Danes je 20 Apr 2024, 08:23


Forum

Pogovori o vsem ostalem, kar ne spada med zgornje oddelke. Če ne veš, kam - piši tukaj!
  • Avtor
  • Sporočilo

bojangermic

  • Prispevkov: 6
  • Pridružen: 12 Mar 2012, 09:03

Re: Forum

Odgovor12 Mar 2012, 09:08

michelangelo napisal/-a:Pohvala za forum!
Upam, da nebo ŠE ta forum ratal pralnica možganov kar se tiče optimalnega treninga, dodatkov,...... :D


Misliš da un tipo na Pro Fitnes forumu tko folk napizduje ? No men se ne zdi tko.Pa a nista vidva bla včash tm ?
A res tip samo totalno bluzi ?

bojangermic

  • Prispevkov: 6
  • Pridružen: 12 Mar 2012, 09:03

Re: Forum

Odgovor12 Mar 2012, 09:12

Nino napisal/-a:Se moram podpisat pod to...sicer pa ni strahu pomojem, že zato, ker tukaj ni trgovine zraven, kjer bi nekdo pisal poste z primarnim razlogom da se tržijo izdelki in hvalil svojega konja.


A misliš da je tko ? Ker jest kupujem robo tm, pa se mi zdi da je ta Peak ma kr dobr ma nisem nč prdel po tistm Whey kvaje je že un Fuson
Jest sem precej kupoval že drgje pa morm rečt da se mi una roba zdi še najbl vredu.
Kva je res to tk nateg ?
Uporabniški avatar

David Brunšek

  • Prispevkov: 3379
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 15:45

Re: Forum

Odgovor12 Mar 2012, 09:17

bojangermic, glede na to, da ima ta forum ENO pravilo (da se držimo osnov bontona in 'spodobnega' komuniciranja), bi prosil, če lahko popraviš svoje poste, da ne bojo žaljivi in da jih bo razumel še kdo drug. :)

Sem pa prepričan, da ni noben govoril o konkretnem portalu, ampak na splošno.

bojangermic

  • Prispevkov: 6
  • Pridružen: 12 Mar 2012, 09:03

Re: Forum

Odgovor12 Mar 2012, 09:21

Ma hotu sem samo zvedet če je una roba v redu pa če ma un malex al kva je že kej pojma.
Sorry no če sm se tu pa tam mal grdo izrazu.

Nino

  • Prispevkov: 1734
  • Pridružen: 16 Jan 2012, 11:31

Re: Forum

Odgovor12 Mar 2012, 09:52

@bojangermic, kdo je omenil pro-fitnes portal? Govoril sem na splošno. Pa iz spoštovanja do tega foruma oz. do Davida in Jureta nočem tukaj sploh omenjati druge portale in oseb ki so tam. Če te pa kaj zanima ali če imaš kaj žaljivega za napisat mi prosim na zs napiši.

bojangermic

  • Prispevkov: 6
  • Pridružen: 12 Mar 2012, 09:03

Re: Forum

Odgovor12 Mar 2012, 09:57

Ma sem mislu da s ti un Ziggy k mu je tm marsikj povedu.
K sm pač mislu, k sta bla tako David in pa Jure tm pa da bi kj povedla.
Mislim a je napačn uprašat če je una roba v redu pa to ...

Nino

  • Prispevkov: 1734
  • Pridružen: 16 Jan 2012, 11:31

Re: Forum

Odgovor12 Mar 2012, 10:05

Če sprašuješ za pro-fitnes forum sem bil pod nickom Ziggy ja. Zakaj bi bilo napačno kaj vprašat? Ravno obratno. Proti PEAKu nimam čisto nič za povedat.
Uporabniški avatar

Končina

  • Prispevkov: 505
  • Pridružen: 10 Mar 2012, 15:56
  • Kraj: Dobrova

Re: Forum

Odgovor12 Mar 2012, 11:31

David Brunšek napisal/-a:bojangermic, glede na to, da ima ta forum ENO pravilo (da se držimo osnov bontona in 'spodobnega' komuniciranja), bi prosil, če lahko popraviš svoje poste, da ne bojo žaljivi in da jih bo razumel še kdo drug. :)

Sem pa prepričan, da ni noben govoril o konkretnem portalu, ampak na splošno.
Pripujsal, zmagal, odpujsal.
Uporabniški avatar

ZeRoberto

  • Prispevkov: 422
  • Pridružen: 11 Mar 2012, 11:50

Re: Forum

Odgovor12 Mar 2012, 12:44

McAlex ima ogromno znanja in ne govori kar nekaj v tri dni in je marsikomu dobro svetoval (med drugim tudi Juretu in Davidu), vendar sta potem nekoliko spremenila/razširila pogleda na prehrano in treninge kot se je njima zdelo, da je najbolje...

Ima pač svoj način treniranja in prehranjevanja. Tistemu ki se bo dosledno držal njegovih navodil ne bo hudega in bo lepo napredoval ;) Smo pa tudi tisti, katerim tak način treninga in prehrane ni najbolj priročen v smislu socialnega življenja (govorim iz lastnih izkušenj, ni se mi vedno izšlo met 3-4 obroke/trde in tekoče v dveh urah po treningu), zato smo ubrali svojo pot ;)

Trenutno sta mi davidov in juretov način treninga dosti bližje in nasplošno svetovanje, TER raznolikost zato sem se tudi sam pridružil temu forumu.

LP
ISSA certified (Strength and conditioning) trainer

Nino

  • Prispevkov: 1734
  • Pridružen: 16 Jan 2012, 11:31

Re: Forum

Odgovor12 Mar 2012, 13:11

Zelo dobro napisano ZeRoberto, se popolnoma strinjam.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Razno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron