Danes je 25 Apr 2024, 22:34


Nunez??

Dnevniki članov skupnosti Natural Muscle Zone. Svoje treninge, prehrano, fotografije in zanimivosti iz svojega življenja lahko delite z drugimi ali pa jih zapišete za lastno evidenco.
  • Avtor
  • Sporočilo

rokilo

  • Prispevkov: 82
  • Pridružen: 22 Mar 2012, 10:11

Re: Nunez??

Odgovor08 Nov 2012, 09:10

LOWER :twisted:

Speedy Squats 9x2 + Bands

RDL 4x8

Occluded Extensions

Standing Abs 2x5-10

Kratek ampak ponovno super trening. Zdej pa nekaj pojest po pa zagat drva ( kardio ;) ), jutri na sporedu Pull.

rokilo

  • Prispevkov: 82
  • Pridružen: 22 Mar 2012, 10:11

Re: Nunez??

Odgovor09 Nov 2012, 10:12

Pull Fun Day :D

Weighted Pullups 5x5

Chest supported DB Rows 4x6-10

Weighted Inverted Row 4x10

Ez Bar Curls 3x10-12

Occuded biceps curls

Se nekaj besed o prehrani. Trenutni vnos: 180-200/400-425/50-60. Za konec se vcerajsni "jedilnik":

Whey+mleko+vanilijev jogurt

Testenine+piščanec+zelenjava+žlička majoneze, jabolka

Jajčna omleta+kruh+kumarice, za sladico maxxdessert pannacota (top shit okus), cez pa nekaj kakava

Albert keksi+nutela za lahko noc :D

Zdajle pa ravno pospravil nekaj wheya, mlečnega riža z malinami in jabolko ;)
Uporabniški avatar

michelangelo

  • Prispevkov: 2826
  • Pridružen: 27 Nov 2011, 10:32

Re: Nunez??

Odgovor09 Nov 2012, 10:40

a delaš occlusion z povoji ali po 25+5x5 sistemu?
ušečn jedilnik :D
»ma jeva k kralja.....brt dela ful rižote, različne rižote...«

rokilo

  • Prispevkov: 82
  • Pridružen: 22 Mar 2012, 10:11

Re: Nunez??

Odgovor09 Nov 2012, 10:58

Za spodnji del uporabljam gasp-ove Knee wrapse, za roke in pa tudi meča pa sem od soseda, ki dela v klinicnem dobil tiste zadevce, katere uporabljajo pri jemanju krvi v bolnisnicah in moram rect, da sekajo ;) .
Uporabniški avatar

alexjug

  • Prispevkov: 2163
  • Pridružen: 20 Nov 2011, 12:39
  • Kraj: Ljubljana, Slovenia

Re: Nunez??

Odgovor09 Nov 2012, 11:02

Moram enkrat sprobat tale occlusion! Kak je pa kaj občutek naslednji dan oz. še dan kasneje? čisto informativno me zanima. I don't mind the pain ;).
http://missionsuperbody-sl.blogspot.com/ | A GOAL without a PLAN is only a WISH | MFP -> http://goo.gl/KUO0QW | Never look down on anybody unless your helping them up, as there may be a day when you are the one looking UP!

rokilo

  • Prispevkov: 82
  • Pridružen: 22 Mar 2012, 10:11

Re: Nunez??

Odgovor09 Nov 2012, 11:13

Hmmm... Tu je verjetno odvisno od cloveka do cloveka. Osebno sem recimo vceraj naredil occ. extension; najprej 30 ponovitev, vsako naslednjo pa 15 ( 4 serije ) oziroma do odpovedi ( je bla teza kar prava ker sem vsako odpovedal ravno v rangu od 12-15 ). In danes nic MF. Je pa bolecina prisotna med samim izvajanjem. Tako kot je ze Layne povedal gre v tem primeru za cisto drugacno bolecino kot pa recimo pri kaksnih pump setih ko obcutis pekoc obcutek. Ko potegnem crto pod vse to pridem do zakljucka: Occlusion ROCKS :D
Uporabniški avatar

rbizjak

  • Prispevkov: 652
  • Pridružen: 19 Nov 2011, 12:45

Re: Nunez??

Odgovor09 Nov 2012, 11:28

alexjug napisal/-a:Moram enkrat sprobat tale occlusion! Kak je pa kaj občutek naslednji dan oz. še dan kasneje? čisto informativno me zanima. I don't mind the pain ;).


odvisn kok tut zategneš povoje si :D js ko sm delu 30-15-15-15 se prav 1 rundo nism mel nikol musklfibra ko sm pa 2 naredu pol je pa blo čeprav sm se jokat skor začel vmes ko je tok peklo :lol: (govorim za kvadre), meča pa tk brezveze če prevč zategneš povoje nimaš osnovnih pogojev da nardiš 30-15-15-15 z 30 sekundnimi pavzami vmes :D je pa uredu če delaš na leg pressu al pa nekje to da lahka kr sediš oz. ležiš skoz ker js sm delu na mašini ko stojiš pol pa čeprav je bla mašina na keri sm sedel 1 meter stran sm glih komi do tja 1 korak naredu haha :lol:
Uporabniški avatar

michelangelo

  • Prispevkov: 2826
  • Pridružen: 27 Nov 2011, 10:32

Re: Nunez??

Odgovor10 Nov 2012, 09:45

Occ je zakon. najbolš je k med pavzo mau napneš kvadre/meča...... :lol:
»ma jeva k kralja.....brt dela ful rižote, različne rižote...«

rokilo

  • Prispevkov: 82
  • Pridružen: 22 Mar 2012, 10:11

Re: Nunez??

Odgovor10 Nov 2012, 10:37

Ja zna bit kr zanimivo ;)

Danes Push

Bench press to a max 2x2

Incline DB press 3x10

DB Upright Rows 3x8

Lateral Raises using fat grips 3xMAX

BB Triceps Extensions 3x6-10

One arm cable extension 2x10-15

Abs standing 5x10-20

Trening super, vse skupaj trajalo dobro urco. Plan je do novega leta vztrajati po tem planu, po novem letu presaltamo verjetno na celo telo vsak drugi dan z DE/ME in volumen dnevi ali kaksen podoben princip, in z malo vec sprintov/tabat ali kaksnega podobnega intervalnega dela :)

rokilo

  • Prispevkov: 82
  • Pridružen: 22 Mar 2012, 10:11

Re: Nunez??

Odgovor10 Nov 2012, 17:49

Ponovno me je zelja po novem nacinu treninga prisilila, da s svojimi plani malo pohitim in jih zacnem izvajati ze malo prej kot je bilo to predvideno. Kakorkoli, po nic kaj dolgem premisleku sem se odlocil da startam s treningi celega telesa vsak drugi dan. Plan je sledec; Klasicna DE dneva zdruzena v enega, volumen dan, ME dan in pa Deadlift dan. Pri vsakem dnevu bom asistenco dodajal po obcutku v glavnem bodo to kompleksne vaje v nizjem rangu ponovitev. Proste dneve bom izkoristil za sprinte, mobility work, tabate... Ciljev do konca leta in za novo leto je vec: ostati zdrav, postati se hitrejsi, eksplozivnejsi, mocnejsi, se naprej prejemati/deliti pametne informacije z foruma in pa najbolj pomembno ostati se naprej dober,pozitiven in nasmejan clovek ( saj tak pravijo da sem :D ).
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Dnevniki članov

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

cron