Danes je 28 Mar 2024, 13:48


Predstavitev uporabnikov

Pogovori o vsem ostalem, kar ne spada med zgornje oddelke. Če ne veš, kam - piši tukaj!
  • Avtor
  • Sporočilo
Uporabniški avatar

Dzezy

  • Prispevkov: 234
  • Pridružen: 06 Jun 2012, 11:17

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor17 Jul 2012, 10:45

...
Zadnjič spremenil Dzezy, dne 03 Mar 2013, 18:39, skupaj popravljeno 3 krat.
10£ popusta pri naročilu na Myprotein.com --> uporabi kodo: MP394651
Uporabniški avatar

runner

  • Prispevkov: 48
  • Pridružen: 21 Nov 2011, 19:32
  • Kraj: Kamnik

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor17 Jul 2012, 17:40

A sam meni slike ne pokaže ?

alpha

  • Prispevkov: 1016
  • Pridružen: 03 Maj 2012, 21:33

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor17 Jul 2012, 17:44

runner napisal/-a:A sam meni slike ne pokaže ?

Na željo Dzezy-a izbrisano
Uporabniški avatar

cyclon

  • Prispevkov: 115
  • Pridružen: 28 Avg 2012, 13:08

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor23 Okt 2012, 16:28

bakiflex napisal/-a:. S časoma sem sprevidel, da so vsi forumu nareti za en in sam namen-prodajo športne prehrane. Forumi so okrepljeni z ekipami strokovnjakov, ki obvladajo svoje področje in so naravnani na agresivni marketing ter vsiljevanje kvantitetne prodaje njiihovih izdelkov. Njihovo delovanje se od mojih prvih začetkov do danes ni spremenilo, vedno pridejo nove ovce za strižt...

Upam, da je vaš portal nekaj novega, kar Slovenija potrebuje...

To je na slovenskem netu izredno izrazito...
Imam enake tezave.
Poleg tega, da so forumi v vecini primerov taki kot si jih tu opisal me moti,
da se bolj malo ljudi sploh resno zanima doseci svoj naravni maksimum
brez poseganja po dopingu!
Tudi v `Svici ni veliko bolje, ampak ko na
dopustih treniram po razlicnih fitnesih po Sloveniji se pogosto zgrazam
kaksni zacetniki / pubertetniki se pogovarjajo po garderobah kaj vse
"jemljejo"!? :| :|

Ta forum je:
° neodvisen od prodajalne s suplementi
° cilja predvem na naturalce in dope free `sport

In mislim, da sem tu na pravem mestu! :) 8-)

Ko utegnem se tudi predstavim. LP cyclon, Zürich, `Svica
Uporabniški avatar

spartan

  • Prispevkov: 1306
  • Pridružen: 17 Mar 2012, 23:32

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor23 Okt 2012, 17:02

se nebi mogel bolje strinjati s bakiflex-om in cyc-om :)
Uporabniški avatar

Šuša

  • Prispevkov: 1972
  • Pridružen: 20 Avg 2012, 21:14

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor23 Okt 2012, 17:31

Se bom še jaz predstavila, ker se v dnevniku nisem. :)
Maruša Železnik, letnik 1991, okolica Krškega, ampak že drugo leto večino časa v LJ, kjer študiram sanitarno inženirstvo na zdravstveni fakulteti.
Šport mi je že v osnovni šoli bil neka sprostitev. Že ko sem bila čisto mala, so me včlanili v plavalni klub. Par let je šlo, dokler me niso prijavljali na tekme, pred katero sem se vedno zjokala zaradi strahu. Kasneje v 7. razredu sem se spravila trenirat odbojko, ampak je trajalo samo 1 leto. Tudi karate sem trenirala samo 1 leto (opustila zaradi kat, ker sem se vedno raje tepla :D )Najraje sem skakala v daljino in tekla na 60m. Nikoli nisem hodila na aerobiko in ostale skupinske vadbe, ker preprosto obožujem uteži :D S fitnesom sem se začela ukvarjati nekje v 1. letniku srednje šole. To je bilo bolj kot ne samo spoznavanje naprav, potem sem pa začela pogosteje obiskovati fitnes, ki mi je zlezel pod kožo :) Treningov si nikoli nisem kreirala sama, pri prehrani sem bila tudi bolj kot ne "lena". Nato sem se nehala prehranjevati z mastno hrano polno OH od babice :roll: (pa saj ne rečem-kuha zelo dobro, ampak po domače-saj veste ;) ), zato sem pristala samo na par živilih, ki sem si jih lahko na hitro pripravila (perutnina, ribe, jajca, skuta, sadje, zelenjava in whey). Dolgo časa sem se izogibala ogljikovim hidratom oz. sem jih uživala minimalno-od tukaj ta moja karbofobija :roll: Drugače pa ne maram drugega mesa kot samo puranja in piščančja prsa. Rada bi se navadila nazaj na govedino, ampak mi smrdi :( No, rezultati so bili, ampak komajda opazni (samo to, da nisem bila nikoli debela). Verjetno zaradi napačnega pristopa k treningu in prehrani. Vedno sem delala bolj kot ne izolacijske vaje, trening je bil vedno razdeljen na noge, prsa-hrbet in roke-rame.

Junija 2010 sem imela prometno nesrečo z motorjem. Šele septembra sem lahko nadaljevala s treningi v fitnesu, nekje maja sem se pa odločila, da bom vsak dan tekla eno uro. Po enem mesecu se mi je zlomila golenica, tisto poletje sem se pa zredila za 6 kg! Seveda ne samo zaradi pomanjkanja gibanja, ampak tudi zaradi hrane in alkohola. Zdravnik mi je odsvetoval fitnes do novega leta, ampak sem vseeno začela novembra 2011 spet trenirati. Od takrat bolj resno, če lahko tako rečem. Še vedno nisem uspela ugotoviti najbolj optimalnega treninga zame, ampak mi je ravno to všeč pri vsem tem, ker spoznavam svoje telo. Zdaj upam, da bodo končno rezultati tudi s tem sistemom IIFYM. Najboljši občutek je, da spoznaš nekaj kar deluje na tvoje telo SAM in da ti nihče ne turi nekaj v glavo sploh, če tega ne razumeš. Po večini je bilo tako z mano. Vedno sem bila odvisna od nekoga drugega, zato pa glede treningov in prehrane vem bolj malo, čeprav "se spoznam na uteži" že hmm :shock: 7. leto teče odkar sem prvič stopila v fitnes :lol:

Anyway, moj cilj je živeti zdravo življenje, spoznavati svoje telo in na nek način ostati v formi, ki jo pa moram še izpiliti ;)
We're born and then we die. What will you do in the meantime?

Nino

  • Prispevkov: 1734
  • Pridružen: 16 Jan 2012, 11:31

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor23 Okt 2012, 18:17

Šuša napisal/-a: Po enem mesecu se mi je zlomila golenica, tisto poletje sem se pa zredila za 6 kg!

Vzrok golenice je bila posledica vsakdanjega teka?
Uporabniški avatar

Šuša

  • Prispevkov: 1972
  • Pridružen: 20 Avg 2012, 21:14

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor23 Okt 2012, 20:05

V bistvu nesreča eno leto pred tem, ker se mi je malo zamaknila hrbtenica. Potem so še ugotovili, da imam priraslo nezaraslo levo vretence. Potem pa ja, itak šla kar laufat brez kakršnegakoli strečinga in je počilo. Slika
We're born and then we die. What will you do in the meantime?
Uporabniški avatar

Mauro

  • Prispevkov: 307
  • Pridružen: 17 Jul 2012, 20:34

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor23 Okt 2012, 20:37

Hello all :)
Zadnjič spremenil Mauro, dne 26 Avg 2013, 10:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar

Hulk

  • Prispevkov: 39
  • Pridružen: 14 Nov 2012, 14:14

Re: Predstavitev uporabnikov

Odgovor14 Nov 2012, 15:18

Ola!

Sem David Žalec, Rojen 1993. Sem iz Ljubljane. S fitnesom sem se začel ukvarjati Oktobra 2010.

Vidim, da se je mauro predstavil in zato se bom tudi jaz in sicer, ker me on ni omenil poleg mojega brata "terminatorja" sem tudi JAZ non-stop zraven že skoraj od samega začetka, hvala mauro <3. Mogoče sem prišel 2-3 mesece kasneje ,ker sem se težko poslovil od mojega priljubljenega športa Box-a in MMA, ki sva zbratom trenirala približno 3 leta. Večino časa z boljšimi fighterji v Sloveniji, treniral naju je pa tudi brazilski mojster Jiu Jitsa pri katerem sva bila rangirana in pridobila ogromno znanja v kratkem času ter modri pas. Ko se moj brat ni mogel več udeleleževati tega športa zaradi poškodbe in ker se ni hotel zapustiti je začel s fitnesom, kjer so bol kontrolirane vaje itd.. Potem sem videl rezultate pravilne prehrane in rednega intenzivnega treninga z utežmi me je to začelo zelo zanimati. Kmalu zatem sem se še jaz vpisal in začel pridno jest in trenirat itd.... Junij-a 2011 smo naredili preskok, ko smo prišli v Maxxgym, (kjer je nazačetku delal Rus in kjer smo se spoznali stem norcom z ogromnimi nogami :D) se je motivacija, volja in ljubezn do tega športa samo še "pojačala" in od takrat naprej dosegamo izvrstne rezultate. Seveda pa je tukaj bila zelo pomembna tudi timska podpora in delo. Drug drugega motiviramo in informiramo skakšnimi novimi idejami in informacijami. Smo pa vsi trije zagovorniki bodybuildinga brez prepovedanih substanc.

Kratka zgodba kako je naneslo do tega športa :D.. Želim si imet več moči, več miš. mase od maurota ;D

Trenutni PR-ji
Deadlift 190 KG
Bench 132.5 KG
Squat 170 Kg

Višina 184cm
Teža 101.5kg

Žiucirajo me pa ljudje k lažejo o svojih dosežkih in vase zagledani fegiji, ki hodijo po fitnesu, kot da imajo 15kilska jajca med nogami in letijo v oblakih s svojo samozavestjo.
David
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Razno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron