Danes je 25 Apr 2024, 07:38


Pazite...

Pogovori o vsem ostalem, kar ne spada med zgornje oddelke. Če ne veš, kam - piši tukaj!
  • Avtor
  • Sporočilo

strojnik

  • Prispevkov: 85
  • Pridružen: 17 Jun 2012, 20:40

Re: Pazite...

Odgovor30 Jul 2012, 14:45

Dzezy napisal/-a:Žal že izbrisano. Je bilo pa poslano od šefa in mc-a, češ, kaj pišem po tem forumu o njih (tisto zasebno sporočilo od mc-a).
Res neverjetno, kako se trudijo za stranke in kako so na osebnem nivoju.


Mc vem kdo je... kdo je pa šef?
Jaz mislim, da bi bilo najboljše, da je forum zaprt za neregistrirane.

Nino

  • Prispevkov: 1734
  • Pridružen: 16 Jan 2012, 11:31

Re: Pazite...

Odgovor30 Jul 2012, 15:05

Registrirat se pa res ni težko.

Marko

  • Prispevkov: 7
  • Pridružen: 30 Jul 2012, 12:32

Re: Pazite...

Odgovor30 Jul 2012, 15:05

strojnik napisal/-a:
Dzezy napisal/-a:Žal že izbrisano. Je bilo pa poslano od šefa in mc-a, češ, kaj pišem po tem forumu o njih (tisto zasebno sporočilo od mc-a).
Res neverjetno, kako se trudijo za stranke in kako so na osebnem nivoju.


Mc vem kdo je... kdo je pa šef?
Jaz mislim, da bi bilo najboljše, da je forum zaprt za neregistrirane.


Šef sem jaz -Marko!
In ta Marko ( torej jaz) se ne oglašam kar tako na pamet, ( nisem se niti do sedaj tukaj-to je bil moj prvi post) ker imam dosti bolj pomembne stvari za opravljati ter tudi malo preveč let , da bi se spuščal na takšen nivo kot si ga nekateri privoščijo.
Se ne pojavljam kar tako brez veze ker se mi to ne zdi preveč pomembno in ker raje stvari vodim iz ozadja , da sem manj znan saj pa vidim kaj si ljudje privoščijo z vsemi , ki jih poznajo ali ki so širši sloveniji Znani!
Praviloma nič pozitivnega -le malo pljuvanja iz nevoščljivosti , tu in tam pisanje pol resnic ali neresnic , ki ko se ponavljajo več krat posanejo "resnice"

V svoji dosedanji dolgoletni praksi sem imel vsekakršne izkušnje in sem vedno počakal, da se stvar sama od sebe umiri, da ni preveč praha in torej zato se javno ne izpstavljam.
Vsi tisti, ki so v tem poslu vedo kdo sem in to mi je dovolj!
In vsi tisti s katerimi delam in s katerimi sem delal ali tisti kateri so kdaj koli imeli kontakta z menoj dobro vedo kateri je moj nivo komuniciranja .
In da nekdo sedaj tukaj JAVNO IZJAVI DA SEM MU POSLAL GROZILNO PISMO????!!!!!!!!!!!
E TO JE PA VIŠEK OD VIŠKA, LAŽ OD LAŽI TAKA DA NI SPLOH BESED ZA OPISATI KAKO NIZKO SE NEKDO LAHKO SPUSTI!

In verjetno ( če me je že kdo obtožil da sem mu danes preko e maila grozil ) se imam pravico na takšne neresnice oglasiti.
Dosedaj je na tem forumu bilo objavljenih od nekaterih člano en kup pol resnic, prirejenih resnic, nekih kritik kar tako čez palec pa sem bil tiho.
To pa je sedaj na osebnem nivoju in še to popolnoma zlagano in dovolite mi vsaj da odreagiram tako kot mislim,d aje prav ker to se mora počasi nehati!

Hvala lepa
Uporabniški avatar

Zeratrem

  • Prispevkov: 1012
  • Pridružen: 11 Mar 2012, 15:52

Re: Pazite...

Odgovor30 Jul 2012, 16:18

Glede na to, da so očitno osebne stvari dobile javno razsežnost, je najbolje, da se ta mail objavi. Pa saj ga lahko tudi ti Marko objaviš, najbrž ga imaš pod "sent mail", če ga je Dzezy, kot sam pravi, zbrisal. Copy/paste je 10 sekund dela. ;)
Mati, masla bi!

Marko

  • Prispevkov: 7
  • Pridružen: 30 Jul 2012, 12:32

Re: Pazite...

Odgovor30 Jul 2012, 16:24

Zeratrem napisal/-a:Glede na to, da so očitno osebne stvari dobile javno razsežnost, je najbolje, da se ta mail objavi. Pa saj ga lahko tudi ti Marko objaviš, najbrž ga imaš pod "sent mail", če ga je Dzezy, kot sam pravi, zbrisal. Copy/paste je 10 sekund dela. ;)


Če si dobro prebral sem v prvem mojem postu napisal!

Evo kopijo kar sem napisal:
Še en krat ponavljam: POKAŽI JAVNO E MAIL KJER TI JE DANES KDO GROZIL???
-POKAŽI E MAIL KJER SEM TI JAZ DANES OSEBNO GROZIL !!!!!!!! saj si napisal da si dobil grozilni e mail od ŠEFA !!!

Tukaj jaz končujem , ker je vse skupaj tragikomično!

p.s.
Kako naj jaz objavim ta e mail, če pa ta "GROZILNI" e mail ne obstaja. Kaj si ga naj izmislim???
Če ga je že Dzezzy dobil ( tako kot trdi) potem ga ima on in naj ga objavi!
Uporabniški avatar

Zeratrem

  • Prispevkov: 1012
  • Pridružen: 11 Mar 2012, 15:52

Re: Pazite...

Odgovor30 Jul 2012, 16:30

Sem mislil, da je tisto post, ne pa email. :)
Mati, masla bi!

climber

  • Prispevkov: 425
  • Pridružen: 12 Mar 2012, 08:31

Re: Pazite...

Odgovor30 Jul 2012, 16:35

Mogoče je pa kdo "shekal" Markov mail in res poslal Dzezy-ju kakšno pismo. Nisem noben računalničar, a ne rečem 2x, da se tega ne bi dalo narest.

PS: Dokler ni konkretnih dokazov, sam ne obtožujem nikogar.
Uporabniški avatar

gujdek

  • Prispevkov: 664
  • Pridružen: 09 Mar 2012, 21:52

Re: Pazite...

Odgovor30 Jul 2012, 16:40

climber napisal/-a:Mogoče je pa kdo "shekal" Markov mail in res poslal Dzezy-ju kakšno pismo. Nisem noben računalničar, a ne rečem 2x, da se tega ne bi dalo narest.

PS: Dokler ni konkretnih dokazov, sam ne obtožujem nikogar.

:D :D
You are not entitled to your opinion. You are only entitled to what you can argue for.

Blog

wade

  • Prispevkov: 241
  • Pridružen: 02 Feb 2012, 19:04

Re: Pazite...

Odgovor30 Jul 2012, 16:44

no ja mcalex ima navado da takoj piše zasebna sporočila za vsako nestrinjanje z njim.. če napišeš da je protokol vesoljskih dodatkov okrog treninga bv oz izguba denarja dobiš na pm da bo ob naslednjih takšnih postih naredil vse da zaščiti svoj interes in interes firme čeprav se nikjer PEAKA sploh ni omenjalo in tudi forum ni bil vaš. Tako da..

Marko

  • Prispevkov: 7
  • Pridružen: 30 Jul 2012, 12:32

Re: Pazite...

Odgovor30 Jul 2012, 16:57

wade napisal/-a:no ja mcalex ima navado da takoj piše zasebna sporočila za vsako nestrinjanje z njim.. če napišeš da je protokol vesoljskih dodatkov okrog treninga bv oz izguba denarja dobiš na pm da bo ob naslednjih takšnih postih naredil vse da zaščiti svoj interes in interes firme čeprav se nikjer PEAKA sploh ni omenjalo in tudi forum ni bil vaš. Tako da..


Pusti zdaj Mc. Alexa..., ma ni mu niti on danes poslal nobenega PM!!!

Jaz sem tu osebno obtožen da sem poslal grozilni e mail ali pa post !!!!

Torej nehajmo se sprenevedati!?
Prosim Vas fantje ne s takimi nizkimi .....
PROSIM MODERATORJE TEGA FORUMA , DA TUDI VEDO DA DEMOKRACIJA NI PLJUVANJE VSE POVPREK , OBTOŽEVANJE NA PAMET IN LAGANJE KAR TAKO KER NIMAŠ KAJ PAMETNEGA ZA POČETI!!!!
tO Z DEMOKRACIJO NIMA VEZE. IMA PA VEZE S KLEVETANJEM IN NEARGUMENTIRANIM BLATENJEM

Zakaj en krat ne razmisite res realno!?
Situacija je torej sledeča:- Sem mu poslal grozilni post ali e mail in gre to objaviti in kao potem - JE TE GROZILNE POSTE KATERE SEM MU PISAL IZBRISAL !!!!????????????????

POGLEJTE DA ZAKLJUČIMO- TAKŠNEGA GROZILNEGA E MAILA ALI POSTA ALI KAKOR KOLI NISEM NIKOLI NOBENEMU POSLAL IN NEHAJTE BLATITI IN PLJUVATI BREZ VEZE !
Pa nisem sedaj tukaj mislil na tebe pač pa pišem nasplošno!

Mi delamo svoje, vi delajte svoje in mir!

p.s.
A bil sem si že oddahnil ker ste zadnje čase tukaj začeli metati kamenje po Gromu, da smo že passe! Pa sem se zajebal ;)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Razno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron