Danes je 19 Apr 2024, 22:08


Victoria Natural Cup 2013

Pogovori o vsem ostalem, kar ne spada med zgornje oddelke. Če ne veš, kam - piši tukaj!
  • Avtor
  • Sporočilo

urban

  • Prispevkov: 848
  • Pridružen: 26 Nov 2011, 12:31

Re: Victoria Natural Cup 2013

Odgovor22 Okt 2013, 18:26

Hvala za čestitke!

Tekma je bila sicer odlično organizirana. Vse skupaj je potekalo po vnaprej določenem planu, le včasih smo bili malo slabo obveščeni točno kdaj bomo nastopili. Tekma je bila organizirana peto leto zapored in organizatorji so bili zelo veseli da sva se poleg Madžarskih, Čeških in Slovaških tekmovalcev prijavila tudi 2 iz "daljne" Slovenije. Na koncu smo bili povabljeni celo na večerjo oz. sprejem (tj. slovaški golaži, narezki, štruklji, odojek, piščanec, ... :D ).

Zanimivo je da prav vsi tekmovalci uporabljajo Dream tan barvo. Gre za nekakšno kremo ki jo 1x nanesejo pred nastopom in je torej z njo zelo malo dela, pa še dobro izgleda. V ifbb je se mi zdi prepovedana, je pa zagotovo v planu za naslednje nastope na podobnih tekmah.

Kar se nastopa tiče, z barvo in formo sem zadovoljen, po ogledu slik pa sem ugotovil da sem precej slabo poziral :evil: . Na odru sva bila z Davorjem med masivnejšimi tekmovalci, kar vliva dodatno motivacijo za prihodnje leto :D

Še nekaj slik s tekmovanja najdete na povezavi, bolj zanimive sem prilepil spodaj:
http://www.zbodyfit.sk/fotoalbum-galeria/foto-next/victoria-natural-cup-2013/

Slika
Slika
2.,6. in 7. mesto

Slika
3., 6., 4., 5. uvrščeni

Slika
Polfinale do 175cm, končal sem kot 9., 4. z desne je overall zmagovalec
Slika

Slika
Finale Junior, 1., 3., 6., 4., 2., 5. uvrščeni
Slika

Slika
Finalisti nad 180cm
Prejšnja

Vrni se na Razno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron