Danes je 28 Mar 2024, 23:22


Pot do spodobne moči in videza

Dnevniki članov skupnosti Natural Muscle Zone. Svoje treninge, prehrano, fotografije in zanimivosti iz svojega življenja lahko delite z drugimi ali pa jih zapišete za lastno evidenco.
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

Zeratrem

  • Prispevkov: 1012
  • Pridružen: 11 Mar 2012, 15:52

Re: Pot do spodobne moči in videza

Odgovor06 Feb 2015, 19:18

Še pred novim letom sem si poškodoval ramo, kar je bil tudi razlog, da sem delal Smolov, ker nisem mogel dobro trenirat zgornjega dela. Ta poškoda je skoraj sanirana.

Pred par tedni, na zečtku intenzivnega dela Smolova, me je stisnilo v križu na mestu stare poškodbe (izperd več kot 2 let). 3 tedne nisem mogel počepat. S fizioterapijo in rehab vajami sem zdaj v stanju, ko lahko počepam nekje do 85%.

Razlog za poškodbo hrbta je bebavost: žrtvovanje forme za dvig. Hvala bogu ni nič resnega, samo mišica. Pred poškodbo sem bil res močan v počepu, zdaj pa sem se vrnil z močjo skoraj leto nazaj. V zadnjem mesecu, ko ni bila v redu ne rama in ne hrbet je bila prava muka it trenirat. Bolečine in nizke teže = 0 motivacije. Vsaka ponovitev je bila nova solza v očeh. Amapk tudi majstr Čebokelj je rekel, naj ne prekinem s treningi in naj treniram do točke, kjer bolečina še pusti.

Njegov nasvet se je izkazal kot dober. Od prejšnjega tedna gre na bolje in iz treninga v trening se povečuje moč, tako da je vse na dobri poti. Mišice so v tem času imele dovolj stimulusa, da niso hipertrofirale, CNS bom pa že nazaj streniral nazaj do točke, kjer je bil pred poškodbo.

Bom še kdaj šel na kakšen overreaching sistem? Hell yea! Gains so preveč mamljvi. Upam samo, da ne bom nikoli več tako požrešen kot sem bil na zadnje, ko je velikokrat štel samo dvig in je bila forma postranska.
Mati, masla bi!
Prejšnja

Vrni se na Dnevniki članov

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

cron