Danes je 19 Apr 2024, 00:45


najpomembnejši in najbolj učinkoviti dodatki

Pogovori in vprašanja o prehrani in vsem ostalem, kar vnesemo v telo.
  • Avtor
  • Sporočilo

wade

  • Prispevkov: 241
  • Pridružen: 02 Feb 2012, 19:04

Re: najpomembnejši in najbolj učinkoviti dodatki

Odgovor08 Jul 2012, 14:33

kar se kreatina tiče je res da od the in maxximum nista mikronizirana nevem pa koliko to dejansko vpliva
Uporabniški avatar

gujdek

  • Prispevkov: 664
  • Pridružen: 09 Mar 2012, 21:52

Re: najpomembnejši in najbolj učinkoviti dodatki

Odgovor08 Jul 2012, 18:04

wade napisal/-a:kar se kreatina tiče je res da od the in maxximum nista mikronizirana nevem pa koliko to dejansko vpliva

Par let nazaj maxxov vem da ni bil, zdaj pa sta oba mikronizirana.
Ne igra pa nobene vloge.
You are not entitled to your opinion. You are only entitled to what you can argue for.

Blog

wade

  • Prispevkov: 241
  • Pridružen: 02 Feb 2012, 19:04

Re: najpomembnejši in najbolj učinkoviti dodatki

Odgovor08 Jul 2012, 20:11

nevem myprotein kreatin je res fino mlet skoraj kot moka ( a ne pomeni to da je mikroniziran?) pri the so pa s prostim očesom vidna zrnca ki so bistveno večja od tistih pri myprotein kreatinu
Uporabniški avatar

David Brunšek

  • Prispevkov: 3379
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 15:45

Re: najpomembnejši in najbolj učinkoviti dodatki

Odgovor08 Jul 2012, 20:59

Sicer ne vem kako zgledajo omenjeni kreatini, ampak vsakem primeru ni razlike v končnem efektu. ;)
Uporabniški avatar

gujdek

  • Prispevkov: 664
  • Pridružen: 09 Mar 2012, 21:52

Re: najpomembnejši in najbolj učinkoviti dodatki

Odgovor09 Jul 2012, 07:25

wade napisal/-a:nevem myprotein kreatin je res fino mlet skoraj kot moka ( a ne pomeni to da je mikroniziran?) pri the so pa s prostim očesom vidna zrnca ki so bistveno večja od tistih pri myprotein kreatinu

Ne vem kak je od myprotein, jasno pa je da se med sabo po videzu tudi mikronizirani razlikujejo, ON creatine je spet drugačen.
Na THE piše v opisu na embalaži da je mikroniziran, ni pa to napisano čez celo kanto kot to nekateri počnejo. Spomnem pa se da je imel MAXX-ov skoraj enak videz kot THE.
Se spomnem ko je blo to včasih vse v grudicah. :D
You are not entitled to your opinion. You are only entitled to what you can argue for.

Blog

wade

  • Prispevkov: 241
  • Pridružen: 02 Feb 2012, 19:04

Re: najpomembnejši in najbolj učinkoviti dodatki

Odgovor09 Jul 2012, 10:38

js mam še dobre izkušnje z betalaninom sicer ne za tipični BB trening pa vseeno. Meni se dosti pozna ker imam vsak drug dan trening z utežmi vmesne dni brez uteži pa je vedno nekaj ( kolo, pliometrija, kratki šprinti pač odvisno kaj mi trenutno fali). Skratka betaalanin mi občutno zmanjša morebitni musklfibr in so noge potem naslednji dan pred kvihti sigurno bolj sveže kot bi bile če ga nebi jemal. Razlika seveda ni nevem kakšna je pa sigurno vredna jemanja glede na to da pri dozah 2-3g/dan zadeva sploh ni draga. Uporaben dodatek za vse športnike mogoče edino pri treningu samo za moč oz bolj lowreps še najmanj odneseš od njega.

strojnik

  • Prispevkov: 85
  • Pridružen: 17 Jun 2012, 20:40

Re: najpomembnejši in najbolj učinkoviti dodatki

Odgovor09 Jul 2012, 11:45

Mene zanima kje kaj naročujete whey? In kako ste zadovoljni z maxx whey, ker jaz edino tam naročujem?

Nino

  • Prispevkov: 1734
  • Pridružen: 16 Jan 2012, 11:31

Re: najpomembnejši in najbolj učinkoviti dodatki

Odgovor09 Jul 2012, 12:29

Jaz ali vzamem od PEAKa ali od mypro - od oba zelo zadovoljen. Od maxx nisem nikoli kupil ničesar in verjetno nikoli ne bom, ala THE ipd.
Uporabniški avatar

gujdek

  • Prispevkov: 664
  • Pridružen: 09 Mar 2012, 21:52

Re: najpomembnejši in najbolj učinkoviti dodatki

Odgovor09 Jul 2012, 12:56

strojnik napisal/-a:Mene zanima kje kaj naročujete whey? In kako ste zadovoljni z maxx whey, ker jaz edino tam naročujem?

Nitro gold whey okus vanilija mi je super okus, tudi cenovno je super ker nad 20€ ni poštnine. Ne pijem sicer šejkov ampak mešam v skuto ali kosmiče, zato mi je važno da je dobrega okusa.
You are not entitled to your opinion. You are only entitled to what you can argue for.

Blog
Uporabniški avatar

BostjanBavcon

  • Prispevkov: 3221
  • Pridružen: 09 Mar 2012, 23:03

Re: najpomembnejši in najbolj učinkoviti dodatki

Odgovor09 Jul 2012, 13:26

Skoraj vedno jemljem Whey Fusion vanilija. Okus mi je dober, čeprav bi rade volje menjal za kak še bolj okusen whey. Enkrat sem probal Metapure stračatela se mi zdi tisto mi je bila pa droga. :D
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Prehrana

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron