Danes je 16 Apr 2024, 13:45


I do not train for summer!

Dnevniki članov skupnosti Natural Muscle Zone. Svoje treninge, prehrano, fotografije in zanimivosti iz svojega življenja lahko delite z drugimi ali pa jih zapišete za lastno evidenco.
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

David Brunšek

  • Prispevkov: 3379
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 15:45

Re: I do not train for summer!

Odgovor19 Mar 2013, 22:12

logitech napisal/-a:Teža pada počasi ampak konstantno tako, da sem zadovoljen. No glavno je to da moč ostaja oz. se veča. 8-)

Boljše ne more biti. ;) 8-)

logitech

  • Prispevkov: 17
  • Pridružen: 03 Jun 2012, 19:34

Re: I do not train for summer!

Odgovor30 Mar 2013, 16:15

Velikonočno javlanje!

Zadnjič OHP ni uspel. Šlo je 5×5×55 kg. Poskusil sem 60 kg pa je šlo samo 2 krat. Se mi zdi da je moč glede na TT še zadnje čase najbolj adla pri OHP. Drugje je ostala, pri počepu se je celo povečala.

V glavnem sem trenutno na deload-u ker se res počutim utrujenega. Tudi desno stran hrbta imam tako zategnjeno, da sem pri deadliftu res švoh. Sedaj se nameravam spočiti in nabrati energijo za nov cikel, tako da tudi makrote ne spreminjam. No mogoče bo kakšen OH več, ker so prazniki tukaj 8-)

Aja pa še poročilo o počepu: zadnjič je šlo 140 kg na klopco komot. Tudi na ramah mi ni blo nekaj težko, pred kakšnim mesecem mi pa je blo 100 kil, kot da bi imel tono na ramah :lol: Čokolešnik dela svoje :mrgreen:
Prejšnja

Vrni se na Dnevniki članov

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron