Danes je 18 Apr 2024, 06:38


Moje priprave na tekme jeseni 2012

Dnevniki članov skupnosti Natural Muscle Zone. Svoje treninge, prehrano, fotografije in zanimivosti iz svojega življenja lahko delite z drugimi ali pa jih zapišete za lastno evidenco.
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

David Brunšek

  • Prispevkov: 3379
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 15:45

Re: Moje priprave na tekme jeseni 2012

Odgovor26 Nov 2012, 08:11

Aja, Kami - razlika med tema dvema vrstama Jellota je še ta, da tvojega ni treba kuhat. Ne vprašaj, kako je zgledalo, ko sem ga prvič doma pripravil in nisem vedel, da se razlikujeta! :lol:

Nino, ja, za to da si gibčen z lastno težo, ja. Ampak pri večini športov, je pomembno, da znaš telo obvladat v skrajnih pozicijah stretcha in imaš nadzor. Torej ne flexibility, ampak mobility. Tu pride najbolj prav dinamično raztezanje in potem posebej poudarek na statičnem raztezanju tistega, kar je res zategnjeno oz. te omejuje. Pri meni recimo gležnji, psoas, cel prsni koš, gluteus medius ... Običajno so to kake mišice, za katere na prvi pogled sploh ne bi rekel, da zaradi njih ne moreš v atg položaj.
Kako pogosto? Odvisno, koliko se rabiš izboljšat. Čim več, tem bolje v takih primerih. ;)
Uporabniški avatar

David Brunšek

  • Prispevkov: 3379
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 15:45

Re: Moje priprave na tekme jeseni 2012

Odgovor26 Nov 2012, 19:16

Kot je omenjeno že v eni drugi temi med dnevniki članov, je bil danes v fitnesu pravi mali "raztur" - na 60 m2 prostora s prostimi utežmi nas je bilo v enem trenutku 15 (poleg parih stojal, ročk, racka, bencha, štirih klopc, dip stojal in treh naprav). :D

Na kletko sem čakal dobro uro, sem se pa v tem času vsaj pošteno raztegnil. Kako sem treniral v kratkem opišem v novi temi, ker sem - kot sem že omenil, danes štartal z novim ciklom. ;)
Prejšnja

Vrni se na Dnevniki članov

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron