Danes je 18 Apr 2024, 13:48


TNDO & Smolov Jr.

Dnevniki članov skupnosti Natural Muscle Zone. Svoje treninge, prehrano, fotografije in zanimivosti iz svojega življenja lahko delite z drugimi ali pa jih zapišete za lastno evidenco.
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

spartan

  • Prispevkov: 1306
  • Pridružen: 17 Mar 2012, 23:32

Re: TNDO & Smolov Jr.

Odgovor04 Okt 2012, 22:28

P.S. glede na to, da z močjo in samo eksplozivnostjo nimaš težav( :mrgreen: ), kolk maš šprint na 40 yardov?
Uporabniški avatar

TNDO

  • Prispevkov: 17
  • Pridružen: 01 Okt 2012, 21:35

Re: TNDO & Smolov Jr.

Odgovor05 Okt 2012, 08:50

Nekje med 4.70 in 4.75, ampak moram spravit še nižje. Definitivno imam rezerve v tehniki. Na moči in eksplozivnosti pa še tudi moram delat.
Se ravno spravljam sestavljat Prowler, ki zelo dobro razvije eksplozivnost v drive fazi.

prowler.jpg
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Uporabniški avatar

TNDO

  • Prispevkov: 17
  • Pridružen: 01 Okt 2012, 21:35

Re: TNDO & Smolov Jr.

Odgovor10 Okt 2012, 21:21

Mali update :)

Tako, en teden in pol Smolova je za mano, in moram priznat, da mi je zelo všeč! Prvi teden sem imel težave samo pri zadnjem dnevu, nekje pri serijah 5,6 in 7 od 10x3. Ta teden sem dodal 5kg na teže prejšnjega tedna in se mi je današnjih 7x5 95kg zdelo lahko. Napredoval pa sem tudi v sami tehniki saj se po toliko ponovitvah dejansko znaš pripravit na dvig ob polnoči z zaprtimi očmi.
Jem enako kot sem prej, čeprav naj bi povečal intake (tako sem bral), a se mi kljub temu zdi, da sem bolj "poln" v prsa , ramena in tricepse.
Ramena (moram potrkat) me ne bolijo, je pa res da vsak trening delam še face pull-e in rear delt raise, jemljem pa tudi glukozamin; čisto preventivno.

Za razliko od prejšnjega tedna, pa se tudi psihično boljše počutim. Prejšnji teden mi je bila muka vsak trening benchat, ta teden pa se prav veselim zadnjega dne, da vidim kako bo šlo na 10x3.

Over and out :)

mojeimejekarli

  • Prispevkov: 5
  • Pridružen: 09 Maj 2012, 11:09

Re: TNDO & Smolov Jr.

Odgovor12 Nov 2012, 11:10

Katero AF pozicijo igraš?
Uporabniški avatar

TNDO

  • Prispevkov: 17
  • Pridružen: 01 Okt 2012, 21:35

Re: TNDO & Smolov Jr.

Odgovor03 Dec 2012, 15:28

Živjo, oprosti za pozen odgovor :D

do zdaj sem igral samo na QBju, letos bom pa še na LB
Uporabniški avatar

Zeratrem

  • Prispevkov: 1012
  • Pridružen: 11 Mar 2012, 15:52

Re: TNDO & Smolov Jr.

Odgovor02 Feb 2013, 10:47

Hej. Če slučajno še kaj bereš forum, bi me zanimalo, kako se ti je Smolov Jr obrestoval na koncu? So ramena zdržala? :) Imaš nasploh kak nasvet? Pripravljam si program za naslednji cikel in ga mislim bazirat okrog Smolov Jr.

Hvala v naprej, če se ti bo dalo odgovarjat. ;)
Mati, masla bi!
Uporabniški avatar

TNDO

  • Prispevkov: 17
  • Pridružen: 01 Okt 2012, 21:35

Re: TNDO & Smolov Jr.

Odgovor04 Feb 2013, 11:56

Ramena so zdržala, ampak sem po vsakem treningu naredil še kako vajo za rotatorje. Problem je bil komolec, ki me še zdej boli, ampak bom že zdržal :D
Gre pa moč definitivno gor, če ne drugega, se ti tehnika res izboljša
Prejšnja

Vrni se na Dnevniki članov

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron