Danes je 20 Apr 2024, 09:22


Fizioterapevti v Sloveniji

Pogovori o vsem ostalem, kar ne spada med zgornje oddelke. Če ne veš, kam - piši tukaj!
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

David Brunšek

  • Prispevkov: 3379
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 15:45

Re: Fizioterapevti v Sloveniji

Odgovor24 Jan 2014, 15:18

Pajac napisal/-a:Vem, da ima kar nekaj forumašev dosti izkušenj s prehabilitacijo in rehabilitacijo in vsi športniki bi morali osvojiti osnove kaj, kako in kdaj, drugače bo njihova športna pot kratka, ali pa draga :)

Se povsem strinjam!
Uporabniški avatar

Polona

  • Prispevkov: 209
  • Pridružen: 29 Apr 2012, 08:59

Re: Fizioterapevti v Sloveniji

Odgovor25 Jan 2014, 18:54

Pajac napisal/-a:Ni to mišljeno kot pluvanje čez karkoli, ampak mene taki mainstream terapevtski centri ne prepričajo. Dejstvo je, da večino stvari lahko sam spraviš v red, z minimalnimi oz. nič stroški. Če pa nič ne narediš, potem pa logično da je vsaka stvar boljša kot nič in zato delujejo te stvari.
Če je pa že stvar bolj resna, ali pa si iz kakršnegakoli razloga ne moreš privoščit, da sam rihtaš nogo, greš pa itak k nekomu, ki ti res kvalitetno stvar spravi v red.
Vem, da ima kar nekaj forumašev dosti izkušenj s prehabilitacijo in rehabilitacijo in vsi športniki bi morali osvojiti osnove kaj, kako in kdaj, drugače bo njihova športna pot kratka, ali pa draga :)


Zato sem šla pa samo 1x in nikol več. Problem je biu, da se mi je mudilo, ker je bil državc pred vrati, jst pa imela spet vneto koleno in sem probala, če bi terapija kaj pospešila. Rehab in preventivne vaje delam pa redno že 2 leti, 3x na teden, tko da tukaj imam izkoriščen max. Kolen se mi je res hitro takrat zacelil, ampak kot sem rekla, ne vem, al je res kaj pomagala terapija, ali je bilo vnetje pač manjše.

Sydney

  • Prispevkov: 608
  • Pridružen: 30 Jul 2012, 23:35

Re: Fizioterapevti v Sloveniji

Odgovor30 Jan 2014, 08:35

Pajac napisal/-a:Ni to mišljeno kot pluvanje čez karkoli, ampak mene taki mainstream terapevtski centri ne prepričajo. Dejstvo je, da večino stvari lahko sam spraviš v red, z minimalnimi oz. nič stroški. Če pa nič ne narediš, potem pa logično da je vsaka stvar boljša kot nič in zato delujejo te stvari.
Če je pa že stvar bolj resna, ali pa si iz kakršnegakoli razloga ne moreš privoščit, da sam rihtaš nogo, greš pa itak k nekomu, ki ti res kvalitetno stvar spravi v red.
Vem, da ima kar nekaj forumašev dosti izkušenj s prehabilitacijo in rehabilitacijo in vsi športniki bi morali osvojiti osnove kaj, kako in kdaj, drugače bo njihova športna pot kratka, ali pa draga :)

Zanimivo razmišljanje in ubistvu se povsem strinjam z njim. Problem pa vidim v pomanjkanju znanja in predvsem, če nimaš izkušenj, boš porabil ogromno časa + mogoče še kaj narobe naredil.
Kar se teorije tiče, me pa zanima, kaj bi mi predlagali v branje, da malo nadgradim svoje znanje na tem področju? Hvala.
Prejšnja

Vrni se na Razno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron