Danes je 25 Apr 2024, 05:34


Prevtzer proti utežem

Dnevniki članov skupnosti Natural Muscle Zone. Svoje treninge, prehrano, fotografije in zanimivosti iz svojega življenja lahko delite z drugimi ali pa jih zapišete za lastno evidenco.
  • Avtor
  • Sporočilo

Burzum

  • Prispevkov: 495
  • Pridružen: 30 Mar 2012, 17:21

Re: Prevtzer proti utežem

Odgovor13 Avg 2012, 20:27

Aha, tega se pa spomnem, da si parkrat že to rekel, ko sem bil še jaz tam.. Ravno obratno kot pri nalogu al nekak tak.. :)
Uporabniški avatar

Prevtzer

  • Prispevkov: 156
  • Pridružen: 22 Maj 2012, 16:36

Re: Prevtzer proti utežem

Odgovor13 Avg 2012, 20:46

Burzum napisal/-a:Aha, tega se pa spomnem, da si parkrat že to rekel, ko sem bil še jaz tam.. Ravno obratno kot pri nalogu al nekak tak.. :)


Ja, pri potegu se avtomatično iz luknje gor odbijem in večkrat zaradi tega falim. Pri nalogu pa odboja ne znam izkoristit... :|
Uporabniški avatar

Prevtzer

  • Prispevkov: 156
  • Pridružen: 22 Maj 2012, 16:36

Re: Prevtzer proti utežem

Odgovor14 Avg 2012, 19:38

Danes:
Sunek tehnično: 10x1x85 (vmes en sunek falil) Proti koncu lepše.
Kitajsko vlečenje + nalog: dosti tehnike do 4x1x70 Dosti bolje kot zadnjič.
Zgibi v nadprijemu: 8xBW+2.5 8xBW
Počep spredaj: 2x100 :oops: Aktivacija od k...
Demonstracija močnih aduktorjev: 3x

Lep pozdrav!
Uporabniški avatar

Prevtzer

  • Prispevkov: 156
  • Pridružen: 22 Maj 2012, 16:36

Re: Prevtzer proti utežem

Odgovor14 Avg 2012, 20:42

Še nekaj posnetkov od danes:
1
2
3

Moja 'power' pozicija, kjer se zgodi odboj ni dobra. Trup bi moral biti poravnan, ne pa da sem naprej nagnjen. V 3. posnetku je to bolje, zato je tudi pot za tem lepša. Tudi iztegnitev ni ravno najboljša. Hrbet bi lahko bil vsaj malo bolj iztegnjen. Drugič bom pri secondu pullu (od kolen navzgor) probal biti bolj agresiven s hrbtom. Upam da bo to popravilo 1. 'power' pozicijo 2. iztegnitev in 3. pot štange. Seveda se jo moram sploh naučiti držati bližje, ampak ob taki poziciji, kjer jo odbijem skoraj horizontalno ven je to za enkrat nemogoče. Pri potegu mi to zadnje čase res lepo uspeva.
Uporabniški avatar

Prevtzer

  • Prispevkov: 156
  • Pridružen: 22 Maj 2012, 16:36

Re: Prevtzer proti utežem

Odgovor21 Avg 2012, 19:07

Nisem umrl, samo pisati se mi ni dalo. Od srede naprej se je zgodilo to, da sem spet pozabil kako se poteg dela in sem nazaj na drek od dreka nivoju. Počep se tudi ne popravlja in naloga več ne znam.

Sreda:
Poteg tehnično: 6x1x70 (x- naprej, x-nazaj, x- naprej, x-nazaj...)
+ ostalo se ne spomnim

Petek:
Poteg tehnično: 2x1x70 (x o) 1x75 2x1x77,5 (x- naprej, x-nazaj) 7x1x80 (x...)
Sunek tehnično: 2x1x90 (x-nalog naprej, o) 1x95 2x1x100 (x, x- brez energije)
+ ostalo se ne spomnim

Sobota:
Nalog + nalog od kolen+ 2x sunek: 4x1x85 (tudi uspešni dvigi od kolen so bili grdi, na koncu sem že sunke failou)
Počep zadaj: 5x110 2x8x100
+ ostalo se ne spomnim

Ponedeljek:
Poteg tehnično: 3x2x70 (x-naprej, x-nazaj, x-naprej, x-nazaj, x-naprej, x- naprej) Ko se stegnem je ne držim blizu, ko jo pa držim blizu se pa ne stegnem :evil:
Počep zadaj: 6x110 (pa še to s pomočjo) 10x102,5 (domen težil)
+ ostalo se ne spomnim

Danes:
Sunek tehnično: 10x1x87.5 Malo lepše pa že, ampak vse to s super počasnim vlečenjem, vprašanje kako bi bilo z običajno hitrostjo.
Kitajsko vlečenje + nalog: 4x1x80 Še zmeraj ne znam tega vlečenja
Zgibi v nadprijemu: 7xBW+5 4xBW
Počep spredaj: 3x102.5 (3. s pomočjo...)

Čisto zmeraj je isto, en teden mi ena vaja gre in potem tri tedne spet nič, potem spet ena druga vaja en teden in spet tri tedne nič. Sedaj mi bo najbrž nalog zalaufal, počepi bodo čez en mesec dobri, poteg pa čez 3... Enkrat bom res imel dosti vsega skupaj in šel ping pong trenirat. Pa še klub ravno nad utežarno.
Uporabniški avatar

David Brunšek

  • Prispevkov: 3379
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 15:45

Re: Prevtzer proti utežem

Odgovor21 Avg 2012, 21:01

A da bi pa večji volumen vaje, ki ti dela probleme vključil, ne gre? Da se še bolj naučiš giba? Magari bulgarski sistem. :D

domen

  • Prispevkov: 262
  • Pridružen: 08 Apr 2012, 17:53

Re: Prevtzer proti utežem

Odgovor21 Avg 2012, 21:05

On ima že kar velik volumen za tehniko. Pa tudi tehniko precej lepo dela. Sicer dela par manjših napakic, ampak te niso tako ključne. Po mojem mnenju ima Urban malo probleme s psiho, ker ga vsak nepopolno narejen dvig potre in potem se precej časa ne sestavi...

Btw. Tiste kao s pomočjo kar štej za svoje delo, ker tam res ni bilo pomoči. ;)
Uporabniški avatar

Prevtzer

  • Prispevkov: 156
  • Pridružen: 22 Maj 2012, 16:36

Re: Prevtzer proti utežem

Odgovor21 Avg 2012, 22:24

David Brunšek napisal/-a:A da bi pa večji volumen vaje, ki ti dela probleme vključil, ne gre? Da se še bolj naučiš giba? Magari bulgarski sistem. :D


Bulgarski sistem ni ravno najbolj primeren za učenje dvigov, največ poudarka imajo težke enice, ki za občutek ne naredijo kaj dosti. Jaz nimam pojma kaj bi moral delati drugače, ker enkrat dobim dober občutek (ki traja en teden...) in nimam pojma zakaj sem ga dobil.

domen napisal/-a:On ima že kar velik volumen za tehniko. Pa tudi tehniko precej lepo dela. Sicer dela par manjših napakic, ampak te niso tako ključne. Po mojem mnenju ima Urban malo probleme s psiho, ker ga vsak nepopolno narejen dvig potre in potem se precej časa ne sestavi...

Btw. Tiste kao s pomočjo kar štej za svoje delo, ker tam res ni bilo pomoči. ;)


Probleme s psiho imam itak, ker je to vse skupaj ena velika frustracija. Delaš in delaš stalno en in isti gib, rezultat je pa enkrat tak drugič drugačen in 90% drek. Res ne vem kaj naj bi naredil, da bi občutek za gib zadržal, to se mi je že 100x zgodilo in zmeraj je isto.

Burzum

  • Prispevkov: 495
  • Pridružen: 30 Mar 2012, 17:21

Re: Prevtzer proti utežem

Odgovor21 Avg 2012, 22:31

Ka se sekiraš.. Zbolšaš počep za 40kg in je problem rešen vsaj v smislu dvignjenih kg.. :D

domen

  • Prispevkov: 262
  • Pridružen: 08 Apr 2012, 17:53

Re: Prevtzer proti utežem

Odgovor22 Avg 2012, 07:32

To mu skos govorim :)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Dnevniki članov

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov

cron