Danes je 20 Apr 2024, 14:33


Road to Koper 2012 ?!

Dnevniki članov skupnosti Natural Muscle Zone. Svoje treninge, prehrano, fotografije in zanimivosti iz svojega življenja lahko delite z drugimi ali pa jih zapišete za lastno evidenco.
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

Mauro

  • Prispevkov: 307
  • Pridružen: 17 Jul 2012, 20:34

Re: Road to Koper 2012 ?!

Odgovor28 Okt 2012, 18:45

HAHA , šele zdele sm vidu....nism mislu grazie, ampak congrats:)
Uporabniški avatar

Terminator

  • Prispevkov: 146
  • Pridružen: 09 Mar 2012, 21:30

Re: Road to Koper 2012 ?!

Odgovor28 Okt 2012, 19:18

k je Movrin tole pisu je bil še vedno pod vplivom muffinov :)

Bravo Alex! keep it up!! Drugo leto pa kkšne stopničke ne uidejo!
Uporabniški avatar

alexjug

  • Prispevkov: 2163
  • Pridružen: 20 Nov 2011, 12:39
  • Kraj: Ljubljana, Slovenia

Re: Road to Koper 2012 ?!

Odgovor28 Okt 2012, 19:35

Mauro napisal/-a:HAHA , šele zdele sm vidu....nism mislu grazie, ampak congrats:)

hehe.. se mi je zdelo. Hvala!
Terminator napisal/-a:k je Movrin tole pisu je bil še vedno pod vplivom muffinov :)

Bravo Alex! keep it up!! Drugo leto pa kkšne stopničke ne uidejo!

mmmmmmmuffffinnssssss.. sugar rush al kako? :P
Cez 10 min grem lomit noge,tako da nadaljujem. Stopnicke.. naslednje leto sigurno se ne... cez kaksne 2-3 pa mogoce lahko zacnem razmisljat v tej smeri.
Pa da ne bo pomote. Tako kot to leto, bo v glavi fokus na 1. mesto ;). Na treningu pomaga za dodaten adrenalin, ko postane tezko, po treningu pa back to reality.
Na FB sem po IBFF napisal, da sem zadovoljen z rezultatom in da se mi zdi zasluzen, da pa naslednje leto ciljam 1 mesto visje.. najprej mali/dosegljivi cilji, nato pa bomo postavili visje.
IFBB tekma.. malo mi je bad, ker sem sel se k novincem, a mi je Grom rekel naj grem. Tudi Filip je sel k novicem pa je tudi nastopal v Portorozu. Meni ima on eno top postav in ga bom z veseljem spremljal.. lepa simetrija, dobre dimenzije telesa in super obliko misic. Ko to dozori bo raztural pomoje. Tak.. estetski je ;).
http://missionsuperbody-sl.blogspot.com/ | A GOAL without a PLAN is only a WISH | MFP -> http://goo.gl/KUO0QW | Never look down on anybody unless your helping them up, as there may be a day when you are the one looking UP!
Uporabniški avatar

Jure Rus

  • Prispevkov: 2715
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 21:39

Re: Road to Koper 2012 ?!

Odgovor28 Okt 2012, 20:08

Glede na vso disciplino in trdo delo sem prepričan, da boš že zelo kmalu mešal štrene pri vrhu! 8-) ;)

Filip res super izgleda in ima tisto pravo ''bodyclassic'' postavo. Če omenim še dejstvo, da se s fitnesom resno ukvarja šele kakšno leto (da ne bo pomote: prej ni lenaril, treniral je plezanje), lahko pričakujemo, da bo v prihodnjih letih na Slo sceni še en hud natural BB. :)
Uporabniški avatar

alexjug

  • Prispevkov: 2163
  • Pridružen: 20 Nov 2011, 12:39
  • Kraj: Ljubljana, Slovenia

Re: Road to Koper 2012 ?!

Odgovor18 Mar 2013, 15:29

Danes sem si vzel čas in preletel celoten dnevnik do tekem, predvsem, da si osvežim spomin na napake, ki sem jih počel v lanskem pripravljalnem obdobju.

WOW gals & guys .. res ste bili potrpežljivi in predvsem zelo močna podpora in dvomim, da bi brez vas prišel do odra! Res dober občutek in še dodatna motivacija za letošnje priprave!

Hvala vam!
http://missionsuperbody-sl.blogspot.com/ | A GOAL without a PLAN is only a WISH | MFP -> http://goo.gl/KUO0QW | Never look down on anybody unless your helping them up, as there may be a day when you are the one looking UP!

Kami

  • Prispevkov: 345
  • Pridružen: 15 Sep 2012, 20:40

Re: Road to Koper 2012 ?!

Odgovor20 Mar 2013, 06:25

Ne skrbi, letos smo tudi tukaj in bomo navijali + vse ostalo kaj spada zraven (trollanje, itd. :lol:)

Drugace pa po sedaj videnem je letos tudi super napredek in pricakujemo tudi boljso formo :)
michelangelo napisal/-a:preveč je lih prou :D
Prejšnja

Vrni se na Dnevniki članov

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

cron