Danes je 28 Mar 2024, 21:05


Predstavitev uporabnikov

Pogovori o vsem ostalem, kar ne spada med zgornje oddelke. Če ne veš, kam - piši tukaj!
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

rockyflow

  • Prispevkov: 35
  • Pridružen: 29 Avg 2012, 10:52

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor23 Apr 2013, 20:32

Lep pozdrav!

Moj prvi post! :D
Najprej pohvale! Osebno mi je NMZ najboljša spletna stran glede fitnes vadbe in prehrane. Res, David in Jure (ter ostali, ki sodelujete) kapo dol! Imel sem kup vprašanj, ki jih na ostalih spletnih straneh nisem našel, tukaj pa kar vse na enem kupu. No bullshit, straight to the point! Enostavno - super! ;)

No, s "premikanjem uteži" se ukvarjam kakšno leto in pol, od tega je bilo pol leta bolj na pamet (trening in prahrana), pač samo toliko da nisem sedel... :P Tako sem iz takratnih 86kg (pri 179cm) prišel na 70kg in sedaj v roku leta dni na trenutnih 84kg. S športom sem se do sedaj ukvarjal bolj malo - tu in tam malo nogometa, košarke, kolo... nič posebnega. Drugače pa prosti čas zapravljam za igranje inštrumentov (kitaro, bobne in klavir), doma imam kače, pajke ter dihurje in punco :lol: :D

Lp

outlaw7

  • Prispevkov: 21
  • Pridružen: 02 Mar 2013, 23:30

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor15 Jun 2013, 15:46

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... T41PFlLbeo

Tudi Mikić Igor podpira in spremlja vaš forum !!!
Respect!
Uporabniški avatar

David Brunšek

  • Prispevkov: 3379
  • Pridružen: 17 Nov 2011, 15:45

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor15 Jun 2013, 18:47

Respect nazaj! 8-)

KurtoAJ

  • Prispevkov: 1
  • Pridružen: 30 Nov 2013, 09:44

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor30 Nov 2013, 09:48

Na forum pripeljal B.Bavcon. Salut ideji, katarzicno branje!

AklAm

  • Prispevkov: 10
  • Pridružen: 27 Mar 2013, 10:00

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor23 Dec 2013, 21:12

Pozdrav. Že nekaj časa redno spremljam forum in če sem se danes ravno prvič oglasila, naj se tukaj še na kratko zahvalim za ves trud in čas, ki ga NMZ-jevci vlagate v to stran. Mene je globoko razsvetlila in sem ob odkritju sploh nekaj dni prebila ob branju foruma in člankov. Res izjemno poučen in zanimiv, vedno argumentiran material. Respect.
Uporabniški avatar

Anel

  • Prispevkov: 493
  • Pridružen: 12 Mar 2014, 12:48

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor12 Mar 2014, 12:54

Pozdravljeni,

Nekaj časa spremljam forum, ker se pa počasi odmikam z drugega znanega slovenskega fitnes foruma se pa približujem temu.

Se veselim novih tem, pogovorov in podobnega.

Mihak

  • Prispevkov: 139
  • Pridružen: 07 Dec 2014, 20:31
  • Kraj: Žalec

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor13 Dec 2014, 13:18

Pozdravljeni vsi NMZ uporabniki, sem dokaj nov na forumu in podpiram NMZ gibanje. Treniram dobrih 6 mesecev, sem pristaš fleksibilnega prehranjevanja. Zelo se veselim " sodelovanja" s vami. Spodaj prilagam pa še park slik dosedanje preobrazbe. Slik nog od začetka pa do danes žal nimam. Imam samo današnjo sliko. Slike so prevelike, da bi jih lahko prilepil sem ;) Zelo bi bil vesel tudi vašega mnenja o preobrazbi.

http://shrani.si/f/3U/SQ/3qWqEzsE/razli ... mesece.jpg
http://shrani.si/f/3H/km/4u2EiGRu/razlika5mesecev.jpg
http://shrani.si/f/2h/2s/2UQF1CvC/noge-1312.jpg

Cameron394

  • Prispevkov: 8
  • Pridružen: 13 Nov 2014, 17:26

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor06 Jan 2015, 23:29

Zdravo, še ena novinka na forumu. Stara sem 30 let, 15 let sem trenirala odbojko, ob "upokojitvi" pa začela hodit na fitnes in se kasneje navdušila nad funkcionalnimi hiit-i. Forum spremljam že kakšni dve leti in mi je takrat, ko sem ga našla, spremenil življenje. Pred tem sem imela veliko informacij, ampak mi niso veliko koristile, ogromno sem delala narobe. V teh dveh letih sem se s pomočjo NMZ foruma našla tako pri treningu kot pri prehrani. Makrov sicer ne štejem, je pa že približna predstava o tem, kaj jem, prinesla rezultate, s katerimi sem zelo zadovoljna. Treniram doma, trenutno rotiram dva treninga in delam dva- ali trikrat tedensko. Vse torej hudo na izi, nobenega obremenjevanja in frustriranja. Hvala vsem, ki prispevate v to skupnost!
Uporabniški avatar

Misty

  • Prispevkov: 996
  • Pridružen: 01 Mar 2013, 13:44

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor07 Jan 2015, 19:14

Super! Dobrodošla! Žensk tu primanjkuje ... Upam, da odpreš svoj dnevnik.
Posnemanje je najvišja oblika komplimenta.

Cameron394

  • Prispevkov: 8
  • Pridružen: 13 Nov 2014, 17:26

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor14 Jan 2015, 16:10

Misty napisal/-a:Super! Dobrodošla! Žensk tu primanjkuje ... Upam, da odpreš svoj dnevnik.


Hvala za dobrodošlico! Če mi uspe vsaj 14 dni beležit kar koli več od "datum, trening A", "datum, trening B" ... se pridružim dnevnikašem :D
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Razno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

cron