Danes je 28 Mar 2024, 11:04


DEFINICIJA - POMOČ

Dnevniki članov skupnosti Natural Muscle Zone. Svoje treninge, prehrano, fotografije in zanimivosti iz svojega življenja lahko delite z drugimi ali pa jih zapišete za lastno evidenco.
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

David Brunšek

  • Prispevkov: 3379
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 15:45

Re: DEFINICIJA - POMOČ

Odgovor13 Sep 2013, 12:36

Konstantnih -200 g na teden je kar lepo za punco v tvoji situaciji. Jaz bi na tvojem mestu še počakal kak teden in potem znižal, če se bo napredek upočasnil. ;)

ines

  • Prispevkov: 28
  • Pridružen: 28 Jun 2013, 22:42

Re: DEFINICIJA - POMOČ

Odgovor01 Dec 2013, 01:52

Lep pozdrav! :D

Trenutno imam 54kg in že 2tedna se mi teža ni znižala.. Trenuten vnos imam 80g B, 150g OH, 40g M. Vem da bi morala vnašati več beljakovin, vendar mi meso nepaše in tudi ostala hrana ki vsebuje veliko beljakovin mi nediši preveč in se še z temi bogimi 80g B včasih precej namučim da jih spravim skupaj..

Treniram še vedno po sistemu Upper / Lower, ki izgleda natančneje takole (Počepa nedelam, ker imam bolečine v predelu zadnjice kadar ga delam, razlog pa je prevlka globina pri Leg pressu in preveč kg):

UPPER
Barbell Row 5
Bench press 5
Ohp 5
Dips 5
Pullups 5

LOWER
Deadlift 5
Leg press 5
Izpadni 5
Meča 5
Trebušne 5

Kardio imam 4x40min na teden.. Zato vas prosim, če mi lahko kdo kaj svetuje kje naj kaj spremenim, da bom izgubila še nadaljnih nekaj kg. Rang ponovitev pa imam nekje 8-15 predvsem zaradi izvedbe. Razmišljala sem da bi kardio delala HIT 4x na teden po 30-40min..

Upperbody trening, ki ga imam trenutno mi ni preveč všeč (vaje so mi dolgočasne itd.) Zato bi bila vesela vsakega predloga glede (novega) treninga, prehrane, vaj, kardia itd. ki bi mi pomagal pri nadalji poti. :)
Uporabniški avatar

matevz89

  • Prispevkov: 403
  • Pridružen: 09 Feb 2012, 21:10

Re: DEFINICIJA - POMOČ

Odgovor05 Dec 2013, 19:14

Moje mnenje:

Naredi pavzo dietiranja za 15-20 dni, kjer držiš vnos za vzdrževanje (zelo okvirno ->1800kcal izračunano)
120g B dnevno, ostalo pa kakor ti paše, da dosežeš dnevni kaloričen vnos.
Znižaj cardio, oziroma naredi kakšen sprehod 45-60minut na off dneve s kako prijateljico, pelji psa, pojdi na zrak.


Treninge lahko probaš takole:

Trening A:
Leg Press 3x8
Hip thrusts 3x8
OHP 5x5
Chinups/pullups 5x5


Trening B:
Sumo/semi-sumo/conventional Deadlift 1x5
Bench Press 5x5
Bent over row 5x5
Core 3x10
Face pulls 3x10
“A life spent chasing dreams that never come true is better than a life spent running away from dreams that could have.” - Alan Aragon
Uporabniški avatar

asvi

  • Prispevkov: 37
  • Pridružen: 03 Feb 2013, 00:01

Re: DEFINICIJA - POMOČ

Odgovor22 Feb 2017, 15:54

Imam vprasanje zdej sem jedel hrano kar je prislo pod roke. Treninge delal od 5 do 10 tedensko. Od weightliftinga, fitnesa, treningi z lastno tezo, tek itd.

Zdaj je moj cilj da se spucam in telo bolj definiram zdaj bi rekel da ima cca 20% telesne mascobe rad bi prisel pod 10%.

Zanima me predlog na hitro glede hrane in kakšne treninge in koliko bi bilo idealno oziroma kako naredite v vasem primeru.

Hvala
Uporabniški avatar

Anel

  • Prispevkov: 493
  • Pridružen: 12 Mar 2014, 12:48

Re: DEFINICIJA - POMOČ

Odgovor22 Feb 2017, 23:27

Zelo splošne cilje imaš in nič informacij nisi dal posebnih tako da predlogov ne bo nič manj kot sledeče;

* zaužij manj kalorij kot jih pokuriš
* treniraj enako dokler nisi prisiljen v spremembe ali opaziš razlike v počutju/moči
* jej enako oziroma prilagodi kalorije (edina sprememba je, da mogoče lahko malo dvigneš beljakovine razen če jih že zdaj poješ dosti)
Prejšnja

Vrni se na Dnevniki članov

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron