- Prispevkov: 1734
- Pridružen: 16 Jan 2012, 11:31
alexjug napisal/-a:Zakaj ta zapis jemljes kot napad? Dejstvo je, da IIFYM ne more biti primeren 'vsakemu', dejstvo je tudi, da nihce ne pravi, da je primeren vsakemu.
+1
Reaktivno hipoglikemijo smo na forumu že obdelali in je zelo individualna zadeva, meni se npr. ponavadi pojavi uro po treningu ker nimam OH dokler ne pridem domov. Problem rešim s piškotom.
Študija je na miših, zato so ostale izpeljanke v tem zapisu hipotetične. Je pa zanimivo kako takrat ko jim ne paše, označijo Aragona, Lyla ipd. da imajo preozek pogled, sami pa ne spravijo skupaj sestavka ki bi citiral več kot 1 mišjo študijo. Kar naenkrat iz tiste 1 študije dobimo vsesplošna priporočila za ljudi, stotine ostalih študij na ljudeh pa itak niso pomembne, ker nas seveda vse bolj zanima kako bomo hranili svoje hrčke okoli treninga.
Jaz bi označil ljudi s "preozkim" pogledom tiste, ki poskušajo za namene prodaje subjektivno prikazat vsak znanstven dokaz sebi v prid in zavračajo vse ostale dokaze (tudi če je teh več in so bolj primerni za objektiven pogled na problem), ki niso v skladu z njihovim mišljenjem ali jim ne bodo prinašali dobička.