Danes je 28 Mar 2024, 13:42


my fitnesspal

Pogovori in vprašanja o prehrani in vsem ostalem, kar vnesemo v telo.
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

Anel

  • Prispevkov: 493
  • Pridružen: 12 Mar 2014, 12:48

Re: my fitnesspal

Odgovor24 Jan 2015, 15:15

ko pod breakfast daš "add food" imaš potem opcijo da ti zadnje dodane hrane kaže samo iz kategorije "breakfast" ali pa nekaj v smislu "all food", tisto obkljukaj in bo vse zadnje dodane stvari pokazalo.

gapec10

  • Prispevkov: 545
  • Pridružen: 17 Jan 2015, 21:36

Re: my fitnesspal

Odgovor24 Jan 2015, 21:10

Hvala za pomoč!
Zdaj sem se nekako znašel, bom pač sproti hrano vpisoval. Mislil pa sem si najprej zdaj, ko imam čas narediti 'zalogo' nekih osnovnih živil, ki jih bom v naslednjih dnevih jedel. Tako bi lahko takrat ko bi res jedel samo izbral že dodano živilo.
Ampak dobro, tudi tako bo šlo, saj (verjetno) bom čez kak teden dodajal skorajda le še hrano iz 'Frequent'. :)

Slika
LOL, check out my weight in 5 weeks :)
Uporabniški avatar

Anel

  • Prispevkov: 493
  • Pridružen: 12 Mar 2014, 12:48

Re: my fitnesspal

Odgovor24 Jan 2015, 21:11

tako je, v roku enega tedna greš samo še pod zadnje dodane razen ko ješ nekaj prvič.

edit: kaj to maš za sebe myfitnesspal al za svojo prikolico? :D
Uporabniški avatar

uVex

  • Prispevkov: 288
  • Pridružen: 23 Jul 2013, 09:25

Re: my fitnesspal

Odgovor25 Jan 2015, 14:57

Mam en problem, ubistvu se je začel pojavljat približno 2-3 tedne nazaj. Na telefonu imam aplikacijo myfitnesspal, ki sem jo zloadal s tega šopa ( androit mam na telefonu)... Uglavnem vse lepo in prav vpisujem čez dan s telefonom, tud kaže mi vso hrano itd.. Ko pa hočem pogledat pač kako sem kaj z makroti tisti dan pritisnem tam pod nutrition (nutrition details) in potem mi pipe lepo fat kok mam, carbs kok mam, ne morem se pa premaknit dol da bi videl koliko beljakovin sem pojedel... Sepravi problem je v tem, da se ne morem premikati gor in dol da bi videl tudi B, včasih sem se lahko potem pa kr naenkrat ne morem. Levo desno kjer spreminjaš pač (yesterday, today, tomorrow ) gre normalno, gor in dol pa se ne morem premikat. Probal že : resetirat telefon, zbrisat mfp in ponovno naložit, celo potegnil sem ga še enkrat z neta nanov naložil, se loginal in še kar. Res me matra to, ker morm pol zvečer komp pržigat in gledat kok morm še B pojest...Če pa na telefonu hočem vpisovat na navadni mfp starni traja predolgo, aplikacija mi je do sedaj dobro služila. Kdo podoben problem?
Prejšnja

Vrni se na Prehrana

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

cron