Danes je 29 Mar 2024, 13:18


Moje priprave na tekme jeseni 2012

Dnevniki članov skupnosti Natural Muscle Zone. Svoje treninge, prehrano, fotografije in zanimivosti iz svojega življenja lahko delite z drugimi ali pa jih zapišete za lastno evidenco.
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

David Brunšek

  • Prispevkov: 3379
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 15:45

Re: Moje priprave na tekme jeseni 2012

Odgovor24 Nov 2012, 22:38

Hvala.
Sicer je palica še vsepovsod po luftu, ampak imam neomejeno časa, da zvadim tehniko. :)
Uporabniški avatar

Šuša

  • Prispevkov: 1972
  • Pridružen: 20 Avg 2012, 21:14

Re: Moje priprave na tekme jeseni 2012

Odgovor24 Nov 2012, 22:49

Men čist profi zgledaš :)
We're born and then we die. What will you do in the meantime?
Uporabniški avatar

Skinny

  • Prispevkov: 71
  • Pridružen: 18 Mar 2012, 22:54

Re: Moje priprave na tekme jeseni 2012

Odgovor24 Nov 2012, 22:51

Gibčen si pa res lepo. :o Če se ti bo le dalo, probaj objavit čim več takih posnetkov, da bomo mal spremljali kako se lahko s pravim pristopom napreduje pri tako zahtevnih gibih od samega začetka naprej. Veliko uspeha pri učenju!
Uporabniški avatar

jokamskos

Master Troll

  • Prispevkov: 899
  • Pridružen: 14 Mar 2012, 22:12

Re: Moje priprave na tekme jeseni 2012

Odgovor25 Nov 2012, 00:06

Matr je mel spucan..ko takrat ko prvič punco domov prpeleš..za mene se nikol tak ne potrudi :) haha

Kami

  • Prispevkov: 345
  • Pridružen: 15 Sep 2012, 20:40

Re: Moje priprave na tekme jeseni 2012

Odgovor25 Nov 2012, 02:21

Skinny napisal/-a:Gibčen si pa res lepo. :o Če se ti bo le dalo, probaj objavit čim več takih posnetkov, da bomo mal spremljali kako se lahko s pravim pristopom napreduje pri tako zahtevnih gibih od samega začetka naprej. Veliko uspeha pri učenju!


Jaz sem na enako zadevo pomislil, ko sem videl ta video - da je David res gibcen, heh.
michelangelo napisal/-a:preveč je lih prou :D
Uporabniški avatar

David Brunšek

  • Prispevkov: 3379
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 15:45

Re: Moje priprave na tekme jeseni 2012

Odgovor25 Nov 2012, 11:09

Gibčnost mi res ne dela večjih problemov - sem v zadnjem letu naredil super napredek. Čeprav bi jo pa rad še izboljšal, ker za WL standarde nisem niti povprečno gibčen. :)

jokamskos napisal/-a:Matr je mel spucan..ko takrat ko prvič punco domov prpeleš..za mene se nikol tak ne potrudi :) haha

Hahaha. :lol: Tudi če ne bi imel - samo da je platforma pa znanje. 8-)

Drugače pa imam danes kar lep muskelfiber, glede na to, da sem včeraj dvigoval 20-40 kg (razen sprednji počep). :)
Uporabniški avatar

David Brunšek

  • Prispevkov: 3379
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 15:45

Re: Moje priprave na tekme jeseni 2012

Odgovor25 Nov 2012, 21:32

Danes mi je zmanjkalo tegale:
jello1.jpg

jello2.jpg

:(

Sicer pa je bil danes na sporedu trening z enakimi vajami kot včeraj. Toliko, da vadim te, zame nove, dvige.
Jutri štartam nov cikel po deloadu, ki sem ga imel ta teden. Tokrat usmerjen bolj v WL, glede na to, da je moj trenutni cilj se naučiti oly dvigov in pridobiti na moči.
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.

Kami

  • Prispevkov: 345
  • Pridružen: 15 Sep 2012, 20:40

Re: Moje priprave na tekme jeseni 2012

Odgovor25 Nov 2012, 21:52

David Brunšek napisal/-a:Gibčnost mi res ne dela večjih problemov - sem v zadnjem letu naredil super napredek. Čeprav bi jo pa rad še izboljšal, ker za WL standarde nisem niti povprečno gibčen. :)

jokamskos napisal/-a:Matr je mel spucan..ko takrat ko prvič punco domov prpeleš..za mene se nikol tak ne potrudi :) haha

Hahaha. :lol: Tudi če ne bi imel - samo da je platforma pa znanje. 8-)

Drugače pa imam danes kar lep muskelfiber, glede na to, da sem včeraj dvigoval 20-40 kg (razen sprednji počep). :)


Heh, jaz nisem niti polovico toliko gibcen. Sicer se sem vsekakor bolj gibcen kot pred dobrim letom, ker zadnje case dosti foam rollam ampak se bom moral dosti delati na gibcnostni :)

David Brunšek napisal/-a:Danes mi je zmanjkalo tegale:
jello1.jpg

jello2.jpg

:(

Sicer pa je bil danes na sporedu trening z enakimi vajami kot včeraj. Toliko, da vadim te, zame nove, dvige.
Jutri štartam nov cikel po deloadu, ki sem ga imel ta teden. Tokrat usmerjen bolj v WL, glede na to, da je moj trenutni cilj se naučiti oly dvigov in pridobiti na moči.


Nom, nom :D

Jaz sicer uporabljam "sugar & fat free" razlicico, ki ima 30 oziroma 35 kcal / serving. Moram se to razlicico, ki si ti uporabljal probat.

Edit: Vidim, da je pri tvojem serving 25g tako (pri tem, ki jaz uporabljam je 11g), da je na koncu skoraj isto...
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
michelangelo napisal/-a:preveč je lih prou :D
Uporabniški avatar

David Brunšek

  • Prispevkov: 3379
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 15:45

Re: Moje priprave na tekme jeseni 2012

Odgovor25 Nov 2012, 21:59

Za gibčnost je sicer boljši stretching (dinamičen in določene pozicije statičnega), sam foam rolling je bolj za izboljšanje "kvalitete" mišic.

Ja, ta moj je večje pakiranje, ker sem nabral zaloge za domov. Sem pa imel ves čas v glavi, da ima macrote 1/0/0, tako kot tisti že pripravljeni sadni jelloti, pa sem potem doma (ponovno) ugotovil, da ni tako. :)

Nino

  • Prispevkov: 1734
  • Pridružen: 16 Jan 2012, 11:31

Re: Moje priprave na tekme jeseni 2012

Odgovor25 Nov 2012, 22:14

David, ni za gibčnost bolj statičen strečing? Kaj bi svetoval nekomu za dobro gibčnost - verjetno oba, katerega pa več pa kolikokrat na dan/teden? Hvala in LP! ;)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Dnevniki članov

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

cron