Danes je 19 Apr 2024, 10:11


OFF TOPIC

Pogovori o vsem ostalem, kar ne spada med zgornje oddelke. Če ne veš, kam - piši tukaj!
  • Avtor
  • Sporočilo

cards

  • Prispevkov: 8
  • Pridružen: 27 Avg 2014, 07:04

Re: OFF TOPIC

Odgovor29 Avg 2014, 08:05

Medranotova postava je verjetno možna natty, saj če pogledaš vsakodnevne posnetke z youtuba, zgleda precej vsakodnevno, ima nizek bf ampak je tudi lahek (178 cm, 70kg), v majici zgleda precej suh. Velik je le na photoshopanih slikah, s senčenjem in ko so mišice še "napumpane" po treningu, na ostalih pa mu ni videti vseh "vlaken v ramah" itd:D.
Glede performanca je odličen za samouka, ampak nič kar nebi zmogel srednje dober gimnastik.

Drugace pa ne recejo za vsakega, ki trenira calisthenics, da je natty, prej obratno (adam raw, haniball sta npr. po njihovem sumljiva ...). Adam Raw meni vsekakor ne zgleda naravno, ali pa je genetic freak: 185 cm, 93-96 kg, zgleda max 8% maščobe, verjetno manj, celo leto ... Poleg tega ima weighted pullup višji od trenutnega uradnega rekorda (neuradno imajo drugi še večjo težo)...
Uporabniški avatar

Unknown

  • Prispevkov: 115
  • Pridružen: 26 Mar 2014, 21:26

Re: OFF TOPIC

Odgovor29 Avg 2014, 09:13

Se strinjam s vsem napisanim, razen tistim, da bi vsak srednje dober gimnastik to izvajal. Medrano drži vse vrste leverjev več kot 10 sekund. To je na nivoju olimpijskih. Res ni gimnastičar, ampak lahko rečem da "poje" vse te ostale calisthenics ikone dan danes. Pa vem, da je majhen, kar je velika prednost. Vseeno. Si videl kdaj njegovo rutino?

http://www.cutandjacked.com/sites/defau ... drano1.pdf

to je povedal v intervjuju, tako da ni fake. Tako velik volumen... pa to ne moreš niti 1 teden furat :D
Do you even make an effort to stimulate myofibrillar hypertrophy by inducing skeletal muscle microtrauma?
Uporabniški avatar

ugabuga

  • Prispevkov: 1075
  • Pridružen: 04 Jun 2012, 17:34

Re: OFF TOPIC

Odgovor29 Avg 2014, 09:38

Unknown napisal/-a:to je povedal v intervjuju, tako da ni fake.

dober argument :lol:
Slika
bench more than front squat crew
Uporabniški avatar

Unknown

  • Prispevkov: 115
  • Pridružen: 26 Mar 2014, 21:26

Re: OFF TOPIC

Odgovor29 Avg 2014, 10:00

Hotel sem povedat, da rutina ni izmišljena od nekega internet userja, tak kot jih je malo morje. Iz njegovih ust je prišla. Saj meni tudi se zdi neverjeten volumen. Če že tu laže, pol nekaj ni okej ;)
Do you even make an effort to stimulate myofibrillar hypertrophy by inducing skeletal muscle microtrauma?

cards

  • Prispevkov: 8
  • Pridružen: 27 Avg 2014, 07:04

Re: OFF TOPIC

Odgovor29 Avg 2014, 13:42

Ja sem ta program, izjemno. Verjetno možno, če si vzameš 3-5 ur na dan in si res natreninan na ravni gimnsatika.
Verjetno dela vajo toliko časa, da naredi vse ponovitve,, ne nujno v 1 seriji.
Na youtube nek tip naredi npr. 210 sklec zaporedoma v 10 min, tako da v enem dnevu je možno marsikaj.
Jaz si njegov program zase lahko predstavljam, če bi dal vse ponovitve na polovico (pa verjetno bi se pretreniral po 1 tednu).
Uporabniški avatar

jokamskos

Master Troll

  • Prispevkov: 899
  • Pridružen: 14 Mar 2012, 22:12

Re: OFF TOPIC

Odgovor29 Avg 2014, 16:01

Pretreniranje ne obstaja.

cards

  • Prispevkov: 8
  • Pridružen: 27 Avg 2014, 07:04

Re: OFF TOPIC

Odgovor29 Avg 2014, 16:51

Stvar semantike, kako poimenuješ posledice ne počivanja. Na podanem programu vsak dan totalno uničiš vse mišice zgornjega dela, če to delaš dolgo, bo poškodba + napredka ne bo.
Uporabniški avatar

Anel

  • Prispevkov: 493
  • Pridružen: 12 Mar 2014, 12:48

Re: OFF TOPIC

Odgovor29 Avg 2014, 17:45

Govorimo samo o treningu s telesno težo? Če ja, potem se mi zdi smešno omenjati pretreniranost.

cards

  • Prispevkov: 8
  • Pridružen: 27 Avg 2014, 07:04

Re: OFF TOPIC

Odgovor29 Avg 2014, 18:59

Aja potem gimnastiki ne moreje pretrenirati? lahko kar 24/7 izvajajo rutine z lastno težo pa napredek bo tudi. Saj ni govora o navadnih sklecah.

Probaj držati stojo 30 min pa delaj naslednji dan rame.
Uporabniški avatar

Unknown

  • Prispevkov: 115
  • Pridružen: 26 Mar 2014, 21:26

Re: OFF TOPIC

Odgovor29 Avg 2014, 20:52

Ljudje podcenjujo vaje z lastno težo, res :D Folk ne govorimo o pull upih, dipsih in sklecih samo. Tukaj je govor o leverih, human flagih in veslanja z lastnim jebenim telesom pod vsakim možnim kotom. Jaz se 1% ukvarjam z gimnastiko oziroma movi, ko jih dela frank medrano in se preštima nenormalno pri počepih in pendlay rowih. Spodnji del hrbta nonstop trpi pri takih vajah, da o latsih pa ostalih večjih mišicah sploh ne govorim

Coach summer ma najbolj natrenirano gimnastično ekipo verjetno na celem svetu. Trenirajo samo 4x na teden pa še to majo smešne ponovitve (samo 3 ali 5). Raje premalo, kot preveč. Pri takih elementih je potrebna tip top regeneracija

recimo za primer: Najbolj popularna in verjetno največkrat narejena vaja v street workouti (sicer narejena narobe ampak whatever) je front lever -> http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... -_1962.JPG

To dejansko držat vsaj 5 sekund je NENORMALNO težko. Svetovni rekord je samo okoli 25 sekund od profesionalnega gimnastičarja :D Tolko, da si lahko predstavljate
Do you even make an effort to stimulate myofibrillar hypertrophy by inducing skeletal muscle microtrauma?
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Razno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron