Danes je 29 Mar 2024, 12:27


Jure Rus

Na vaša vprašanja odgovarjata Natural INBA Pro Jure Rus in David Brunšek.
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

Jure Rus

  • Prispevkov: 2715
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 21:39

Re: Jure Rus

Odgovor01 Dec 2011, 18:55

ProAce napisal/-a:Nameravam narediti zalogo od Myprotein. Katere okuse wheya mi svetuješ oziroma odsvetuješ. Se še splača kakšen izdelek kupit poleg wheya (masa)? Poštnina je zastonj tudi v Slovenijo če kupiš nad 50 funtov?


Uf, okusi so pa res zelo subjektvina stvar + jaz nisem ravno zbircen glede tega :-) No, pa vseeno (impact whey):
-banana mi ni prevec vsec, ker je prevec umeten okus (tako izolat kot koncentrat)
-cokolada izolat mi je boljsi kot koncentrat, a je tudi slednji vredu
-cookies and cream mi je zelo dober
-vanilija izolat mi ni bila dobra
-malina izolat je nekaj srednjega
-coko mint mi je bil super (Evi pa ogaben :-) )
-jagoda.. Pac jagoda, vredu
-karamela mi je vsec, Evi ne prevec

To je to, kar sem do sedaj probal.
Uporabniški avatar

alexjug

  • Prispevkov: 2163
  • Pridružen: 20 Nov 2011, 12:39
  • Kraj: Ljubljana, Slovenia

Re: Jure Rus

Odgovor01 Dec 2011, 19:02

ProAce napisal/-a:Nameravam narediti zalogo od Myprotein. Katere okuse wheya mi svetuješ oziroma odsvetuješ. Se še splača kakšen izdelek kupit poleg wheya (masa)? Poštnina je zastonj tudi v Slovenijo če kupiš nad 50 funtov?

ZS (še) ni šel naprej, tako da bom sem napopal.

Jaz sem do zdaj probal od Whey-a, nevtralni in Cookies&Cream. Nevtralni se da čisto lepo piti. C&C je pa poezija...
izolat sem probal pa Nevtral, vanilijo in čokolado (Chocolate smooth) .. vsi okusi so čisto dobri, samo C&C ga pa zmaga v moji knjigi ga pa žal ni za izolat. .

Drugače pa za še znišat strošek.. vzameš nevtralne in dokupiš flav drops (kapljice za okus) .. če imajo na lagerju seveda ;).
Za maso... hmm.. glutamin, creatin, mogoče kazein... sicer pa poišči bundle.. imajo kar konkretne popuste in dost robe..
http://www.myprotein.com/uk/cats/catego ... es/bundles
http://missionsuperbody-sl.blogspot.com/ | A GOAL without a PLAN is only a WISH | MFP -> http://goo.gl/KUO0QW | Never look down on anybody unless your helping them up, as there may be a day when you are the one looking UP!

Peraz

  • Prispevkov: 367
  • Pridružen: 24 Nov 2011, 21:48

Re: Jure Rus

Odgovor01 Dec 2011, 19:25

Jure kako pa to da si tokrat izolat kupu? Problemi z laktozo al cist za spremembo?
Sam sem rahlo obcutljiv na laktozo in sem v dvomih glede impact wheya (koncentrata), izolat mi je pa malo drag
Uporabniški avatar

Jure Rus

  • Prispevkov: 2715
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 21:39

Re: Jure Rus

Odgovor01 Dec 2011, 20:36

Ponavadi so bile kake akcije in me je prislo potem na gram B ceneje (ali enako), kot koncentrat.

In pa, priznam, ko sem prvic kupoval pri njih, sem izolat vzel tudi zato, ker sem mislil, da bom zato kaj boljsi, kot ce bom pil koncentrat ;-)

Sem sele zdajle videl, da nisem odgovoril: ne, izven UK ni zastonj postnina nad 50£.
Uporabniški avatar

Jure Rus

  • Prispevkov: 2715
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 21:39

Re: Jure Rus

Odgovor01 Dec 2011, 20:42

Ker je zgoraj ravno omenjen glutamin: jaz odsvetujem suplementacijo z njim, ker na zdravega cloveka nima nobenih dokazanih pozitivnih ucinkov.

Luka20

  • Prispevkov: 67
  • Pridružen: 19 Nov 2011, 00:29

Re: Jure Rus

Odgovor01 Dec 2011, 21:10

Sumo vs. klasičen DL?

Kaj je pri katerem boljše oz. kaj so tiste glavne razlike?
Uporabniški avatar

David Brunšek

  • Prispevkov: 3379
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 15:45

Re: Jure Rus

Odgovor01 Dec 2011, 21:28

Če lahko jaz vskočim, ker imam podobno dilemo ...
Luka20 napisal/-a:Sumo vs. klasičen DL?

Kaj je pri katerem boljše oz. kaj so tiste glavne razlike?


Sumo: bolj ravna drža trupa, večja vključenost riti pri dvigu
Regular: drža bolj naprej, večja vključenost hrbta pri dvigu

Izbrat si moraš pa tisti način, ki tebi najbolj odgovarja. Če imaš dolge roke, ti bo po vsej verjetnosti odgovarjal regular, če pa kratke in znaš dobro vključiti "rit" :D pa sumo.

ProAce

  • Prispevkov: 37
  • Pridružen: 19 Nov 2011, 12:26

Re: Jure Rus

Odgovor02 Dec 2011, 18:00

Jure Rus napisal/-a:Sem sele zdajle videl, da nisem odgovoril: ne, izven UK ni zastonj postnina nad 50£.


Koliko pa pride? Da vem če se vseeno splača. ;)
Uporabniški avatar

Jure Rus

  • Prispevkov: 2715
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 21:39

Re: Jure Rus

Odgovor02 Dec 2011, 20:19

Klodar

  • Prispevkov: 1
  • Pridružen: 24 Nov 2011, 15:36

Re: Jure Rus

Odgovor02 Dec 2011, 20:20

Med NMZ team posnetki sem opazil occlusion leg extensions pa me sedaj zanima v čem je sploh "fora" takega načina treninga?
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Vprašajte Davida in Jureta

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron