Danes je 28 Mar 2024, 18:15


Train Insane, or remain the same.

Dnevniki članov skupnosti Natural Muscle Zone. Svoje treninge, prehrano, fotografije in zanimivosti iz svojega življenja lahko delite z drugimi ali pa jih zapišete za lastno evidenco.
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

Ferrarilover

  • Prispevkov: 541
  • Pridružen: 07 Jun 2012, 17:45

Train Insane, or remain the same.

Odgovor07 Okt 2012, 10:41

Evo da še jaz začnem voditi dnevnik! Prvič v življenju se lotevam "organiziranega" plana treninga in prehrane. Pred tem sem delal običajne že znane BB splite treningov, hrane pa nikoli nisem kaj posebej računal, gledal sem da sem imel dovolj beljakovin in nekaj maščob, OHje pa sem dodajal po občutku - tudi ko sem hujšal, nekateri že veste da sem pred približno 3 leti imel okoli 120kg, prilezel sem na 72kg- še vedno daleč od idealnega a takrat sem ugotovil da od mene ni kaj dosti ostalo in sem pričel "resno" hoditi v fitnes - sedaj treniram približno 2 leti in imam namen vse dokler bom fizično zmožen!

Plan je pa tak:
5/3/1 sistem treninga in pa prehrana s približno 2500Kcal na trening dneve in okol 2000-2100Kcal na ne-trening dneve. OHje bom postopoma višal ker sem ravno zaključil z "definicijo" za letos (min. teža okoli 75kg na tešče).

Včeraj opravil prvi trening 5/3/1, na sporedu so bile rame(5+) in pomožne vaje seveda :mrgreen: , takole nekako je zgledalo:
Slika

Danes pa DL (5+) v Družbi NMZjevcev v Laguni ;)
I am the man responsible for who I am. When I look in the mirror each day, I stare my creator in the eyes.
I am responsible for what I have and will become, I am accountable for what I will or will not accomplish.
I believe in myself, I bow to no man.
Uporabniški avatar

Ferrarilover

  • Prispevkov: 541
  • Pridružen: 07 Jun 2012, 17:45

Re: Train Insane, or remain the same.

Odgovor07 Okt 2012, 17:32

Evo, hud trening v še hujši družbi!

Škoda edino da front squatov nisem mogel narediti ker so bila vodila previsoko in se jih ni dalo dati nižje :x

Tak pa je bil trening:

Slika

Jutri off, računam na kakšne šprinte če bojo noge pri volji :mrgreen:
I am the man responsible for who I am. When I look in the mirror each day, I stare my creator in the eyes.
I am responsible for what I have and will become, I am accountable for what I will or will not accomplish.
I believe in myself, I bow to no man.
Uporabniški avatar

David Brunšek

  • Prispevkov: 3379
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 15:45

Re: Train Insane, or remain the same.

Odgovor07 Okt 2012, 18:48

Lepo si štartal s tem programo, zdaj pa samo tako naprej! Družba je bila pa res vrhunska! ;)
Uporabniški avatar

Ferrarilover

  • Prispevkov: 541
  • Pridružen: 07 Jun 2012, 17:45

Re: Train Insane, or remain the same.

Odgovor08 Okt 2012, 18:48

Evo kot rečeno sem se danes odpravil šprintat, padlo je 6x 60m - pavza je bila hoja nazaj za tem pa še okol 15min hitre hoje pri približno 130 pulza. Zadnjo ložo in rit zateguje čist preveč! :twisted:
Makroti okoli 200gB 160gOH 60gM. Teža na tešče 76kg.
I am the man responsible for who I am. When I look in the mirror each day, I stare my creator in the eyes.
I am responsible for what I have and will become, I am accountable for what I will or will not accomplish.
I believe in myself, I bow to no man.
Uporabniški avatar

Ferrarilover

  • Prispevkov: 541
  • Pridružen: 07 Jun 2012, 17:45

Re: Train Insane, or remain the same.

Odgovor09 Okt 2012, 18:06

Danes Bench 5+... super trening zato sem dodal za nagrado malo več OHjev :mrgreen:

Slika


Makroti: 219gB 300gOH 77gM

Jutri Squat 5+... upam da se bo dalo normalno odtrenirati ker še kar fajn čutim zadnjo ložo in rit :roll:
I am the man responsible for who I am. When I look in the mirror each day, I stare my creator in the eyes.
I am responsible for what I have and will become, I am accountable for what I will or will not accomplish.
I believe in myself, I bow to no man.
Uporabniški avatar

Ferrarilover

  • Prispevkov: 541
  • Pridružen: 07 Jun 2012, 17:45

Re: Train Insane, or remain the same.

Odgovor10 Okt 2012, 17:23

Danes crappy trening... celo malo žal mi je da si nisem vzel off, celo telo zamusklfibrano :evil:

5+ sem še nekako zadovoljivo opravil s trmo, ko sem hotel še nekaj box squatov opraviti sem kmalu ugotovil da ne bo nič s tega... preprosto sem vse pustil na 5+ seriji in sem naredil samo trebuh, meča in nekaj serij za kvadre in good morning z ogromno rezerve.

Plan:
Slika

Makroti tudi danes okol 200gB 300gOH in 80gM

Jutri vsekakor čisti off dan kar se tiče treningov v petek mogoče kaki šprinti v soboto pa naprej.
I am the man responsible for who I am. When I look in the mirror each day, I stare my creator in the eyes.
I am responsible for what I have and will become, I am accountable for what I will or will not accomplish.
I believe in myself, I bow to no man.
Uporabniški avatar

Končina

  • Prispevkov: 505
  • Pridružen: 10 Mar 2012, 15:56
  • Kraj: Dobrova

Re: Train Insane, or remain the same.

Odgovor10 Okt 2012, 17:50

Lepo,da si se odloču odprt dnevnik!

bom spremlju
Pripujsal, zmagal, odpujsal.
Uporabniški avatar

Ferrarilover

  • Prispevkov: 541
  • Pridružen: 07 Jun 2012, 17:45

Re: Train Insane, or remain the same.

Odgovor13 Okt 2012, 19:53

Končina napisal/-a:Lepo,da si se odloču odprt dnevnik!

bom spremlju


Hvala, se trudim 8-)

No... po dveh dneh kao počitka z makroti okoli 180gB 200gOH 60gM, recimo da sem se malo spočil in opravil super OHP 3+ trening, jutri me še z nekaj musklfibra čaka DL 3+, namen imam dodati samo v izi Front Squat, meča in pa trebušne.

Takole je zgledal današnji trening, v dobri družbi z veliko gledanja v ogledala in nekaj slikanja :mrgreen: (tudi taki dnevi morajo biti :lol: ):
Slika

Današnji makroti: 195gB 330gOH 70gM
I am the man responsible for who I am. When I look in the mirror each day, I stare my creator in the eyes.
I am responsible for what I have and will become, I am accountable for what I will or will not accomplish.
I believe in myself, I bow to no man.
Uporabniški avatar

Ferrarilover

  • Prispevkov: 541
  • Pridružen: 07 Jun 2012, 17:45

Re: Train Insane, or remain the same.

Odgovor14 Okt 2012, 13:59

Danes DL3+, uredu trening od pomožnih vaj sem kot rečeno naredil samo Front Squat 5x5(70kg) - še to je bilo "težko", ter meča in trebuh. Ciljani makroti danes so 190gB 330gOH 70gM, jutri čist frej dan kar se tiče rekeacije.

Še plan današnjega treninga:
Slika
I am the man responsible for who I am. When I look in the mirror each day, I stare my creator in the eyes.
I am responsible for what I have and will become, I am accountable for what I will or will not accomplish.
I believe in myself, I bow to no man.
Uporabniški avatar

rbizjak

  • Prispevkov: 652
  • Pridružen: 19 Nov 2011, 12:45

Re: Train Insane, or remain the same.

Odgovor14 Okt 2012, 14:15

kr 12 ponovitev na 3+ dober si 8-)
Naslednja

Vrni se na Dnevniki članov

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

cron