Danes je 25 Apr 2024, 14:46


Novim izzivom naproti: offseason!!

Dnevniki članov skupnosti Natural Muscle Zone. Svoje treninge, prehrano, fotografije in zanimivosti iz svojega življenja lahko delite z drugimi ali pa jih zapišete za lastno evidenco.
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

Polona

  • Prispevkov: 209
  • Pridružen: 29 Apr 2012, 08:59

Re: Novim izzivom naproti: offseason!!

Odgovor03 Maj 2013, 06:27

Super! :)
Uporabniški avatar

Misty

  • Prispevkov: 996
  • Pridružen: 01 Mar 2013, 13:44

Re: Novim izzivom naproti: offseason!!

Odgovor04 Maj 2013, 14:50

Jure, vsa čast!
Res si inspiracija in motivacija!
Posnemanje je najvišja oblika komplimenta.

climber

  • Prispevkov: 425
  • Pridružen: 12 Mar 2012, 08:31

Re: Novim izzivom naproti: offseason!!

Odgovor04 Maj 2013, 18:26

Jure, dve strani nazaj si omenil, da si v slabe pol ure rolanja pokuril dobrih 200 kcal. S čim si to meril in kako točen je ta podatek?
Uporabniški avatar

Jure Rus

  • Prispevkov: 2715
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 21:39

Re: Novim izzivom naproti: offseason!!

Odgovor05 Maj 2013, 07:47

climber napisal/-a:Jure, dve strani nazaj si omenil, da si v slabe pol ure rolanja pokuril dobrih 200 kcal. S čim si to meril in kako točen je ta podatek?

Meril sem s Polarjem. Intenzivnost je bila takšna, da sem kuril cca 100kcal/10min. Točnost je v splošnem zadovoljiva in čisto dovolj velika za aplikacijo v praksi, sploh če gre za malo boljši model. Je pa bolje zaokrožiti malo navzdol kot navzgor, ker ponavadi po izkušnjah kažejo malo preveč.
Uporabniški avatar

Jure Rus

  • Prispevkov: 2715
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 21:39

Re: Novim izzivom naproti: offseason!!

Odgovor05 Maj 2013, 07:55

Šuša napisal/-a:Bravo!!!!!!!


Polona napisal/-a:Super! :)


Hvala! :) ;)

ronnie napisal/-a:Hudo kot vedno,letos boš na odru brez kože;)


Hvala, ronnie! Lani mi na žalost to ni uspelo, saj zaradi odpovedi tiste tekme v Budimpešti nisem mogel prikazati najboljše forme na odru. Letos brez tega ne gre! :)

Misty napisal/-a:Jure, vsa čast!
Res si inspiracija in motivacija!


Hvala in me veseli! :oops: ;) Promoviranje natural BB v čim boljši luči mi je eden izmed glavnih ciljev in boljšega občutka od tega, da si nekomu navdih, preprosto ni. :) :)
Uporabniški avatar

Theone2005

  • Prispevkov: 126
  • Pridružen: 14 Apr 2013, 14:13

Re: Novim izzivom naproti: offseason!!

Odgovor05 Maj 2013, 12:59

bravo Jure! Offseason forma "off-the-chart"...poleg tega pa počepaš skoraj z 1/4 tone.. :D vsa čast....
Uporabniški avatar

Jure Rus

  • Prispevkov: 2715
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 21:39

Re: Novim izzivom naproti: offseason!!

Odgovor07 Maj 2013, 16:35

Hvala, theone! ;)

V soboto in včeraj dva lahka, bilderska treninga z nekaj vajami za zgornji del v rangu 8-12 ponovitev. Počepal/deadliftal nisem nič, ker so noge že tako konstantno precej na udaru in jim paše malo počitka. Jutri in v petek naredim še dva lahka treninga z utežmi. Tokrat bom vključil tudi malo lažjega počepanja.

Malo za popestritev še en kolaž obrokov (oziroma delov obrokov) zadnjih dni: :)
1. Nedeljsko kosilo: pražena jetrca + krompir
2. Včerajšnja večerja: pražena jetrca + domač koruzni kruh
3. Današnji zajtrk: home-made "sladoled (zmrzjene borovnice, mleko, B v prahu (vanilija))
4. Današnje kosilo: hamburger (domača lepinja, pleskavici, solata, ketchup, sir, ...)

PicsArt_1367939720804.jpg
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Uporabniški avatar

KK400

  • Prispevkov: 105
  • Pridružen: 15 Sep 2012, 22:41

Re: Novim izzivom naproti: offseason!!

Odgovor10 Maj 2013, 12:23

Jure Rus napisal/-a:Meril sem s Polarjem. Intenzivnost je bila takšna, da sem kuril cca 100kcal/10min. Točnost je v splošnem zadovoljiva in čisto dovolj velika za aplikacijo v praksi, sploh če gre za malo boljši model. Je pa bolje zaokrožiti malo navzdol kot navzgor, ker ponavadi po izkušnjah kažejo malo preveč.


kako si zadovoljen s polarjem? Če ni skrivnost, kateri model imaš?
Si kdaj uporabljal funkcijo "optimizer test"? Jutranja meritev v leže in potem hitro vstajanje - sledi meritev vseh teh parametrov - določalo naj bi raven pripravljenosti, zaznalo morebitno pretreniranost ali "prehlad".
Sam sem to veliko uporabljal, vendar me zelo zafrkava kontakt v zadnjem letu...
Uporabniški avatar

Jure Rus

  • Prispevkov: 2715
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 21:39

Re: Novim izzivom naproti: offseason!!

Odgovor10 Maj 2013, 19:14

Imam že kar nekaj let staro zadevo- 720 model s kolesarskimi funkcijami, ker sem ga kupil, ko sem malo več kolesaril. Optimizer testa nisem uporabljal, tako da ga ne morem pokomentirat.
Uporabniški avatar

Jure Rus

  • Prispevkov: 2715
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 21:39

Re: Novim izzivom naproti: offseason!!

Odgovor10 Maj 2013, 19:23

Zadnji report v tej temi! :P

Danes še zadnji lažji trening, jutri pavza, v nedeljo pa štart priprav. Sprva sem mislil štartati s ponedeljkom, a ravno tako nanese, da imam ta dan precej natrpan. Vse skupaj začel v nedeljo ter naredil 1. volumen trening v miru, v ponedeljek pa potem pade DE.

Današnji fleksibilni jedilnik:
5.45: 2dl toplega mleka, uro pa pol pozneje ena kavica
ob cca. 11.00 po vajah ''zajtrk'' iz trgovine: 1 štručka, 100g pišč, prsi v ovitku, pol litra jogurta
13.30 in hkrati pre-workout booster :) uživanje z Evico na sladoledu z McDonaldsa
17.00: 300g krompirja, 300g govejih jetrc, jagode, 2dl mleka, sladoled, čokolada s keksi
večerja ob cca. 21.00 še neznano. Ostalo mi je še slabih 50g B ter 160g OH in 10g M.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Dnevniki članov

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 2 gostov

cron