Danes je 29 Mar 2024, 00:17


Knee wraps

Pogovori in vprašanja o treningu v naravnem bodibildingu, powerliftingu, olimpijskem dvigovanju uteži ter drugih športih.
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

Anel

  • Prispevkov: 493
  • Pridružen: 12 Mar 2014, 12:48

Re: Knee wraps

Odgovor06 Dec 2014, 22:30

zanimivo, smešno kako vsi komentirajo eksplicitno da jim niti malo ne pomaga pri počepu ampak je striktno za gretje kolena in tightness - sem si pa ves čas mislil, da so definitivno v pomoč v luknji. Ko boš končal deload še podaj kakšen komentar.

urban

  • Prispevkov: 848
  • Pridružen: 26 Nov 2011, 12:31

Re: Knee wraps

Odgovor06 Dec 2014, 23:04

Mogoče, ker sem navajen delati 100% raw, čutim malo več razlike. Drugih tudi še nisem nikoli preizkusil tako da težko rečem.

VanKenobi

  • Prispevkov: 46
  • Pridružen: 22 Mar 2012, 15:40

Re: Knee wraps

Odgovor07 Dec 2014, 10:11

Sam imam Rehband knee sleeves že slabo leto pa mi tudi pomagajo v luknji. SBD so še bolj togi in daljši tako da mislim, da pomagajo še malenkost več (zato ni čudno da jih nosijo vsi ki tekmujejo v IPF).

Drugače ma pa Mark Bell nove knee sleevese narejene po vzoru Rehbandovih, so pa veliko cenejši. Res pa je, da jih verjetno lahko naročiš samo iz ZDA.
Uporabniški avatar

Zeratrem

  • Prispevkov: 1012
  • Pridružen: 11 Mar 2012, 15:52

Re: Knee wraps

Odgovor07 Dec 2014, 11:36

urban napisal/-a:Če hočeš se lahko zmeniva pa sprobaš preden naročiš.


Hvala, ampak ne bom kompliciral in si bom naročil nekaj, da ne bo trajalo vse skupaj predolgo.
Mati, masla bi!
Uporabniški avatar

spartan

  • Prispevkov: 1306
  • Pridružen: 17 Mar 2012, 23:32

Re: Knee wraps

Odgovor08 Dec 2014, 14:18

urban napisal/-a:Jaz imam tele: http://www.goodlift.cz/en/wraps-and-sleeves/14-thp-knee-wraps.html
težko kaj primerjam ker nisem probal nobenih drugih. Če hočeš se lahko zmeniva pa sprobaš preden naročiš.


jaz mam isto te. če iščeš bolj neodobne, so ti kr pravi :mrgreen:
Uporabniški avatar

ZeRoberto

  • Prispevkov: 422
  • Pridružen: 11 Mar 2012, 11:50

Re: Knee wraps

Odgovor10 Dec 2014, 14:20

Zdravo,

svoje sem kupil v Hali A (takoj pri sport 2000, trgovina z boks in fintes opremo). Dal sem slabih 20€ in so mi super (močno jih lahko zategneš in so trpežni-za zdaj). Uporabljam jih za oly stile počep in definitivno pomagajo iz luknje. Bi rekel, da mi dodajo cca 10kg na 1 RM.
ISSA certified (Strength and conditioning) trainer
Uporabniški avatar

nido5

  • Prispevkov: 317
  • Pridružen: 08 Avg 2014, 13:47

Re: Knee wraps

Odgovor08 Jun 2015, 21:23

Si bo kdo iz maribora naročeval kaj iz goodlift.cz?
Do Herkul open si bi rad naročil knee wrapse pa mi ni ravno 20€ dat za poštnino.
Uporabniški avatar

Anel

  • Prispevkov: 493
  • Pridružen: 12 Mar 2014, 12:48

Re: Knee wraps

Odgovor08 Jun 2015, 22:16

zanimivo, jaz pa sem si kupil wraps in zaenkrat jih še ne znam efektivno uporabljat. Ali so tako tesni da dejansko ne morem prit do 90 stopinj oz. mi spremenijo tehniko počepa preveč ali pa so tako ohlapni da mi nič ne pomagajo. Poskusil sem 150kgx5 za foro in nisem opazil razlike z in brez.

Mislim da ali

a) rabim več vaje
b) moram bolj zategniti in pač spremeniti formo počepa da bo bolj prilagojen wrapsom

urban

  • Prispevkov: 848
  • Pridružen: 26 Nov 2011, 12:31

Re: Knee wraps

Odgovor08 Jun 2015, 22:19

nido5 napisal/-a:Si bo kdo iz maribora naročeval kaj iz goodlift.cz?
Do Herkul open si bi rad naročil knee wrapse pa mi ni ravno 20€ dat za poštnino.


Če jih rabiš ti jih do tekme lahko posodim, imam titanove praktično nerabljene.
Uporabniški avatar

Ferrarilover

  • Prispevkov: 541
  • Pridružen: 07 Jun 2012, 17:45

Re: Knee wraps

Odgovor09 Jun 2015, 15:07

Anel napisal/-a:zanimivo, jaz pa sem si kupil wraps in zaenkrat jih še ne znam efektivno uporabljat. Ali so tako tesni da dejansko ne morem prit do 90 stopinj oz. mi spremenijo tehniko počepa preveč ali pa so tako ohlapni da mi nič ne pomagajo. Poskusil sem 150kgx5 za foro in nisem opazil razlike z in brez.

Mislim da ali

a) rabim več vaje
b) moram bolj zategniti in pač spremeniti formo počepa da bo bolj prilagojen wrapsom


Težko verjetni, da ne čutiš razlike tudi če jih "preveč" tesno poviješ, obstaja možnost vendar je ta precej majhna, in sicer, da te ne izdajo noge. Lahko, da so noge toliko močnejše od trupa.
I am the man responsible for who I am. When I look in the mirror each day, I stare my creator in the eyes.
I am responsible for what I have and will become, I am accountable for what I will or will not accomplish.
I believe in myself, I bow to no man.
Prejšnja

Vrni se na Trening

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron