. Sem hitro zgubil živce, ker mi je citate premetavalo po celem dokumentu.
You are not entitled to your opinion. You are only entitled to what you can argue for.

Blog
Uporabniški avatar

gujdek

  • Prispevkov: 664
  • Pridružen: 09 Mar 2012, 21:52

Re: Aplikacija za organiziranje zbirke znanstvenih publikaci

Odgovor14 Mar 2013, 11:35

http://googlereader.blogspot.com/2013/0 ... eader.html

Tole je razočaranje s strani Googla, še posebej zato ker ni primerne alternative.
Takole zgleda moja statisitika:
Slika
You are not entitled to your opinion. You are only entitled to what you can argue for.

Blog
Prejšnja

Vrni se na Razno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron