Danes je 20 Apr 2024, 05:57


Petarda fuL-hartman

Dnevniki članov skupnosti Natural Muscle Zone. Svoje treninge, prehrano, fotografije in zanimivosti iz svojega življenja lahko delite z drugimi ali pa jih zapišete za lastno evidenco.
  • Avtor
  • Sporočilo

Nino

  • Prispevkov: 1734
  • Pridružen: 16 Jan 2012, 11:31

Re: Petarda fuL-hartman

Odgovor24 Feb 2013, 17:06

seveda, ni čisto nič narobe s tvojim odgovorom, malo sem se pošalil ;)
recepti ti pa grejo super ja :D

Hartman

  • Prispevkov: 48
  • Pridružen: 24 Avg 2012, 10:41

Re: Petarda fuL-hartman

Odgovor26 Feb 2013, 09:55

Tenks Jure.

Šuša to bi bilo moje naslednjo vprašanje xD Zaenkrat je plan izgubljati maščobo, tako da bom držal 1500kcal. Ko končam dvigujem le 100 kalorij na teden? To je nekam malo :/
Sepravi če hočem priti do 2300-2500 kcal moram višati 8-10 tedenov po 100kcal, da dosežem čimmanj pridobljene maščobe v samem procesu pospešovanja metabolizma in pridobivanje mišične mase ?

Kaj pa 200 kcal? XD

coko

  • Prispevkov: 498
  • Pridružen: 27 Feb 2012, 18:55

Re: Petarda fuL-hartman

Hartman

  • Prispevkov: 48
  • Pridružen: 24 Avg 2012, 10:41

Re: Petarda fuL-hartman

Odgovor27 Feb 2013, 08:36

:mrgreen:

Hartman

  • Prispevkov: 48
  • Pridružen: 24 Avg 2012, 10:41

Re: Petarda fuL-hartman

Odgovor25 Mar 2013, 09:11

Jou.

Po 2 mesecih "diete" sem iz 73-74 kg (171cm) prišel na 65 kg. Vem ful preveč.

Zanima me, kako je s to hrano v prebavnem traktu , ki jo Jure omenja.Pač nekako sem razumel na to varjanto, da ko konstantno izgubljaš težo oz. stradaš telo se ti vrednost hranil zmanjša in tako izgubiš določeno težo, ki jo ne moreš pripisati izgubi mišične mase,masti ali vode. Kolikšna naj bi bila ta teža?

Zdaj, nekaj izgubljene teže pripisujem tudi vodi, ker sem se prej dobesedno nažiral 2 meseca :oops: Tako , da sem bil kar presenečen ko sem iz 71 kg kar naenkrat prišel na 74 kg. Seveda je moja optimistčna glava mislila , da je šlo v mišice.. :S
Sem pa definitivno izgubil tudi nekaj mišic, ker sem bil prej kakih 20 dni v đungli, kjer je bila količina beljakovin in treninga katastrofalna xD

No kakorkoli, tukaj je fotka izpred dveh tednov oz 66kg. Slikana je po treningu, tako da sem mal napumpan. Koliko mislite, da je treba še izgubiti, da se pokuri maščoba pod popokom in se sixpack pokaže v svoji pravi obliki...:)

Aja, treniram ene 5-6 krat tedensko, odvisno od tega kako se moje mišice počutijo. Kombiniram fitnes, plavanje,trening nogometa in sklece (kakih 250 sklec različnih variacij v 40 minutah).
Pa še en nasvet bi rabil, če imam treninge nogometa(2 urci) v torek in petek vsak teden, kam bi bilo po vašem najbolje potisniti trening nog v fitnesu? Treninigi nogometa so kar intenzivni.

FOTKI:

Slika

Slika

A bi kdo na cirko znal oceniti procent maščobe ?

urban

  • Prispevkov: 848
  • Pridružen: 26 Nov 2011, 12:31

Re: Petarda fuL-hartman

Odgovor25 Mar 2013, 15:08

Hartman napisal/-a:Pa še en nasvet bi rabil, če imam treninge nogometa(2 urci) v torek in petek vsak teden, kam bi bilo po vašem najbolje potisniti trening nog v fitnesu?


Jaz bi dal spodnji del za fuzbal, se pravi sreda+sobota, ker ne verjamem da en dan po fuzbalu ne bi mogu dobr odtrenirat, če si navajen na tiste 2 uri šprintov.

Bravo za napredek.

Hartman

  • Prispevkov: 48
  • Pridružen: 24 Avg 2012, 10:41

Re: Petarda fuL-hartman

Odgovor19 Apr 2013, 15:33

Konec definicije.
Po krajšem posvetovanju z Juretom, sem ugotovil, da imam vnos enostavno prenizek in se bolj splača počasno dviganje kalorij, sprememba treninga(bolj efektiven in planiran) in nasplošno fokus na pridobivanje mišične mase.

Lahko bi se izrazil, da sem definicijo zafail-al.Pač plan sem imel zrezati vso maščobo, kar mi ni uspelo..
Nasplošno sem naredil napako, ker sem že štartal s prenizkim vnosom.
No kakorkoli, izgubil sem 10 kg v 3h mesecih, nekaj mišične mase nekaj masti.

Fotke:
(170 cm,64 kg)
Slika

Slika

Slika

Slika

Zdaj začnem s trening sistemom 5/3/1 in pa postopoma tedensko zviševanje kcal.

Hartman

  • Prispevkov: 48
  • Pridružen: 24 Avg 2012, 10:41

Re: Petarda fuL-hartman

Odgovor25 Apr 2013, 10:38

Rabim en nasvet.
Glede nato, da sem se v fazi izgube maščobe definitivno pretreniral, kalorije pa sem definitivno držal prenizko ali bi se priporočalo zdaj po 1 tednu procesa zviševanja 100 kcal tedensko narediti Carb Refeed day.
Sepravi , da bi samo danes cirka 1000 kalorij(vir čisti OH) dodal k mojim zdajšnim 1600 kcal-m dnevno.

Zanima me predvsem s stališča pridobvanja maščobe/regeneracija telesa, ker je cilj pač postopma priti na višji dnevni vnos s čimmanj pridobljene maščobe. Aja pa glede nato, da sem opazil kako sem švoh oz mišice so zmatrane, bom ta teden bolj kot ne delal na tehniki glavnih 4 vaj(deadlift,bench,squat,potisk nad ramena - z malo težo), naslednji teden se pa potem lotim 5/3/1 sistema.

climber

  • Prispevkov: 425
  • Pridružen: 12 Mar 2012, 08:31

Re: Petarda fuL-hartman

Odgovor25 Apr 2013, 11:04

Story če sem spregledal. Koliko kcal si imel ta čas na dieti? Si delal refeede. Kakšne in kako pogosto?

Hartman

  • Prispevkov: 48
  • Pridružen: 24 Avg 2012, 10:41

Re: Petarda fuL-hartman

Odgovor25 Apr 2013, 11:11

1400-1500 kcal.. Sem držal zadnje 3 tedne. Brez reffedov ali off obrokov..
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Dnevniki članov

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron