Danes je 25 Apr 2024, 16:06


Petarda fuL-hartman

Dnevniki članov skupnosti Natural Muscle Zone. Svoje treninge, prehrano, fotografije in zanimivosti iz svojega življenja lahko delite z drugimi ali pa jih zapišete za lastno evidenco.
  • Avtor
  • Sporočilo

Hartman

  • Prispevkov: 48
  • Pridružen: 24 Avg 2012, 10:41

Petarda fuL-hartman

Odgovor24 Avg 2012, 15:44

a
Zadnjič spremenil Hartman, dne 26 Sep 2016, 18:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar

David Brunšek

  • Prispevkov: 3379
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 15:45

Re: Petarda fuL-hartman

Odgovor24 Avg 2012, 16:31

Dobrodošel na forumu! :) Svetovni naslov teme! :D

Z uživanjem vseh vrst OH ni nič narobe, če so macroti tapravi!
Veliko uspeha, še posebej pri študiju in treningih! ;)

Kaj pa greš študirat, če ni skrivnost (kake vrste izmenjava?)? :)

Hartman

  • Prispevkov: 48
  • Pridružen: 24 Avg 2012, 10:41

Re: Petarda fuL-hartman

Odgovor24 Avg 2012, 17:30

Hvala:)

Ja sem prebral članke od Jureta, že cel dan se bašem s čokoladicam :twisted: (z malo vsebnostjo maščob seveda :P )

Študirat grem marketing , ni izmenjava. Študij traja 4 leta, tako da bom tam živel. Je pa baje možnost po letu študija , da grem na izmenjavo kam drugam,hehe:)
Uporabniški avatar

michelangelo

  • Prispevkov: 2826
  • Pridružen: 27 Nov 2011, 10:32

Re: Petarda fuL-hartman

Odgovor24 Avg 2012, 18:16

super!

Na tajskem se pa pazi ladyboyev :lol:
»ma jeva k kralja.....brt dela ful rižote, različne rižote...«
Uporabniški avatar

Končina

  • Prispevkov: 505
  • Pridružen: 10 Mar 2012, 15:56
  • Kraj: Dobrova

Re: Petarda fuL-hartman

Odgovor24 Avg 2012, 19:04

michelangelo napisal/-a:super!

Na tajskem se pa pazi ladyboyev :lol:



kjer je jabolko tm je tud "banana" :)

srečno pri vodenju dnevnika!
Pripujsal, zmagal, odpujsal.

Hartman

  • Prispevkov: 48
  • Pridružen: 24 Avg 2012, 10:41

Re: Petarda fuL-hartman

Odgovor11 Dec 2012, 18:22

Evo mene po lepem času se spet oglašam:)

V dnevnik ne vpisujem nič, ker ne delam nič posebnega niti ne podiram kakšnih rekordov. Pač treniram skoraj vsak dan,jem se kar uredu(tam 150g B,OH so vec ali manj riz,pojma nimam koliko g, pač da sem sit plus cimvec zelenjave) .Cilj je pridobivanje kvalitetnih kg.

Imam pa vprašanji. In sicer, pitje surovih beljakov je kar se tiče izkoristka beljakovin enako kot bi pojedel pač termično obdelan beljak? In pa imam problem, ko delam vaja za prsa(bench press npr.) mi po ene 5. serijah prsa sploh ne delajo več oz. jih ne čutim, ramena me žgejo z vseh strani možno. Ko na določen dan delam ramena, sem po 15h minutah končal, saj niti roki ne morem dvigniti nad glavo, sepravi nima smisla kaj nadaljevati. Naslednji dan kot da nič nisem delal(pač nobenega muskerfibra , kjer ga pri nogah hrbtu bic. itd cutim). Bom dal slikco zgornjega dela malo bolj vidno in se iz uzadi, ker sumim da mi ramena zaostajajo in je to mogoče razlog , da bolijo takrat ko se jih trening ne tiče:)

Aja ladybojev zacuda ni tolk no:P al pa so pa jih pač ne opazim k majo hudo krinko:P
Uporabniški avatar

Zeratrem

  • Prispevkov: 1012
  • Pridružen: 11 Mar 2012, 15:52

Re: Petarda fuL-hartman

Odgovor11 Dec 2012, 18:32

A ni "problem" bolj to, da se ne ve, kdo je ladyboy, ker so pač tako dobre frače? :) Plastični kirurgi na Tajskem so taki proji, da jih naredijo lepše od bioloških žensk. :?
Mati, masla bi!
Uporabniški avatar

alexjug

  • Prispevkov: 2163
  • Pridružen: 20 Nov 2011, 12:39
  • Kraj: Ljubljana, Slovenia

Re: Petarda fuL-hartman

Odgovor11 Dec 2012, 19:04

glede prs in ramen.
zmanjsaj tezo in se posveti formi. Ocitno prevec vkljucujes ramena, ce jih toliko cutis.

Lahko pa poskusis delati z rockami in se vedno nizjo tezo.

Kaksna pavza za prsa&ramena tudi ne bi skodila. Koliko sta pa narazen treninga prs in ramen?
Daj si 2 dni pavze vmes, ce prevec ramena aktiviras pri prsih.
http://missionsuperbody-sl.blogspot.com/ | A GOAL without a PLAN is only a WISH | MFP -> http://goo.gl/KUO0QW | Never look down on anybody unless your helping them up, as there may be a day when you are the one looking UP!

jaskocare1

  • Prispevkov: 360
  • Pridružen: 07 Apr 2012, 11:15

Re: Petarda fuL-hartman

Odgovor11 Dec 2012, 20:52

Verjetno je problem pri izvedbi. Če hočeš izolirati, potem daj pete na klopco da onemogočiš "leg drive", rame pa probaj držat preko celotnega giba zadaj z retrakcijo lopatic. Lahko poizkusiš tudi z dvojno kontrakcijo v spodnjem delu giba(spustiš štango do prs, dvigneš samo do polovice, spet spustiš in nato gor do vrha - to je 1 ponovitev). Bo pa treba znižati delovno težo na račun take izvedbe.
Uporabniški avatar

David Brunšek

  • Prispevkov: 3379
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 15:45

Re: Petarda fuL-hartman

Odgovor11 Dec 2012, 21:48

Pitje surovih beljakov ti močno odsvetujem. Ne vem, kako je z biološko vrednostjo samega beljaka, ampak to niti ni pomembno, glede na to, da obstaja verjetnost, da se okužiš s salmonelo in bo šel nekajtedenski/-mesečni trud v nič. In, ja salmonela se res ne nahaja v beljaku, ampak na jajčni lupini, a ne poznam nikogar, ki bi spravil beljak iz jajce, brez da stre lupino. :) Če si imel v mislih pasterizirane beljake v tetrapaku, te bojazni ni - ne vidim pa nobene prednosti v primerjavi s toplotno obdelanimi. ;)

Glede treninga: če je jaskocare1 govoril o bench pressu z nogami na klopci, je to verjetno nekaj najslabšega, kar lahko narediš. :) Jaz bi ti priporočal, da pozabiš na izoliranje posamezne mišice, ker telo pač ni narejeno tako, da deluje vsaka mišica za sebe, ampak kot celota. Posveti se raje kompleksnim vajam in napredku v teži. Če boš dvignil 200 kg bench pressa KAKORKOLI, zagotovo ne boš imel majhnih prsi. ;)
Naslednja

Vrni se na Dnevniki članov

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron