Danes je 25 Apr 2024, 05:54


Do, or do not. There is no "try".

Dnevniki članov skupnosti Natural Muscle Zone. Svoje treninge, prehrano, fotografije in zanimivosti iz svojega življenja lahko delite z drugimi ali pa jih zapišete za lastno evidenco.
  • Avtor
  • Sporočilo

open mind

  • Prispevkov: 30
  • Pridružen: 07 Jun 2014, 10:57

Re: Do, or do not. There is no "try".

Odgovor10 Feb 2015, 21:07

Pa kaj se vsi jebete s tem deadliftom?pol pa vsi neke poškodbe pa fizioterapevti...k vas je en nategnu da je deadlift kak neki OH in sploh....je ja...za fasat vse sorte poškodb...koga kurca brigače dvignes 200kil deadlifta?
Debeluhe treba obdavčit ker poserjejo več dreka kot suhci

urban

  • Prispevkov: 848
  • Pridružen: 26 Nov 2011, 12:31

Re: Do, or do not. There is no "try".

Odgovor10 Feb 2015, 21:44

Prosim razumi da ne treniramo vsi zato da doma pred ogledalom v kopalnici štejemo koliko kockic se nam vidi na trebuhu, objavljamo selfije na socialnih omrežjih ali pod nekimi psevdonimi, ki nakazujejo odprto glavo objavljamo na forumih poste polne kletvic in s tem mislimo da smo carji, ker si ostali tega ne upajo.

Nekaterim ljudem, to so powerlifterji, je cilj dvigniti čimvečjo težo. MENE briga če dvignem 200kg deadlifta, še posebej rad to počnem na tekmovanjih, ker je občutek res enkraten. In mislim da je to dovolj dober razlog da še naprej deadliftam. Pa brez zamere. ;)

open mind

  • Prispevkov: 30
  • Pridružen: 07 Jun 2014, 10:57

Re: Do, or do not. There is no "try".

Odgovor10 Feb 2015, 21:56

Ja pol pa ne jokaj kok si bogi itd...
Od tebe sem starejši cca 25 let tako da nekaj malega vem sigurno več od tebe...
Vem tudi to...da so powerlifterji vsi pod dozo...kar pa ti palček sigurno nisi ne...celo leto v formi vidnih trebušnih in visoke delovne teze?sej me boli kurac kdo si...mi gre pa na kurac ko se neki kurcis da si poškodovan itd...poškodbe so pa od teh tvojih deathliftov...ampak si pa profi a ne...in živi s od tega?
Ja...in si upam in sem car...socialnih omrežij pa ne obiskujem.....sem malo že prestar...letos bo okrogla 60... Hvala
Debeluhe treba obdavčit ker poserjejo več dreka kot suhci

urban

  • Prispevkov: 848
  • Pridružen: 26 Nov 2011, 12:31

Re: Do, or do not. There is no "try".

Odgovor10 Feb 2015, 22:09

Nihče te ne sili da bereš moj dnevnik. Kar se "dodatkov" tiče, hvala za kompliment. Nevem pa od kod ti podatek da sem star 35 let.
Uporabniški avatar

spartan

  • Prispevkov: 1306
  • Pridružen: 17 Mar 2012, 23:32

Re: Do, or do not. There is no "try".

Odgovor10 Feb 2015, 22:16

Trap-bar deadlift npr., ce mas moznost

Open-mind, res ni potrebno toliko negativne energije. Naj vsak pocne kar hoce. Poskodbe, zal, so del sporta. To je pac davek ki ga terja ekstremizem.
Uporabniški avatar

michelangelo

  • Prispevkov: 2826
  • Pridružen: 27 Nov 2011, 10:32

Re: Do, or do not. There is no "try".

Odgovor10 Feb 2015, 23:10

Slika
»ma jeva k kralja.....brt dela ful rižote, različne rižote...«
Uporabniški avatar

uVex

  • Prispevkov: 288
  • Pridružen: 23 Jul 2013, 09:25

Re: Do, or do not. There is no "try".

Odgovor11 Feb 2015, 23:46

lol sm se kr nasmeju. Dost slabo razmišljanje za nekoga, ki je star 60let... Sploh pa res nevem zakaj eni berete dnevnike nekoga, če ste potem zafrustrirani...
Urban nekaj sem bral, da si zadnjič delu sumota. Sedaj ko imaš bolečino si probal sumota ali navadnega?

urban

  • Prispevkov: 848
  • Pridružen: 26 Nov 2011, 12:31

Re: Do, or do not. There is no "try".

Odgovor11 Feb 2015, 23:48

Zdaj je bil vedno sumo. Trap bar se zdi dobra ideja.
Uporabniški avatar

Pajac

  • Prispevkov: 86
  • Pridružen: 09 Dec 2012, 14:34

Re: Do, or do not. There is no "try".

Odgovor12 Feb 2015, 13:09

Srečno pri sanaciji Urban!
Pusti take- niso vredni energije :)

urban

  • Prispevkov: 848
  • Pridružen: 26 Nov 2011, 12:31

Re: Do, or do not. There is no "try".

Odgovor18 Maj 2015, 21:23

Danes sem dobil opomin da bi lahko spet kaj napisal v dnevnik in ker končno spet normalno treniram, naj bo :D

Poškodbo sem uspel pozdraviti s pomočjo fizioterapije (hvala vsem ki ste mi pomagali), bojda je šlo za rahlo natrgano mišico, nevem točno katero, in pa za zategnjeno celo desno stran hrbta. Sicer sem redno treniral ves čas, vendar za spodnji del nisem delal praktično 0. Kasneje sem moral vključiti vaje za stabilizacijo ipd., zadnje 2 tedna pa spet treniram normalno.

Treningi trenutno cca. 4xtedensko, večinoma vsi 3 lifti. Moč mi je najbolj padla na dadliftu, počep računam da bo kmalu nazaj kjer mora biti. V benchu sem celo tekmoval na GPA državnem prvenstvu, kjer mi je uspelo tole:
125(0)
132,5(0)
140(x)

@73,3kg, kar je bilo dovolj za 2. mesto v open kategoriji do 75kg (sem bil edini med juniorji, pa sem šel v open).

Naslednji cilj je Herkul Open julija v Mariboru. Upam da mi uspe do takrat deadlift spraviti vsaj nazaj na 220kg, da bo kaj za pokazat in da me ne bo sram na odru :lol: . Počep bo ok, to sem prepričan :mrgreen: Glede bencha mi je tekma odprla oči, uvidel sem da tehnika ni ok, tako da se osredotočam da ne potapljam palice v prsa. Trenutno so občutki na benchu še najbolj čudni od vseh dvigov, verjetno bom nekaj časa raje delal druge variacije potiskov in pa pilil tehniko z manjšimi težami.

Najbolj zanimive so seveda številke, v teh dveh tednih je najbolje kar mi je uspelo:
Squat: 4x2+1x5x160kg precej z rezervo
Deadlift: 4,4,3x170kg počutje je bilo precej slabo, tako da računam da bo kmalu več

In še primer treninga, volume 18.5.2015:
Safety bar squat: 4x6x100kg za foro sem uporabil elastiko kot hip circle za aktivacijo gluteusov, zanimivo :)
OHP: 6x4+1x7x60kg
Paused sumo deadlift: 8x3x155kg zadnja serija dvojne pavze
+ 50 ponovitev za hrbet in malo tricepsa

Bonus: posnetek zadnje serije deadlifta https://instagram.com/p/21iMfoGDld/?taken-by=urbanmur

Tako, izgovorov ni več, čas je za akcijo! Bom poskusil napisat ko se zgodi kaj zanimivega ;)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Dnevniki članov

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

cron