Danes je 24 Apr 2024, 20:57


OFF TOPIC

Pogovori o vsem ostalem, kar ne spada med zgornje oddelke. Če ne veš, kam - piši tukaj!
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

Jure Rus

  • Prispevkov: 2715
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 21:39

Re: OFF TOPIC

Odgovor13 Apr 2012, 14:13

Se pa seveda tudi jaz pridružujem Davidovemu uvodnemu stavku! ;)
Uporabniški avatar

Končina

  • Prispevkov: 505
  • Pridružen: 10 Mar 2012, 15:56
  • Kraj: Dobrova

Re: OFF TOPIC

Odgovor13 Apr 2012, 14:19

škoda besed za take...
Pripujsal, zmagal, odpujsal.

Nino

  • Prispevkov: 1734
  • Pridružen: 16 Jan 2012, 11:31

Re: OFF TOPIC

Odgovor13 Apr 2012, 15:19

Končina napisal/-a:škoda besed za take...

Se strinjam.
Rad bi dodal samo še to, kaj jaz mislim, zakaj je prišlo do takšne kregarije ali kako bi temu rekel, zato ker enostavno nekdo (mcalex v tem primeru), ne prenese pač tega, da je lahko nekdo boljši od njega, da je "razvil"/"ugotovil" (kakorkoli) boljši/lažji način, kateri ustreza ne samo njemu, pač pa verjetno skorajda vsakemu, brez kompliciranja, z užitkom ob raznovrstni prehrani, z boljšim napredkom itn. itn. Češ, ne soli ti meni pameti, saj sem te pred kratkim še jaz učil kako pa kaj...ti pa itak zdaj kao "toplo vodo" odkrivaš...zraven tega pa še verjetno foušija da glava peče, zato pa je najlažje nekoga obtožit da je na AS. Medtem ko pa vsi vemo, da je ravno on bil ta lump, ki je bil na AS.
Uporabniški avatar

michelangelo

  • Prispevkov: 2826
  • Pridružen: 27 Nov 2011, 10:32

Re: OFF TOPIC

Odgovor13 Apr 2012, 15:26

+ izgubil je nekaj ovc iz svoje črede :D
»ma jeva k kralja.....brt dela ful rižote, različne rižote...«
Uporabniški avatar

Končina

  • Prispevkov: 505
  • Pridružen: 10 Mar 2012, 15:56
  • Kraj: Dobrova

Re: OFF TOPIC

Odgovor13 Apr 2012, 15:31

Nino napisal/-a:
Končina napisal/-a:škoda besed za take...

Se strinjam.
Rad bi dodal samo še to, kaj jaz mislim, zakaj je prišlo do takšne kregarije ali kako bi temu rekel, zato ker enostavno nekdo (mcalex v tem primeru), ne prenese pač tega, da je lahko nekdo boljši od njega, da je "razvil"/"ugotovil" (kakorkoli) boljši/lažji način, kateri ustreza ne samo njemu, pač pa verjetno skorajda vsakemu, brez kompliciranja, z užitkom ob raznovrstni prehrani, z boljšim napredkom itn. itn. Češ, ne soli ti meni pameti, saj sem te pred kratkim še jaz učil kako pa kaj...ti pa itak zdaj kao "toplo vodo" odkrivaš...zraven tega pa še verjetno foušija da glava peče, zato pa je najlažje nekoga obtožit da je na AS. Medtem ko pa vsi vemo, da je ravno on bil ta lump, ki je bil na AS.



sem imel tud jst debate z njim glede treninga in je odperal topice :D
Pripujsal, zmagal, odpujsal.

Mihael

  • Prispevkov: 52
  • Pridružen: 21 Nov 2011, 14:14

Re: OFF TOPIC

Odgovor13 Apr 2012, 17:42

Hehe. :D Men, ste najbolj smešni, večni javni kritiki, ala Xen, Michelangelo, Končina. Poleg, vse svoje, inteligence in modrosti, slepo tavate, iz ene skrajnosti, v drugo, za določenimi poglavarji. Sam, osebno, imam raje, da če se že, nekdo drži, nekih določenih načel, ideologij, naj tam vstane, pa naj si bo to v politki, ali čemurkoli. ;)
Uporabniški avatar

michelangelo

  • Prispevkov: 2826
  • Pridružen: 27 Nov 2011, 10:32

Re: OFF TOPIC

Odgovor13 Apr 2012, 18:00

Mihael napisal/-a:Hehe. :D Men, ste najbolj smešni, večni javni kritiki, ala Xen, Michelangelo, Končina. Poleg, vse svoje, inteligence in modrosti, slepo tavate, iz ene skrajnosti, v drugo, za določenimi poglavarji. Sam, osebno, imam raje, da če se že, nekdo drži, nekih določenih načel, ideologij, naj tam vstane, pa naj si bo to v politki, ali čemurkoli. ;)



haha ful smešn res. a si daj razmišlu da bi šu za stand up komika? :D


PRIZNAM, da sem bil lep čas ovca kar se tiče dodatkov+treninga.
Nevem pa katera stvar je bila povod, da sem pritisnil stop na programu za pranje možganov. Ko nekaj časa resno treniraš namesto, da skos sprašuješ po forumih o vseh možnh zadevah hitro ugotoviš kateri dodatki so/niso nateg in kašn trening ti odgovarja ;)
»ma jeva k kralja.....brt dela ful rižote, različne rižote...«
Uporabniški avatar

BostjanBavcon

  • Prispevkov: 3221
  • Pridružen: 09 Mar 2012, 23:03

Re: OFF TOPIC

Odgovor13 Apr 2012, 18:07

Tako. Ti User začni trenirat ne pa da sprašuješ že 10000 let kako in kaj.
Uporabniški avatar

Jure Rus

  • Prispevkov: 2715
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 21:39

Re: OFF TOPIC

Odgovor13 Apr 2012, 18:38

Dajmo fantje, kot je David napisal: negativne energije je povsod dovolj; naj tu prevlada pozitivna! ;-)

wade

  • Prispevkov: 241
  • Pridružen: 02 Feb 2012, 19:04

Re: OFF TOPIC

Odgovor13 Apr 2012, 18:48

Pozitivno je da sm je juretu in davidu hvaležen za to stran in forum oz že nekaj pred tem da sem začel trenirat večkrat na teden iste mišice z bolj zanimivi treningi in se prelevil iz skinny fat v GENETIKA 8-)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Razno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron