Danes je 28 Mar 2024, 14:00


Kdaj prestopit na bolj kompleksni program?

Pogovori in vprašanja o treningu v naravnem bodibildingu, powerliftingu, olimpijskem dvigovanju uteži ter drugih športih.
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

Anel

  • Prispevkov: 493
  • Pridružen: 12 Mar 2014, 12:48

Re: Kdaj prestopit na bolj kompleksni program?

Odgovor14 Sep 2014, 17:50

pusti druge? saj mu ni nihče nič rekel :D

Lep napredek, kar tako naprej, po vsej verjetnosti se ti bo bench ustavil pred počepom, nič zato - ti samo furaj naprej isti program in se ne ustraši da "ne deluje". Good luck
Uporabniški avatar

Anel

  • Prispevkov: 493
  • Pridružen: 12 Mar 2014, 12:48

Re: Kdaj prestopit na bolj kompleksni program?

Odgovor14 Sep 2014, 17:53

Zeratrem napisal/-a:Vse lepo in prav, ni mi pa jasno, zakaj nič ne veslaš.


Dobra opazka, in imaš prav, manjka veslanja, edini razlog da trenutno tega nimam v programu je zaradi poškodbe v spodnjem delu hrbta, ki mi omogoča v bistvu mojo najljubšo vajo, bent over rows. Edino veslanje, ki ga lahko počnem brez bolečine ali pritiska je veslanje s prsmi naslonjenimi na klopi, to pa še trenutno nimam vključeno zaradi volumna pullupov, face pullsov in deadliftov (2x tedensko).

Ko se spremeni program ali pa stanje hrbta izboljša pa definitivno spet vključim veliko veslanja.

18r

  • Prispevkov: 21
  • Pridružen: 14 Apr 2014, 19:28

Re: Kdaj prestopit na bolj kompleksni program?

Odgovor14 Sep 2014, 18:56

Anel napisal/-a:pusti druge? saj mu ni nihče nič rekel :D

Lep napredek, kar tako naprej, po vsej verjetnosti se ti bo bench ustavil pred počepom, nič zato - ti samo furaj naprej isti program in se ne ustraši da "ne deluje". Good luck


Hotel sem reči naj se ne obremenjuje z drugimi tj tistimi ki še vedno napredujejo linearno.
Prejšnja

Vrni se na Trening

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost