Danes je 24 Apr 2024, 13:24


Dzezy in njegova ketonska

Pogovori o vsem ostalem, kar ne spada med zgornje oddelke. Če ne veš, kam - piši tukaj!
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

Hulk

  • Prispevkov: 39
  • Pridružen: 14 Nov 2012, 14:14

Re: Dzezy in njegova ketonska

Odgovor27 Feb 2013, 18:54

HahahahahahahahahahahahahahahahaHahahahahahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: lulam :D
David

alpha

  • Prispevkov: 1016
  • Pridružen: 03 Maj 2012, 21:33

Re: Dzezy in njegova ketonska

Odgovor27 Feb 2013, 19:54

Predlog za gujdeka: kaj če bi zasebna sporočila anonimiziral (tista, ki se seveda da) in jih prilepil v Q&A temo? Verjamem, da se v njih skriva ogromno koristnih informacij za širši del članov foruma in res bi bilo škoda, da bi se tako porazgubili.

Nino

  • Prispevkov: 1734
  • Pridružen: 16 Jan 2012, 11:31

Re: Dzezy in njegova ketonska

Odgovor27 Feb 2013, 19:58

kaj če bi tisti gujdekov "busted post" objavili tudi na drugih forumih?

alpha

  • Prispevkov: 1016
  • Pridružen: 03 Maj 2012, 21:33

Re: Dzezy in njegova ketonska

Odgovor27 Feb 2013, 20:20

Jaz se ne bi raje preveč naslajal na tujo nesrečo, saj nam ni storil nič tako hudega.
Uporabniški avatar

Jure Rus

  • Prispevkov: 2715
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 21:39

Re: Dzezy in njegova ketonska

Odgovor27 Feb 2013, 20:21

Vsa čast za tole, Gujdek! Ostal sem brez besed.

Dzezy aka. J.Z - res patetično vse skupaj.
Uporabniški avatar

Zeratrem

  • Prispevkov: 1012
  • Pridružen: 11 Mar 2012, 15:52

Re: Dzezy in njegova ketonska

Odgovor27 Feb 2013, 20:27

WTF, Dzezy = Zoran Janković? :(
Mati, masla bi!
Uporabniški avatar

gujdek

  • Prispevkov: 664
  • Pridružen: 09 Mar 2012, 21:52

Re: Dzezy in njegova ketonska

Odgovor27 Feb 2013, 20:41

To je bila odlična priložnost za nov avatar!
Me veseli da vam je bil post všeč, ko sem ga zdaj prebral sem šele opazil, da je res izpadel v stilu kake vohunske nadaljevanke. :D
Bi rad poudaril, da mi je vseeno če nekdo na kakšnem drugem forumu objavlja fake slike, trolla ali karkoli že počne.

V tem primeru me je zmotilo, da je bil to en beden poskus reklame za ketonsko in pa da je Dzezy hotel zadevo nadaljevat tudi tu, da bi mu še mi podarili kakšno 10kico. Zakaj me je vprašal koliko mu grejo lahko ketoni v krvi gor ne vem, mogoče je že začel verjet svojim lažem.

Dobil je priložnost da pove resnico, če bi rekel "sem pač dal fake slikce", se mi niti ne bi dalo opisovat, kako je meni uspelo zgruntat da je vse skupaj fake. Tistim ki ste prebrali je bilo očitno nadvse zabavno, tako da očitno ni bilo zastonj. :)
Ni bilo to z nobenega maščevanja, svoje stališče sem mu že takrat pojasnil, to da je en master troll pa mi je jasno že kar dolgo časa (kot vidim je bilo tudi ostalim).
alpha napisal/-a:Predlog za gujdeka: kaj če bi zasebna sporočila anonimiziral (tista, ki se seveda da) in jih prilepil v Q&A temo? Verjamem, da se v njih skriva ogromno koristnih informacij za širši del članov foruma in res bi bilo škoda, da bi se tako porazgubili.

Dzezy je dobival konkretno le informacije o faksu, ostale pa sem pozval da naj raje objavijo v temu primerni temi na forum, kar so tudi storili in poleg mene lahko dobili še kakšno dodatno mnenje.
Seveda pa bodo moji aminokislinski protokoli za optimizacijo hormonske slike skriti javnosti še naprej, ker to je praktično doping in to ne paše na forum. (preden kdo začne s povpraševanjem na ZS, It's a joke)
alpha napisal/-a:Jaz se ne bi raje preveč naslajal na tujo nesrečo, saj nam ni storil nič tako hudega.

Se strinjam, na maxx kot vidim itak že vedo, ni treba pa tega pretirano širit, mislim da je Dzezy iz vašega odziva razbral da dela nekaj hudo narobe. Pa tudi kakšna govorica da smo na NMZ-ju sami kruti genetiki lahko zaokroži.
Če pa misli v tem stilu nadaljevat po drugih forumih, pa sem prepričan da nam bo to predvsem v zabavo. :)
You are not entitled to your opinion. You are only entitled to what you can argue for.

Blog
Uporabniški avatar

Mauro

  • Prispevkov: 307
  • Pridružen: 17 Jul 2012, 20:34

Re: Dzezy in njegova ketonska

Odgovor27 Feb 2013, 20:43

Valda ni vsa ta leta nabiju glede vsega? Me res zanima njegova plat zgodbe...
Uporabniški avatar

jokamskos

Master Troll

  • Prispevkov: 899
  • Pridružen: 14 Mar 2012, 22:12

Re: Dzezy in njegova ketonska

Odgovor27 Feb 2013, 20:52

Mauro napisal/-a:Valda ni vsa ta leta nabiju glede vsega? Me res zanima njegova plat zgodbe...

Oh mislim da je...nabiju v prazno..ne sam na forumu..še na kakem drugem področju :lol: :lol:
Uporabniški avatar

BostjanBavcon

  • Prispevkov: 3221
  • Pridružen: 09 Mar 2012, 23:03

Re: Dzezy in njegova ketonska

Odgovor27 Feb 2013, 20:58

Avatar FTW!!!
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Razno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron